Indykpol AZS Olsztyn znowu zmierzy się z Jastrzębskim Węglem

0
460
Fot. Biuro Prasowe Indykpol AZS Olsztyn

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn już w sobotę rozegrają rewanżowe spotkanie z Jastrzębskim Węglem. Początek wyjazdowego meczu o godz. 14:45.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w środowy wieczór, sprawili swoimi kibicom nie lada niespodziankę. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, pokonali wicelidera PlusLigi, ekipę Jastrzębskiego Węgla 3:1. Po pierwszej partii, wygranej wysoko przez gości (25:15), w kolejnych trzech górą byli akademicy. Z dorobkiem 24 punktów, olsztynianie zajmują 10 miejsce w ligowej tabeli.

Do spotkania rewanżowego dojdzie dość szybko, bowiem już w sobotę, o godz. 14:45. Siatkarze Indykpolu AZS rozpoczęli długą podróż do Jastrzębia-Zdroju w piątek, o godzinie 6:00 – do przejechania jest bowiem aż 540 kilometrów. Historia ostatnich pojedynków, przemawia za ekipą ze stolicy Warmii i Mazur – wyjazdy w sezonach 2018/2019 i 2019/2020, zakończyły się zwycięstwem olsztynian (3:2 i 3:0).

Teraz każde spotkanie jest niezwykle ważne. Wygrana w ostatnim meczu pozwoliła olsztynianom doskoczyć, do grupy zespołów, które wciąż są w walce o fazę play-off. Przypomnijmy, że w tym sezonie osiem najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym powalczy o medale.

BRAK KOMENTARZY