Indykpol AZS Olsztyn wraca do gry

0
335

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w niedzielę wrócą do walki o ligowe punkty. Rywalem akademików będzie Cuprum Lubin – początek spotkania w Hali Urania o godz. 14:45.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz ostatni walczyli o ligowe punkty trzy tygodnie temu. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, 15 października pokonali przed własną publicznością VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa 3:2. I jak się okazało, to było ostatnie spotkanie przed „przymusową” przerwą, związaną z izolacją drużyny z Kortowa. W miniony poniedziałek, akademicy wrócili do zajęć.

W najbliższą niedzielę, akademicy mieli zmierzyć się w Hali Urania z GKS Katowice. Kwarantanna w ekipie GKS spowodowała, iż spotkanie zostało odwołane. W zamian, siatkarze ze stolicy Warmii i Mazur rozegrają rewanżowy bój z Cuprum Lubin (17 kolejka). Ekipa z Lubina nie może zaliczyć początku sezonu do udanego. Podopieczni trenera Marcelo Fronckowiaka w siedmiu spotkaniach nie zaznali smaku zwycięstwa. Jedyny punkt zdobyty przez lubinian to tie-break z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Siatkarze Cuprum w ligowej tabeli zajmują ostatnie, 14. miejsce.

Przypomnijmy, iż w pierwszym spotkaniu akademicy pewnie zwyciężyli 3:0, a statuetkę MVP odebrał Damian Schulz. Początek niedzielnego spotkania w Hali Urania o godz. 14:45. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

BRAK KOMENTARZY