Gmina Purda uzbierała ponad 30 tysięcy złotych dla WOŚP

0
1260
Źródło: GOK w Purdzie

W niedzielę 13 stycznia 2019 r., odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Purda. 

Podczas tegorocznego finału organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. strefę zabaw (dzięki uprzejmości firmy M2events i Park Rozrywki Aktywnej BARTBO najmłodsi mogli korzystać z zamku z piłeczkami i placu zabaw „Tygrys”), kreatywne zajęcia oraz malowanie buziaków zapewniły “Odjazdowe Imprezy”. Na wspólne kolorowanie i zabawy edukacyjne zapraszał także pod swój namiot OSP “Pomoc Maltańska” Klebark Wielki wraz z Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą z psami.

Na scenie wystąpili m.in. uczniowie z ZSP w Purdzie, Kids Rock, The Dmoks, Agnieszka Skrycka, Szczęściary, Kristars, Blue Card, Paweł Ejzenberg i Kuzyni Neptuna.

Podczas finału WOŚP w Marcinkowie była także słodka kawiarenka przygotowana przez Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Purdzie. Na wszystkich głodnych gości czekała rozgrzewająca grochówka, pierogi, babka ziemniaczana, pajda chleba ze smalcem i bigos.

Czekamy na oficjalne podsumowanie 27 Finału WOŚP w Gminie Purda, ponieważ trwają jeszcze licytacje internetowe. Z puszek wolontariuszy uzbierano 30574,46 zł.

Źródło: Urząd Gminy Purda

BRAK KOMENTARZY