Frankowicze odetchną z ulgą

0
1755
Kandydat na Sentora RP Andrzej Maciejewski

Poseł Andrzej Maciejewski przez całą kadencję pomagał frankowiczom. Już niedługo wielu z nich będzie mogło odetchnąć z ulgą.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Poseł zapewniał, że za kilka dni zapadnie wyrok, dzięki któremu skończą się problemy frankowiczów- Dzisiaj chciałbym odsłonić liczbę mojej kampanii, a tą liczbą będzie 2 miliony Polaków. Sprawa dotyczy osób poszkodowanych przez system bankowy, a także przez państwo, które nie działało. Przez cztery lata mówiłem, tłumaczyłem i wyjaśniałem, a trzeciego października Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej powie dokładnie to samo ja. Nigdy nie było żadnych franków, były same złotówki, a zapisy abuzywne umów konsumenckich trzeba wykreślić  – powiedział Andrzej Maciejewski.

Poseł Andrzej Maciejewski stawał po stronie ludzi –  Na dzisiaj walczę o zmiany w prawie bankowym, aby konsument, kredytobiorca, nie był sprzedawany przez bank, jak worek ziemniaków na rynku. Najważniejsze jest jednak to, że dwa miliony Polaków zyska wolność i godność, a jednocześnie potwierdzi się, że moje wystąpienia, w których stawałem po stronie ludzi, były bardzo potrzebne.

Dwieście wystąpień w Sejmie, pięćset wystąpień w ramach interpelacji, złożenie wniosku o komisję śledczą, złożenie wniosku do Prokuratury o podjęcie działań w związku z aferą frankową, to osiągnięcia Posła Andrzeja Maciejewskiego podczas czteroletniej kadencji. Sam Poseł zapewnia, że była to pracowita, ale i skuteczna kadencja.

Andrzej Maciejewski w nadchodzących wyborach parlamentarnych jest kandydatem na Senatora z okręgu nr 86.

Fotorelacja:

BRAK KOMENTARZY