Elbląski sport w FORMIE!

0
552
Witold Wróblewski spotkał się ze sportowcami

Kajakarze, judocy, tancerze, paralekkoatleci, karatecy, kick – bokserzy, ciężarowcy, siatkarze na siedząco – łączy ich wielka pasja, wytrwałość oraz wspaniałe wyniki. W Kamieniczkach Elbląskich z zawodnikami i trenerami elbląskich klubów i formacji, którzy w ostatnim czasie z sukcesami startowali na arenach krajowych, europejskich i światowych spotkał się Prezydent Witold Wróblewski.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele sekcji kajakowej ZKS Olimpia Elbląg, IKS Atak, MSMSW Andrex, Elbląskiego Klubu Karate, UKS Meyer, tancerze z UKTS Destination, EKT Jantar i Grupy Cubana ze Szkoły Tańca Broadway.

Chciałbym bardzo serdecznie pogratulować Wam oraz Waszym trenerom medali i osiągniętych wyników sportowych. Jestem dumny, że mamy tak wspaniałych sportowców.  Podziwiam Waszą pracę i zaangażowanie, wiem ile wysiłku i wyrzeczeń kosztuje zdobycie czołowych miejsc. Życzę Wam kolejnych sukcesówmówił Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Zazwyczaj po osiągniętych sukcesach spotykałem się z zawodnikami w Urzędzie. W ostatnim czasie jednak było ich tak wiele, że nie wystarczyłoby miejsca w tegorocznym kalendarzu, aby spotkać się z każdym klubem osobno. Wielość dyscyplin, które reprezentujecie pokazuje, że elbląski sport jest w bardzo dobrej kondycjidodał Prezydent.

Podczas spotkania zawodnicy i trenerzy mieli okazję opowiedzieć o sukcesach osiągniętych na arenach krajowych, europejskich i światowych.

Bardzo cieszymy się z dzisiejszego spotkania. Dzięki niemu możemy się poznać i dowiedzieć o osiągnięciach innych sportowców z naszego miasta. To bardzo integruje środowiskopodkreślali zgodnie uczestnicy spotkania. 

 Fotorelacja

BRAK KOMENTARZY