DOBRE MIASTO: ZNALAZŁA I PRZEKAZAŁA POLICJI PORTFEL Z PIENIĘDZMI. WŁAŚCICIEL ZGUBY NIE KRYŁ SWOJEJ RADOŚCI

0
685
policja

Mieszkanka Dobrego Miasta spacerując jedną z ulic znalazła leżący na chodniku portfel ze sporą ilością gotówki. W portfelu poza pieniędzmi nie było żadnych dokumentów mogących doprowadzić ją do właściciela zguby. W związku z tym postanowiła oddać portfel dobromiejskiej policji. Już tego samego dnia policjanci ustalili roztargnionego właściciela portfela. I choć mężczyzna bardzo chciał osobiście podziękować uczciwej kobiecie nie mógł tego uczynić, ponieważ chciała ona pozostać anonimowa.

Kilka dni temu do Komisariatu Policji w Dobrym Mieście przyszła kobieta, która jak powiedziała spacerując ulicami Dobrego Miasta znalazła leżący na chodniku portfel. Niestety poza sporą ilością gotówki, a mowa jest o 2500 złotych nie było żadnych dokumentów mogących doprowadzić kobietę do roztargnionego właściciela. Policjanci natychmiast przystąpili do jego poszukiwań.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci ustalili i dotarli do właściciela portfela. Mieszkaniec miasta na widok policjantów nie krył zaskoczenia. Mężczyzna nie spodziewał się, że zgubiony portfel kiedykolwiek się odnajdzie.

Policjanci poinformowali mężczyznę o okolicznościach w jakich portfel trafił do komisariatu policji. I choć mężczyzna bardzo chciał osobiście podziękować uczciwej kobiecie niestety nie mógł tego uczynić, ponieważ znalazczyni chciała pozostać anonimowa. Śmiało można powiedzieć, że gdyby nie uczciwość anonimowej kobiety, mężczyzna nigdy nie odzyskałby zgubionego portfela wraz z pieniędzmi. Policjanci postawę kobiety oceniają jako wzór do naśladowania.

BRAK KOMENTARZY