Czy Stomil Olsztyn sięgnie po młodzież z regionu?

0
325
herb

Sytuacja finansowa klubu z Olsztyna, jest już znacznie lepsza, niż w przed rokiem, więc teraz można spokojnie budować kadrę na przyszły sezon. Stomil chce się przyjrzeć wyróżniającym się piłkarzom z Warmii i Mazur.

Stomil Olsztyn organizuje dwa testowe mecze, w których zagrać mają wyróżniający się piłkarzy z województwa warmińsko-mazurskiego. 18 czerwca Stomil rozegra mecz z piłkarzami występującymi w ligach okręgowych, a dzień później z zawodnikami z czwartej ligi.

Spotkania te mają służyć głównie temu, żeby bliżej przyjrzeć się piłkarzom i zobaczyć, jak będą prezentować się na tle Stomilu. Oczywiście olsztynianie wystąpią w tych meczach w bardzo eksperymentalnym zestawieniu, ponieważ zawodnicy przebywają na urlopach, ale najważniejsze, że utalentowani piłkarze z naszego regionu, będą mogli zaprezentować swoje umiejętności.

To powinno właśnie tak wyglądać, że do Stomilu trafią najzdolniejsi piłkarze z regionu, a następnie tu doskonalą swoje umiejętności. Być może podczas tych spotkań, któryś z zawodników przypadnie do gustu trenerom z Olsztyna i zostanie włączony do kadry olsztyńskiego klubu na przyszły sezon.

BRAK KOMENTARZY