Buslav multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów-koncert w Olsztynie

0
2869

26 listopada w Klubogalerii Arte w Olsztynie odbędzie się koncert Buslava-artysty Warner Music.

Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie muzyczne przyczyniło się do powstania jego autorskiego projektu. Organiczny charakter twórczości Buslava, jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki.Debiutancki album artysty to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki.Organiczny charakter twórczości Buslava jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki. Zbliżający się debiutancki album to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki.
7 października na rynku pojawił się debiutancki album artysty zawierający 10 wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu.

Jego album wydany w październiku przez Warner Music spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem mediów w Polsce, m.in: Buslav – Recenzja w Gazecie Wyborczej:
http://wyborcza.pl/7,75410,20839123,nowe-plyty-solange-white-lies-moby-i-buslav-recenzje.html

Buslav w radiowej Jedynce!
http://www.polskieradio.pl/%E2%80%A6/1678360,Buslav-na-tej-plycie-m%E2%80%A6

Aktivist o Buslavie:  http://aktivist.pl/bulsav-wydal-debiutancki-album/

Czego dowodem jest też jesienna trasa Buslava: około 20 koncertów w klubach i Centrach Kultury, w tym takie miejsca jak:warszawska Stodoła, toruński Dwór Artusa, Polskie Radio Lublin i Rzeszów, RCK Kołobrzeg, przemyski Zamek, CK Łomianki, Rogoźno, krakowska Alchemia i wiele innych!

Buslav ma na swoim koncie już wiele występów festiwalowych i koncertów-również międzynarodowych:

2015 rok – Korea Południowa – Zandari Festa, Mu:Con

2016 rok – Estonia – Tallin Music Week

Serbia – Exit Festival

Niemcy – Reeperbahn Festival

Węgry – BUSH Festival

Miejsce ,czas,bilety na koncert w Olsztynie:

miejsce: Arte klubogaleria, ul. Świętej Barbary 9, 11-041 Olsztyn

czas: 26 listopada 2016 (sobota).Start koncertu godz. 20.00
cena biletów: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł drzwi.

Uwaga!!!

Dla naszych czytelników będziemy mieli do rozdania 2 podwójne wejściówki na olsztyński koncert Buslava. Prosimy śledzić uważnie nasz fanpage https://www.facebook.com/wgwarminska/, bo tam obdarujemy Was biletami.

BRAK KOMENTARZY