Brutalne pobicie. 19-latek skatował dziewczynę

0
257

W Szczytnie 19-latek brutalnie pobił dziewczynę po imprezie z okazji jej 18. urodzin. Nastolatka z ciężkimi obrażeniami twarzoczaszki została przetransportowana do szpitala. 19-latek został zatrzymany – poinformował prokurator Artur Bekulard.

Według rzeczniczki Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie st. sierż. Izabeli Cyganiuk zawiadomienie o pobiciu policja otrzymała w nocy z soboty na niedzielę ok. godz. 2.30. Do zdarzenia doszło na terenie miasta na posesji przed domem dziewczyny. Chłopak został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Został osadzony w celi.

Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard powiedział, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegóły nie są podawane z uwagi na dobro pokrzywdzonej. – Dziewczyna doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki i została przetransportowana do szpitala – wyjaśnił.

Wskazał, że sposób działania był szokujący. – Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych, ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę. Po jego zatrzymaniu zabezpieczono materiał biologiczny do badań toksykologicznych pod kątem środków psychoaktywnych – powiedział prokurator.

 ŹRÓDŁO: PAP

BRAK KOMENTARZY