Aquasfera nieczynna przez większą część września

0
282

Wrzesień to, tradycyjnie już, czas prac konserwatorskich w największej pływalni Olsztyna. Do dyspozycji pozostają jednak inne obiekty.

Do 22 września olsztynianie i goście odwiedzający miasto nie będą mogli skorzystać z atrakcji oferowanych przez WCRS Aquasfera. Dostępne będą jednak pływalnie przy ul. Głowackiego (wraca do użytku po wakacyjnej, technicznej przerwie) oraz przy ul. Mariackiej (przerwa ze względu na pilne prace m.in. przy elementach dachu).

– W tym czasie dojdzie do wymiany wody w basenach Aquasfery, a równolegle dokonamy wielu specjalistycznych przeglądów: pomp cyrkulacyjnych, filtrów basenowych oraz ruchomego dna basenu olimpijskiego – informuje Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. – Wiąże się to jednocześnie z czyszczeniem i przeglądem niecek basenowych, zjeżdżalni rurowanych, saun i innych atrakcji basenowych.

To jednocześnie okazja do przeglądów systemów bezpieczeństwa, informatycznych, obsługi klienta. Nie obędzie się też bez niezbędnych napraw i remontów najczęściej użytkowanych pomieszczeń.

Co ważne – wszystkie kupione karnety do WCRS Aquasfera zachowują swoją ważność i zostaną przedłużone o czas trwania przerwy. Formalności należy dokonać w kasie obiektu.

 

BRAK KOMENTARZY