UA-55659717-1
sobota, Czerwiec 6, 2020

 

AKTUALNE WYDANIE

czytelnia

 

 

Nadchodzące wydarzenia

< 2019 >
Grudzień
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
1
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    21:16
    2019-12-01-2019-12-05

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    PREMIEROWY POKAZ 1 i 2 ODCINKA SEZONU 6 – SERIAL WIKINGOWIE
    Wikingowie – Pokaz 1 i 2 odcinka sezonu 6
    czw20:00
    PREMIERA
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt12:0014:4017:3019:3021:50
    sb, nd, pn, śr, czw12:1014:4017:3019:3021:50
    wt12:3014:4517:3019:3021:50
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:2014:5017:4520:45
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:1515:1520:00
    czw11:1515:1520:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:4510:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0016:3017:0018:00
    sb, nd, pn, śr10:0010:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:00
    wt10:3011:3012:0013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:0019:00
    czw10:0011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:2016:4519:15
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4517:1520:30
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr18:1520:15
    czw18:15
    Kult. Film (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Supernova (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:30
    Żelazny most (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:15
    czw11:00
2
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    21:16
    2019-12-02-2019-12-05

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    PREMIEROWY POKAZ 1 i 2 ODCINKA SEZONU 6 – SERIAL WIKINGOWIE
    Wikingowie – Pokaz 1 i 2 odcinka sezonu 6
    czw20:00
    PREMIERA
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt12:0014:4017:3019:3021:50
    sb, nd, pn, śr, czw12:1014:4017:3019:3021:50
    wt12:3014:4517:3019:3021:50
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:2014:5017:4520:45
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:1515:1520:00
    czw11:1515:1520:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:4510:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0016:3017:0018:00
    sb, nd, pn, śr10:0010:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:00
    wt10:3011:3012:0013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:0019:00
    czw10:0011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:2016:4519:15
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4517:1520:30
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr18:1520:15
    czw18:15
    Kult. Film (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Supernova (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:30
    Żelazny most (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:15
    czw11:00
3
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    21:16
    2019-12-03-2019-12-05

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    PREMIEROWY POKAZ 1 i 2 ODCINKA SEZONU 6 – SERIAL WIKINGOWIE
    Wikingowie – Pokaz 1 i 2 odcinka sezonu 6
    czw20:00
    PREMIERA
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt12:0014:4017:3019:3021:50
    sb, nd, pn, śr, czw12:1014:4017:3019:3021:50
    wt12:3014:4517:3019:3021:50
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:2014:5017:4520:45
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:1515:1520:00
    czw11:1515:1520:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:4510:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0016:3017:0018:00
    sb, nd, pn, śr10:0010:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:00
    wt10:3011:3012:0013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:0019:00
    czw10:0011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:2016:4519:15
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4517:1520:30
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr18:1520:15
    czw18:15
    Kult. Film (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Supernova (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:30
    Żelazny most (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:15
    czw11:00
4
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    21:16
    2019-12-04-2019-12-05

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    PREMIEROWY POKAZ 1 i 2 ODCINKA SEZONU 6 – SERIAL WIKINGOWIE
    Wikingowie – Pokaz 1 i 2 odcinka sezonu 6
    czw20:00
    PREMIERA
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt12:0014:4017:3019:3021:50
    sb, nd, pn, śr, czw12:1014:4017:3019:3021:50
    wt12:3014:4517:3019:3021:50
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:2014:5017:4520:45
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:1515:1520:00
    czw11:1515:1520:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:4510:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0016:3017:0018:00
    sb, nd, pn, śr10:0010:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:00
    wt10:3011:3012:0013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:0019:00
    czw10:0011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:2016:4519:15
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4517:1520:30
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr18:1520:15
    czw18:15
    Kult. Film (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Supernova (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:30
    Żelazny most (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:15
    czw11:00
5
  • AGAINST GRAVITY

    AGAINST GRAVITY

    18:00
    2019-12-05-2019-12-06

    5-6.12  CZ-PT 18:00 / Kamienica Naujacka

    Człowiek w konfrontacji z INNYM. Najlepsze filmy dokumentalne z selekcji festiwalowej Docs Against Gravity. Czwartek: Więcej niż miód  (Morethanhoney) oraz Nowy, lepszy człowiek (More Human Than  Human). Piątek: Zjadanie zwierząt (Eating Animals) i 21 x Nowy Jork.

    Pokazywane tytuły stawiają pytania o aktualne miejsce człowieka w świecie. Pozycję i ramy współczesnego człowieka najlepiej określa się w konfrontacji z INNYM (innym zjawiskiem, procesem, człowiekiem), na styku relacji różnych światów. Antropocen zdezaktualizował dotychczasowe wyobrażenie o człowieku i jego powinnościach czy prawach wobec zajmowanego świata – nowe zjawiska wymagają nowych definicji. Definiujemy się zatem na bieżąco w kontakcie z degradującą się naturą, galopującą technologią, wyzyskiem zwierząt czy po prostu z drugim człowiekiem.

    https://www.mok.olsztyn.pl/wydarzenia/1970/01/against-gravity-/-wiecej-niz-miod-more-than-honey

    Wstęp wolny.

  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019

    21:16
    2019-12-05

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 29.11-05.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    PREMIEROWY POKAZ 1 i 2 ODCINKA SEZONU 6 – SERIAL WIKINGOWIE
    Wikingowie – Pokaz 1 i 2 odcinka sezonu 6
    czw20:00
    PREMIERA
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt12:0014:4017:3019:3021:50
    sb, nd, pn, śr, czw12:1014:4017:3019:3021:50
    wt12:3014:4517:3019:3021:50
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:2014:5017:4520:45
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:1515:1520:00
    czw11:1515:1520:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:4510:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0016:3017:0018:00
    sb, nd, pn, śr10:0010:3011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:00
    wt10:3011:3012:0013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:0019:00
    czw10:0011:3012:0012:3013:0014:0014:3015:0015:3016:3017:0018:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:2016:4519:15
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4517:1520:30
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr18:1520:15
    czw18:15
    Kult. Film (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Supernova (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:30
    Żelazny most (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:15
    czw11:00
6
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-06-2019-12-12

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KINO KOBIET
    Jak poślubić milionera – Kino Kobiet
    pn 18:30
    KINO KONESERA
    Amazing Grace: Aretha Franklin – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Fighter – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 2
    pt 17:00
    sb, nd 12:15 14:30
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 2
    pt 17:30
    sb, nd 13:00 15:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 2
    pt 18:00
    sb, nd 11:45
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 4
    pt 16:30 18:30
    sb, nd 11:00 13:30 16:00
    PREMIERA
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 14:00
    sb 10:45 17:10
    nd 10:45 17:00
    pn 11:30 14:30 17:00
    wt, śr, czw 10:45 12:15 14:30 17:00
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt 14:00 15:00
    sb, nd 10:10 17:20
    pn 11:00 13:00 15:15 17:20
    wt 10:00 13:00 15:15 17:20
    śr, czw 10:10 13:00 15:15 17:20
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt 15:45
    sb, nd 15:45 18:00
    pn 13:15 15:45 18:00
    wt, śr 11:45 15:45 18:00
    czw 10:45 15:45
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 11:45 14:15 15:15 16:10 17:40 19:00
    sb 10:00 10:30 12:30 14:50 16:40 17:30 18:30 19:00
    nd 10:00 10:30 12:30 14:00 15:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    pn 10:00 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 19:00
    wt 10:00 10:30 11:15 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    śr 10:00 10:30 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 18:40
    czw 10:00 12:30 13:30 14:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt 13:50 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    sb 11:15 13:45 16:15 18:15 19:20 20:20 21:40
    nd, pn, czw 11:15 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    wt 11:20 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    śr 11:15 13:45 16:10 18:15 19:15 20:20 21:40
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt 14:45 18:45 21:00
    sb, nd, wt, czw 12:40 18:45 21:00
    pn 18:45 21:30
    śr 12:40 19:00 21:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt 16:00 21:40
    sb, nd, pn, wt 10:15 15:45 21:40
    śr 10:15 15:45 21:15
    czw 10:15 15:00 21:40
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt 19:40 21:20
    sb, nd, pn, wt 12:50 19:30 21:20
    śr 12:50 19:30 21:50
    czw 19:30 21:20
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt 20:10
    sb, nd, pn, wt, czw 20:00
    śr 20:30

  • AGAINST GRAVITY

    AGAINST GRAVITY

    18:00 -23:00
    2019-12-06

    5-6.12  CZ-PT 18:00 / Kamienica Naujacka

    Człowiek w konfrontacji z INNYM. Najlepsze filmy dokumentalne z selekcji festiwalowej Docs Against Gravity. Czwartek: Więcej niż miód  (Morethanhoney) oraz Nowy, lepszy człowiek (More Human Than  Human). Piątek: Zjadanie zwierząt (Eating Animals) i 21 x Nowy Jork.

    Pokazywane tytuły stawiają pytania o aktualne miejsce człowieka w świecie. Pozycję i ramy współczesnego człowieka najlepiej określa się w konfrontacji z INNYM (innym zjawiskiem, procesem, człowiekiem), na styku relacji różnych światów. Antropocen zdezaktualizował dotychczasowe wyobrażenie o człowieku i jego powinnościach czy prawach wobec zajmowanego świata – nowe zjawiska wymagają nowych definicji. Definiujemy się zatem na bieżąco w kontakcie z degradującą się naturą, galopującą technologią, wyzyskiem zwierząt czy po prostu z drugim człowiekiem.

    https://www.mok.olsztyn.pl/wydarzenia/1970/01/against-gravity-/-wiecej-niz-miod-more-than-honey

    Wstęp wolny.

  • KONCERT MIKOŁAJKOWY – Herbert Piano Trio

    KONCERT MIKOŁAJKOWY – Herbert Piano Trio

    19:00 -22:00
    2019-12-06

    Szanowni Państwo,

    Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim zaprasza 6. grudnia – w piątek, o godz. 19:00 na koncert mikołajkowy – zespołu HERBERT PIANO TRIO.

    Trio obecnie tworzą Bartłomiej Wezner – fortepian, Joanna Kreft – skrzypce i Magdalena Bojanowicz – Koziak – wiolonczela.

    Powstałe jesienią 2013 roku Herbert Piano Trio, jako patrona przyjęło postać wybitnego polskiego poety Zbigniewa Herberta. Debiut tria miał miejsce w studiu koncertowym Polskiego Radia w Katowicach w 2014 r. i niedługo potem zespół rozpoczął współpracę z Fundacją im. Zbigniewa Herberta w Warszawie.

    Program koncertu:
    L. van Beethoven – Trio fortepianowe B – dur op. 11
    A. Panufnik – Trio fortepianowe op. 1
    M. Ravel – Trio fortepianowe (1914)

    Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146

7
  • Zimowa Edycja Targi r-EKO-działa

    Zimowa Edycja Targi r-EKO-działa

    Cały dzień
    2019-12-07-2019-12-08

    Kuźnia Społeczna
    Marka Kotańskiego 1, 10-166 Olsztyn

    Organizator: Targi r-eko-dzieła

    Bezpłatne

    Pierwsze w Olsztynie i jedne z nielicznych wydarzeń tego typu w województwie warmińsko-mazurskim – Targi Eko Rękodzieła otwierają swoje podwoje dla was, miłośników natury, po raz drugi w tym roku 😉

    Tym razem targi będą wydarzeniem dwudniowym, ponieważ poprzednim razem nie wszyscy zdążyliście nas odwiedzić z uwagi na pracę. Wyszliśmy tym samym naprzeciw waszym oczekiwaniom.

    Ta edycja jest wyjątkowa jeszcze z jednego względu – odbędzie się w prze, przepięknym miejscu, które uruchomione zostało we wrześniu bieżącego roku – w Kuźni Społecznej. Pięknie wpisuje się to w ideę naszych Targów, czyli naturę. Otoczą nas kamienie, beton, cegła i naturalne kafle na podłodze.

    Mamy mnóstwo firm w regionie, które tu u nas produkują cuda.
    Targi powstały właśnie z myślą o wypromowaniu lokalnego biznesu, w myśl zasady ŻYJĘ I KUPUJĘ LOKALNIE.

    Podczas ostatniej edycji mogliście zakupić, zapoznać między innymi:
    👉producentów naturalnych kosmetyków
    👉 kiszonek
    👉 ubrań dla dzieci
    👉 produktów zero waste
    👉 toreb na zakupy
    👉 zegarów
    👉 ceramiki (4 różne firmy)
    👉 kartek okolicznościowych
    👉 poduszeczek relaksacyjnych
    👉 biżuterii
    👉 ozdób domu
    👉 drewnianych przedmiotów codziennego użytku
    👉 firan
    👉 zabawek dla dzieci
    i wielu, wielu więcej.
    Wystawców było 45 ! wszyscy z Warmii i Mazur. A odwiedzających ogrom :))

    Idea bardzo się spodobała zarówno wystawcom i jak i odwiedzającym: nieskromnie napiszemy, że połączyliśmy dwa światy w jeden ❤️

    Już dzisiaj zapraszamy was bardzo bardzo serdecznie.

    Zaproś kogo tylko marzysz ze sobą zabrać. Będzie to niepowtarzalna okazja zapoznania się z lokalnymi wytwórcami, lokalnym rękodziełem i do tego 100% naturalnym, bo taka jest idea tego spotkania. Nasza planeta cierpi, pokażemy wam firmy, które o nią dbają każdego dnia, na każdym etapie swojej produkcji.

    Na bieżąco będziemy informować o poszczególnych, zarejestrowanych wystawcach, tym samym przybliżając wam ich portfolio.

    Nie może CIĘ tu zabraknąć 🙂 Serdecznie zapraszamy!
    Dla ODWIEDZAJĄCYCH WSTĘP jest oczywiście BEZPŁATNY.

    Platforma do rejestracji WYSTAWCÓW:
    https://zmydlona.pl/sklep/stoisko-wystawiennicze-podczas-ii-edycji-targow-rekodziela-w-dniu-07-08-12-2019r/

  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-07-2019-12-12

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KINO KOBIET
    Jak poślubić milionera – Kino Kobiet
    pn 18:30
    KINO KONESERA
    Amazing Grace: Aretha Franklin – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Fighter – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 2
    pt 17:00
    sb, nd 12:15 14:30
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 2
    pt 17:30
    sb, nd 13:00 15:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 2
    pt 18:00
    sb, nd 11:45
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 4
    pt 16:30 18:30
    sb, nd 11:00 13:30 16:00
    PREMIERA
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 14:00
    sb 10:45 17:10
    nd 10:45 17:00
    pn 11:30 14:30 17:00
    wt, śr, czw 10:45 12:15 14:30 17:00
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt 14:00 15:00
    sb, nd 10:10 17:20
    pn 11:00 13:00 15:15 17:20
    wt 10:00 13:00 15:15 17:20
    śr, czw 10:10 13:00 15:15 17:20
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt 15:45
    sb, nd 15:45 18:00
    pn 13:15 15:45 18:00
    wt, śr 11:45 15:45 18:00
    czw 10:45 15:45
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 11:45 14:15 15:15 16:10 17:40 19:00
    sb 10:00 10:30 12:30 14:50 16:40 17:30 18:30 19:00
    nd 10:00 10:30 12:30 14:00 15:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    pn 10:00 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 19:00
    wt 10:00 10:30 11:15 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    śr 10:00 10:30 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 18:40
    czw 10:00 12:30 13:30 14:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt 13:50 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    sb 11:15 13:45 16:15 18:15 19:20 20:20 21:40
    nd, pn, czw 11:15 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    wt 11:20 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    śr 11:15 13:45 16:10 18:15 19:15 20:20 21:40
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt 14:45 18:45 21:00
    sb, nd, wt, czw 12:40 18:45 21:00
    pn 18:45 21:30
    śr 12:40 19:00 21:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt 16:00 21:40
    sb, nd, pn, wt 10:15 15:45 21:40
    śr 10:15 15:45 21:15
    czw 10:15 15:00 21:40
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt 19:40 21:20
    sb, nd, pn, wt 12:50 19:30 21:20
    śr 12:50 19:30 21:50
    czw 19:30 21:20
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt 20:10
    sb, nd, pn, wt, czw 20:00
    śr 20:30

  • W MAGICZNEJ KRAINIE. BAJKA

    W MAGICZNEJ KRAINIE. BAJKA

    17:00 -20:00
    2019-12-07

    7.12  SO 17:00 / Spichlerz

    Wyskocz z dzieckiem do Spichlerza. Spektakl improwizowany,  tworzony przez aktorów z grupy Trzy Słowa razem z widzami.  Szalone pomysły widowni ułożą się w opowieść zimową!  Opowiesz ją później przy kominku lub kaloryferze.  Spichlerz na godzinę zamieni się w magiczną krainę, o której istnieniu jeszcze nikt nie wie. Stworzą ją aktorzy-improwizatorzy razem z małymi widzami. Na naszych oczach szalone pomysły widowni ułożą w piękną opowieść. Twórcy nie zapominają, że na sali są rodzice i dziadkowie, i przemycają w opowieści humor  dla dorosłych. Każdemu należy się przecież godzina śmiechu.

    https://www.mok.olsztyn.pl/wydarzenia/1970/01/w-magicznej-krainie-bajka

  • KONCERT DLA LEOSIA

    KONCERT DLA LEOSIA

    19:00 -22:00
    2019-12-07

    7.12 SO 19:00 / sala pod Amfiteatrem

    Podaruj dobro. Koncert charytatywny na rzecz małego Leosia  organizowany przez Fundację Tu Się Movie. Tym razem  hardcore/punk od El Banda, Orphanage Named Earth i Produkt.

    https://www.mok.olsztyn.pl/wydarzenia/1970/01/koncert-dla-leosia

8
  • Zimowa Edycja Targi r-EKO-działa

    Zimowa Edycja Targi r-EKO-działa

    Cały dzień
    2019-12-08

    Kuźnia Społeczna
    Marka Kotańskiego 1, 10-166 Olsztyn

    Organizator: Targi r-eko-dzieła

    Bezpłatne

    Pierwsze w Olsztynie i jedne z nielicznych wydarzeń tego typu w województwie warmińsko-mazurskim – Targi Eko Rękodzieła otwierają swoje podwoje dla was, miłośników natury, po raz drugi w tym roku 😉

    Tym razem targi będą wydarzeniem dwudniowym, ponieważ poprzednim razem nie wszyscy zdążyliście nas odwiedzić z uwagi na pracę. Wyszliśmy tym samym naprzeciw waszym oczekiwaniom.

    Ta edycja jest wyjątkowa jeszcze z jednego względu – odbędzie się w prze, przepięknym miejscu, które uruchomione zostało we wrześniu bieżącego roku – w Kuźni Społecznej. Pięknie wpisuje się to w ideę naszych Targów, czyli naturę. Otoczą nas kamienie, beton, cegła i naturalne kafle na podłodze.

    Mamy mnóstwo firm w regionie, które tu u nas produkują cuda.
    Targi powstały właśnie z myślą o wypromowaniu lokalnego biznesu, w myśl zasady ŻYJĘ I KUPUJĘ LOKALNIE.

    Podczas ostatniej edycji mogliście zakupić, zapoznać między innymi:
    👉producentów naturalnych kosmetyków
    👉 kiszonek
    👉 ubrań dla dzieci
    👉 produktów zero waste
    👉 toreb na zakupy
    👉 zegarów
    👉 ceramiki (4 różne firmy)
    👉 kartek okolicznościowych
    👉 poduszeczek relaksacyjnych
    👉 biżuterii
    👉 ozdób domu
    👉 drewnianych przedmiotów codziennego użytku
    👉 firan
    👉 zabawek dla dzieci
    i wielu, wielu więcej.
    Wystawców było 45 ! wszyscy z Warmii i Mazur. A odwiedzających ogrom :))

    Idea bardzo się spodobała zarówno wystawcom i jak i odwiedzającym: nieskromnie napiszemy, że połączyliśmy dwa światy w jeden ❤️

    Już dzisiaj zapraszamy was bardzo bardzo serdecznie.

    Zaproś kogo tylko marzysz ze sobą zabrać. Będzie to niepowtarzalna okazja zapoznania się z lokalnymi wytwórcami, lokalnym rękodziełem i do tego 100% naturalnym, bo taka jest idea tego spotkania. Nasza planeta cierpi, pokażemy wam firmy, które o nią dbają każdego dnia, na każdym etapie swojej produkcji.

    Na bieżąco będziemy informować o poszczególnych, zarejestrowanych wystawcach, tym samym przybliżając wam ich portfolio.

    Nie może CIĘ tu zabraknąć 🙂 Serdecznie zapraszamy!
    Dla ODWIEDZAJĄCYCH WSTĘP jest oczywiście BEZPŁATNY.

    Platforma do rejestracji WYSTAWCÓW:
    https://zmydlona.pl/sklep/stoisko-wystawiennicze-podczas-ii-edycji-targow-rekodziela-w-dniu-07-08-12-2019r/

  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-08-2019-12-12

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KINO KOBIET
    Jak poślubić milionera – Kino Kobiet
    pn 18:30
    KINO KONESERA
    Amazing Grace: Aretha Franklin – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Fighter – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 2
    pt 17:00
    sb, nd 12:15 14:30
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 2
    pt 17:30
    sb, nd 13:00 15:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 2
    pt 18:00
    sb, nd 11:45
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 4
    pt 16:30 18:30
    sb, nd 11:00 13:30 16:00
    PREMIERA
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 14:00
    sb 10:45 17:10
    nd 10:45 17:00
    pn 11:30 14:30 17:00
    wt, śr, czw 10:45 12:15 14:30 17:00
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt 14:00 15:00
    sb, nd 10:10 17:20
    pn 11:00 13:00 15:15 17:20
    wt 10:00 13:00 15:15 17:20
    śr, czw 10:10 13:00 15:15 17:20
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt 15:45
    sb, nd 15:45 18:00
    pn 13:15 15:45 18:00
    wt, śr 11:45 15:45 18:00
    czw 10:45 15:45
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 11:45 14:15 15:15 16:10 17:40 19:00
    sb 10:00 10:30 12:30 14:50 16:40 17:30 18:30 19:00
    nd 10:00 10:30 12:30 14:00 15:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    pn 10:00 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 19:00
    wt 10:00 10:30 11:15 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    śr 10:00 10:30 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 18:40
    czw 10:00 12:30 13:30 14:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt 13:50 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    sb 11:15 13:45 16:15 18:15 19:20 20:20 21:40
    nd, pn, czw 11:15 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    wt 11:20 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    śr 11:15 13:45 16:10 18:15 19:15 20:20 21:40
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt 14:45 18:45 21:00
    sb, nd, wt, czw 12:40 18:45 21:00
    pn 18:45 21:30
    śr 12:40 19:00 21:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt 16:00 21:40
    sb, nd, pn, wt 10:15 15:45 21:40
    śr 10:15 15:45 21:15
    czw 10:15 15:00 21:40
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt 19:40 21:20
    sb, nd, pn, wt 12:50 19:30 21:20
    śr 12:50 19:30 21:50
    czw 19:30 21:20
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt 20:10
    sb, nd, pn, wt, czw 20:00
    śr 20:30

  • OPOWIEDZ MI BAJKĘ

    OPOWIEDZ MI BAJKĘ

    17:00 -22:00
    2019-12-08

    8.12 ND 17:00 / Spichlerz 

    Mistrzowie improwizacji, aktorzy z grupy Trzy Słowa, pokażą, jak  zamienić się w super bajarza i rozkochać w sobie uszy słuchaczy!  W co się bawić, gdy nie chcemy patrzeć w żaden ekran, a pod ręką nie mamy nawet piłki czy klocków? Można zamienić się w super bajarza i snuć opowieści. Improwizatorzy z grupy Trzy Słowa zdradzą kilka przepisów na udane rodzinne bajanie. Zapraszamy opiekunów z dziećmi w wieku 4-10 lat. Można przychodzić w dowolnych składach rodzinnych.

    Familijne warsztaty dla dzieci w wieku 4-10 lat.

    Zapisy: warsztaty@mok.olsztyn.pl

    https://www.mok.olsztyn.pl/wydarzenia/1970/01/opowiedz-mi-bajke

9
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-09-2019-12-12

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KINO KOBIET
    Jak poślubić milionera – Kino Kobiet
    pn 18:30
    KINO KONESERA
    Amazing Grace: Aretha Franklin – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Fighter – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 2
    pt 17:00
    sb, nd 12:15 14:30
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 2
    pt 17:30
    sb, nd 13:00 15:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 2
    pt 18:00
    sb, nd 11:45
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 4
    pt 16:30 18:30
    sb, nd 11:00 13:30 16:00
    PREMIERA
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 14:00
    sb 10:45 17:10
    nd 10:45 17:00
    pn 11:30 14:30 17:00
    wt, śr, czw 10:45 12:15 14:30 17:00
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt 14:00 15:00
    sb, nd 10:10 17:20
    pn 11:00 13:00 15:15 17:20
    wt 10:00 13:00 15:15 17:20
    śr, czw 10:10 13:00 15:15 17:20
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt 15:45
    sb, nd 15:45 18:00
    pn 13:15 15:45 18:00
    wt, śr 11:45 15:45 18:00
    czw 10:45 15:45
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 11:45 14:15 15:15 16:10 17:40 19:00
    sb 10:00 10:30 12:30 14:50 16:40 17:30 18:30 19:00
    nd 10:00 10:30 12:30 14:00 15:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    pn 10:00 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 19:00
    wt 10:00 10:30 11:15 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    śr 10:00 10:30 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 18:40
    czw 10:00 12:30 13:30 14:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt 13:50 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    sb 11:15 13:45 16:15 18:15 19:20 20:20 21:40
    nd, pn, czw 11:15 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    wt 11:20 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    śr 11:15 13:45 16:10 18:15 19:15 20:20 21:40
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt 14:45 18:45 21:00
    sb, nd, wt, czw 12:40 18:45 21:00
    pn 18:45 21:30
    śr 12:40 19:00 21:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt 16:00 21:40
    sb, nd, pn, wt 10:15 15:45 21:40
    śr 10:15 15:45 21:15
    czw 10:15 15:00 21:40
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt 19:40 21:20
    sb, nd, pn, wt 12:50 19:30 21:20
    śr 12:50 19:30 21:50
    czw 19:30 21:20
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt 20:10
    sb, nd, pn, wt, czw 20:00
    śr 20:30

10
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-10-2019-12-12

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KINO KOBIET
    Jak poślubić milionera – Kino Kobiet
    pn 18:30
    KINO KONESERA
    Amazing Grace: Aretha Franklin – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Fighter – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 2
    pt 17:00
    sb, nd 12:15 14:30
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 2
    pt 17:30
    sb, nd 13:00 15:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 2
    pt 18:00
    sb, nd 11:45
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 4
    pt 16:30 18:30
    sb, nd 11:00 13:30 16:00
    PREMIERA
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 14:00
    sb 10:45 17:10
    nd 10:45 17:00
    pn 11:30 14:30 17:00
    wt, śr, czw 10:45 12:15 14:30 17:00
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt 14:00 15:00
    sb, nd 10:10 17:20
    pn 11:00 13:00 15:15 17:20
    wt 10:00 13:00 15:15 17:20
    śr, czw 10:10 13:00 15:15 17:20
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt 15:45
    sb, nd 15:45 18:00
    pn 13:15 15:45 18:00
    wt, śr 11:45 15:45 18:00
    czw 10:45 15:45
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 11:45 14:15 15:15 16:10 17:40 19:00
    sb 10:00 10:30 12:30 14:50 16:40 17:30 18:30 19:00
    nd 10:00 10:30 12:30 14:00 15:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    pn 10:00 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 19:00
    wt 10:00 10:30 11:15 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    śr 10:00 10:30 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 18:40
    czw 10:00 12:30 13:30 14:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt 13:50 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    sb 11:15 13:45 16:15 18:15 19:20 20:20 21:40
    nd, pn, czw 11:15 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    wt 11:20 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    śr 11:15 13:45 16:10 18:15 19:15 20:20 21:40
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt 14:45 18:45 21:00
    sb, nd, wt, czw 12:40 18:45 21:00
    pn 18:45 21:30
    śr 12:40 19:00 21:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt 16:00 21:40
    sb, nd, pn, wt 10:15 15:45 21:40
    śr 10:15 15:45 21:15
    czw 10:15 15:00 21:40
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt 19:40 21:20
    sb, nd, pn, wt 12:50 19:30 21:20
    śr 12:50 19:30 21:50
    czw 19:30 21:20
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt 20:10
    sb, nd, pn, wt, czw 20:00
    śr 20:30

11
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-11-2019-12-12

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KINO KOBIET
    Jak poślubić milionera – Kino Kobiet
    pn 18:30
    KINO KONESERA
    Amazing Grace: Aretha Franklin – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Fighter – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 2
    pt 17:00
    sb, nd 12:15 14:30
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 2
    pt 17:30
    sb, nd 13:00 15:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 2
    pt 18:00
    sb, nd 11:45
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 4
    pt 16:30 18:30
    sb, nd 11:00 13:30 16:00
    PREMIERA
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 14:00
    sb 10:45 17:10
    nd 10:45 17:00
    pn 11:30 14:30 17:00
    wt, śr, czw 10:45 12:15 14:30 17:00
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt 14:00 15:00
    sb, nd 10:10 17:20
    pn 11:00 13:00 15:15 17:20
    wt 10:00 13:00 15:15 17:20
    śr, czw 10:10 13:00 15:15 17:20
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt 15:45
    sb, nd 15:45 18:00
    pn 13:15 15:45 18:00
    wt, śr 11:45 15:45 18:00
    czw 10:45 15:45
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 11:45 14:15 15:15 16:10 17:40 19:00
    sb 10:00 10:30 12:30 14:50 16:40 17:30 18:30 19:00
    nd 10:00 10:30 12:30 14:00 15:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    pn 10:00 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 19:00
    wt 10:00 10:30 11:15 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    śr 10:00 10:30 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 18:40
    czw 10:00 12:30 13:30 14:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt 13:50 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    sb 11:15 13:45 16:15 18:15 19:20 20:20 21:40
    nd, pn, czw 11:15 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    wt 11:20 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    śr 11:15 13:45 16:10 18:15 19:15 20:20 21:40
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt 14:45 18:45 21:00
    sb, nd, wt, czw 12:40 18:45 21:00
    pn 18:45 21:30
    śr 12:40 19:00 21:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt 16:00 21:40
    sb, nd, pn, wt 10:15 15:45 21:40
    śr 10:15 15:45 21:15
    czw 10:15 15:00 21:40
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt 19:40 21:20
    sb, nd, pn, wt 12:50 19:30 21:20
    śr 12:50 19:30 21:50
    czw 19:30 21:20
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt 20:10
    sb, nd, pn, wt, czw 20:00
    śr 20:30

12
  • XI Warmiński Jarmark Świąteczny

    XI Warmiński Jarmark Świąteczny

    00:00
    2019-12-12-2019-12-15

    12-15.12 CZ-ND/ Stare Miasto

    Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera – któż nie lubi świątecznych jarmarków? W tym roku Jarmark odbędzie się pod hasłem “Naturalnie Święta!”. Przy okazji Bożego Narodzenia chcemy bowiem pokłonić się też umęczonej Ziemi, w miarę możliwości ograniczając liczbę gastronomicznego plastiku, proponując naturalne atrakcje i gadżety oraz promując postawy proekologiczne. Zaprosimy mieszkańców Olsztyna na Stare Miasto, gdzie wspólnie przekonamy się, że na chłodny dystans do rzeczywistości najlepszy jest łyk grzanego wina. Dla dusz m.in.: koncerty gwiazd, teatr ognia, pokazy iluzjonistyczne, eko warsztaty, animacje i interaktywne ekspozycje. Opowieści świąteczne przeczyta Irena Telesz-Burczyk,  Krystyna Czubówna oraz Michał Milowicz. Na czasem gorzką codzienność – słodycz piernikowego lukru. Na cierpkie kręcenie nosem – aromat świerków i woń korzennych przypraw.

    Szczegółowy program:

    CZWARTEK (12 grudnia)

    Wysoka Brama
    16:30 Orszak Świętego Mikołaja.

    Scena Staromiejska
    17:00 Otwarcie XI Warmińskiego Jarmarku Świątecznego
    17:15 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    18:30 Występ chóru ProForma
    19:30 Stanisław Soyka Solo – recital kolęd

    Dziedziniec zamkowy
    18:15 Przestrzenny pokaz laserowy
    19:15 Przestrzenny pokaz laserowy

    PIĄTEK (13 grudnia)

    Galeria DOBRO
    16:30-21:00 „Naturalnie na święta” – warsztaty tworzenia ekoprezentów, warsztaty recyklingu z grupą Zmarnowanie oraz pokaz kulinarny zgodny z ideą „zero waste”.
    Inicjatywa: Bank Żywności w Olsztynie

    Scena Staromiejska
    17:30 Zimowe opowieści / czyta: Michał Milowicz
    18:30 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    19:45 „Kolaż bożonarodzeniowy” – spektakl Teatru A

    Dziedziniec zamkowy
    18:15 Przestrzenny pokaz laserowy
    19:30 Przestrzenny pokaz laserowy

    SOBOTA (14 grudnia)

    Galeria DOBRO
    13:00-15:00 „Naturalnie zakupy” – warsztaty szycia ekoworeczków na świąteczne zakupy.
    Prowadzenie: Magdalena Brzezińska
    Zapisy:   zapisy@mok.olsztyn.pl  (uczestnicy od 12 roku życia)
    16:00-20:00 Maraton filmów i bajek świątecznych

    Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
    17:00 „Mikołaj w ognistej krainie” – spektakl Teatru Ognia Nam-Tara

    Scena Staromiejska
    17:30 Zimowe opowieści / czyta: Krystyna Czubówna
    18:30 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    20:00 Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości.

    NIEDZIELA (15 grudnia)

    Spichlerz
    9:00-15:00 „Naturalnie razem” – wspólne szycie onkochust, poduszek, worków i maskotek do olsztyńskich oddziałów szpitalnych.
    Prowadzenie: Barbara Strzelczyk

    Galeria DOBRO
    13:00-15:00 „Naturalnie na prezent” – warsztaty ekopakowania.
    Prowadzenie: Alicja Borsiak-Śleszyńska
    Zapisy: zapisy@mok.olsztyn.pl
    16:00-20:00 Maraton filmów i bajek świątecznych

    Scena Staromiejska
    11:00 Bieg Mikołajowy trasą Łynostrady (5 km). Zapisy: superczas.pl, 
    15:30 Zimowe opowieści / czyta: Irena Telesz-Burczyk.
    16:30 Spektakl iluzji: Maciej Pol

    Atrakcje towarzyszące
    „Wawel Truck” czyli animacje z firmą Wawel (12,13 grudnia)
    Ściana życzeń
    Fotobudka pod jemiołą
    „Rowerowy zaprzęg Świętego Mikołaja” – instalacja oświetlana siłą ludzkich mięśni
    „Dokarmiaj mądrze” – rozdajemy zdrową karmę dla ptactwa
    Interaktywna ekspozycja przygotowana przez Lasy Państwowe (13-15 grudnia)
    Karuzela (naturalnie musi być 😉)
    Kolejka Świętego Mikołaja

    Strefa handlowa z rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi:
    12 grudnia (cz) – 16:00-21:00
    13 grudnia (pt) – 15:00-22:00
    14 grudnia (so) – 13:00-22:00
    15 grudnia (nd) – 13:00-20:00

    Okres świąt to również czas magii, którą przyniosą Wam kolędnicy na uliczkach Starego Miasta: Studio Piosenki Metro – Olsztyn, Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie, Chór Pasjonata Olsztyn, Chór WARMII i MAZUR, CASIO Szkoła Muzyczna Olsztyn, szkoła z Kronowa, Pałac Młodzieży Olsztyn, Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie oraz znani olsztyńscy muzycy: duet Łoszewski / Bierdziewski i Łukasz Jędrys

  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-12

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 06.12-12.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KINO KOBIET
    Jak poślubić milionera – Kino Kobiet
    pn 18:30
    KINO KONESERA
    Amazing Grace: Aretha Franklin – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Fighter – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 2
    pt 17:00
    sb, nd 12:15 14:30
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 2
    pt 17:30
    sb, nd 13:00 15:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 2
    pt 18:00
    sb, nd 11:45
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 4
    pt 16:30 18:30
    sb, nd 11:00 13:30 16:00
    PREMIERA
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 14:00
    sb 10:45 17:10
    nd 10:45 17:00
    pn 11:30 14:30 17:00
    wt, śr, czw 10:45 12:15 14:30 17:00
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt 14:00 15:00
    sb, nd 10:10 17:20
    pn 11:00 13:00 15:15 17:20
    wt 10:00 13:00 15:15 17:20
    śr, czw 10:10 13:00 15:15 17:20
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt 15:45
    sb, nd 15:45 18:00
    pn 13:15 15:45 18:00
    wt, śr 11:45 15:45 18:00
    czw 10:45 15:45
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 11:45 14:15 15:15 16:10 17:40 19:00
    sb 10:00 10:30 12:30 14:50 16:40 17:30 18:30 19:00
    nd 10:00 10:30 12:30 14:00 15:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    pn 10:00 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 19:00
    wt 10:00 10:30 11:15 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    śr 10:00 10:30 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 18:40
    czw 10:00 12:30 13:30 14:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:30 19:00
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt 13:50 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    sb 11:15 13:45 16:15 18:15 19:20 20:20 21:40
    nd, pn, czw 11:15 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    wt 11:20 13:45 16:15 18:15 19:15 20:20 21:40
    śr 11:15 13:45 16:10 18:15 19:15 20:20 21:40
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt 14:45 18:45 21:00
    sb, nd, wt, czw 12:40 18:45 21:00
    pn 18:45 21:30
    śr 12:40 19:00 21:00
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt 16:00 21:40
    sb, nd, pn, wt 10:15 15:45 21:40
    śr 10:15 15:45 21:15
    czw 10:15 15:00 21:40
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt 19:40 21:20
    sb, nd, pn, wt 12:50 19:30 21:20
    śr 12:50 19:30 21:50
    czw 19:30 21:20
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt 20:10
    sb, nd, pn, wt, czw 20:00
    śr 20:30

13
  • XI Warmiński Jarmark Świąteczny

    XI Warmiński Jarmark Świąteczny

    00:00
    2019-12-13-2019-12-15

    12-15.12 CZ-ND/ Stare Miasto

    Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera – któż nie lubi świątecznych jarmarków? W tym roku Jarmark odbędzie się pod hasłem “Naturalnie Święta!”. Przy okazji Bożego Narodzenia chcemy bowiem pokłonić się też umęczonej Ziemi, w miarę możliwości ograniczając liczbę gastronomicznego plastiku, proponując naturalne atrakcje i gadżety oraz promując postawy proekologiczne. Zaprosimy mieszkańców Olsztyna na Stare Miasto, gdzie wspólnie przekonamy się, że na chłodny dystans do rzeczywistości najlepszy jest łyk grzanego wina. Dla dusz m.in.: koncerty gwiazd, teatr ognia, pokazy iluzjonistyczne, eko warsztaty, animacje i interaktywne ekspozycje. Opowieści świąteczne przeczyta Irena Telesz-Burczyk,  Krystyna Czubówna oraz Michał Milowicz. Na czasem gorzką codzienność – słodycz piernikowego lukru. Na cierpkie kręcenie nosem – aromat świerków i woń korzennych przypraw.

    Szczegółowy program:

    CZWARTEK (12 grudnia)

    Wysoka Brama
    16:30 Orszak Świętego Mikołaja.

    Scena Staromiejska
    17:00 Otwarcie XI Warmińskiego Jarmarku Świątecznego
    17:15 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    18:30 Występ chóru ProForma
    19:30 Stanisław Soyka Solo – recital kolęd

    Dziedziniec zamkowy
    18:15 Przestrzenny pokaz laserowy
    19:15 Przestrzenny pokaz laserowy

    PIĄTEK (13 grudnia)

    Galeria DOBRO
    16:30-21:00 „Naturalnie na święta” – warsztaty tworzenia ekoprezentów, warsztaty recyklingu z grupą Zmarnowanie oraz pokaz kulinarny zgodny z ideą „zero waste”.
    Inicjatywa: Bank Żywności w Olsztynie

    Scena Staromiejska
    17:30 Zimowe opowieści / czyta: Michał Milowicz
    18:30 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    19:45 „Kolaż bożonarodzeniowy” – spektakl Teatru A

    Dziedziniec zamkowy
    18:15 Przestrzenny pokaz laserowy
    19:30 Przestrzenny pokaz laserowy

    SOBOTA (14 grudnia)

    Galeria DOBRO
    13:00-15:00 „Naturalnie zakupy” – warsztaty szycia ekoworeczków na świąteczne zakupy.
    Prowadzenie: Magdalena Brzezińska
    Zapisy:   zapisy@mok.olsztyn.pl  (uczestnicy od 12 roku życia)
    16:00-20:00 Maraton filmów i bajek świątecznych

    Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
    17:00 „Mikołaj w ognistej krainie” – spektakl Teatru Ognia Nam-Tara

    Scena Staromiejska
    17:30 Zimowe opowieści / czyta: Krystyna Czubówna
    18:30 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    20:00 Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości.

    NIEDZIELA (15 grudnia)

    Spichlerz
    9:00-15:00 „Naturalnie razem” – wspólne szycie onkochust, poduszek, worków i maskotek do olsztyńskich oddziałów szpitalnych.
    Prowadzenie: Barbara Strzelczyk

    Galeria DOBRO
    13:00-15:00 „Naturalnie na prezent” – warsztaty ekopakowania.
    Prowadzenie: Alicja Borsiak-Śleszyńska
    Zapisy: zapisy@mok.olsztyn.pl
    16:00-20:00 Maraton filmów i bajek świątecznych

    Scena Staromiejska
    11:00 Bieg Mikołajowy trasą Łynostrady (5 km). Zapisy: superczas.pl, 
    15:30 Zimowe opowieści / czyta: Irena Telesz-Burczyk.
    16:30 Spektakl iluzji: Maciej Pol

    Atrakcje towarzyszące
    „Wawel Truck” czyli animacje z firmą Wawel (12,13 grudnia)
    Ściana życzeń
    Fotobudka pod jemiołą
    „Rowerowy zaprzęg Świętego Mikołaja” – instalacja oświetlana siłą ludzkich mięśni
    „Dokarmiaj mądrze” – rozdajemy zdrową karmę dla ptactwa
    Interaktywna ekspozycja przygotowana przez Lasy Państwowe (13-15 grudnia)
    Karuzela (naturalnie musi być 😉)
    Kolejka Świętego Mikołaja

    Strefa handlowa z rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi:
    12 grudnia (cz) – 16:00-21:00
    13 grudnia (pt) – 15:00-22:00
    14 grudnia (so) – 13:00-22:00
    15 grudnia (nd) – 13:00-20:00

    Okres świąt to również czas magii, którą przyniosą Wam kolędnicy na uliczkach Starego Miasta: Studio Piosenki Metro – Olsztyn, Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie, Chór Pasjonata Olsztyn, Chór WARMII i MAZUR, CASIO Szkoła Muzyczna Olsztyn, szkoła z Kronowa, Pałac Młodzieży Olsztyn, Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie oraz znani olsztyńscy muzycy: duet Łoszewski / Bierdziewski i Łukasz Jędrys

  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-13-2019-12-19

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KULTURA DOSTĘPNA
    Miłość jest wszystkim – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    śr19:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    śr19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    śr20:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    śr20:30
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    sb, nd17:30
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    czw11:0014:3015:3019:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    czw12:0018:0021:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    czw10:0017:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    czw13:3020:30
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt12:3013:4016:0019:0021:15
    sb11:2013:4016:0018:2020:50
    nd, pn11:1513:4016:0019:0021:15
    wt12:2013:4016:0019:0021:15
    śr11:0013:4515:4018:3020:45
    czw11:4516:3019:1521:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:5012:1514:0014:5017:1018:15
    sb10:3012:1013:0014:5015:3017:1518:00
    nd10:3012:1513:0014:5015:3017:1518:00
    pn10:3012:1513:0014:5015:3017:2018:00
    wt10:3012:1513:0014:4515:3017:1518:00
    śr11:3013:1514:0016:3018:00
    czw11:1513:4016:0018:30
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt11:3014:1516:4519:4020:3022:00
    sb11:1514:0016:3019:4020:2022:00
    nd11:3014:0019:4020:2022:00
    pn11:3014:0016:3019:4020:3022:00
    wt11:4514:0016:3019:4020:3022:00
    śr10:1012:3015:0017:3020:15
    czw10:4014:0018:4521:15
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt10:2012:4515:0017:00
    sb10:1012:5015:1517:00
    nd, pn10:1012:4515:0017:00
    wt10:1012:4014:5017:00
    śr10:3012:0015:2017:00
    czw10:5013:1015:2017:45
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt10:0012:0017:45
    sb10:0010:5012:2017:45
    nd10:0011:0012:3017:45
    pn10:1511:0012:3017:45
    wt10:1512:3017:45
    śr10:1512:4517:40
    czw15:0017:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt10:1513:1514:4018:40
    sb10:1513:3014:4018:40
    nd, pn10:2013:1514:4018:40
    wt10:0013:1514:4018:40
    śr10:4513:0014:45
    czw12:3015:45
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt11:4518:2020:45
    sb12:3020:40
    nd12:0020:45
    pn12:0018:2020:45
    wt10:2018:2020:45
    śr11:1519:4522:00
    czw20:50
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt15:4019:1520:15
    sb15:4019:1521:00
    nd15:4019:15
    pn15:4019:1520:10
    wt19:1520:15
    śr16:1519:15
    czw20:00
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt17:2021:00
    sb20:30
    nd21:00
    pn17:1021:00
    wt15:4021:00
    śr12:1517:15
    czw20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt20:00
    śr15:10
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, nd, pn, wt14:30
    sb14:45
    śr14:15
    Boże Ciało (2D,ORG) – 1
    nd16:30
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    nd18:15
    Joker (2D,Napisy) – 1
    nd20:30
    Artyści przeciw nienawiści (2D,ORG) – 1
    sb19:00
  • RekreAKCJA Stawiguda- KLUB PODRÓŻNIKA

    RekreAKCJA Stawiguda- KLUB PODRÓŻNIKA

    18:30 -21:00
    2019-12-13

    13.12.2019- KLUB PODRÓŻNIKA
    (Piątek)
    – 18:30 świetlica wiejska „Dom Warmiński” ul. Żurawia 3, Tomaszkowo
    – prelegenci: Ewelina i Paweł Bladosz
    – tytuł spotkania: “GRUZJA z plecakiem, namiotem i pod górę!”
    – uczestnictwo bezpłatne
    Szczegóły:
    http://gok.stawiguda.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-klub-podroznika/-vii-edycja/-3-spotkanie-gruzja

  • Stanisław Moniuszko – w roku 200-lecia urodzin

    Stanisław Moniuszko – w roku 200-lecia urodzin

    19:00 -21:22
    2019-12-13

    Szanowni Państwo,

    zapraszamy do Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim – 13. grudnia – w piątek, o godz. 19:00 na koncert pieśni Stanisława Moniuszki w roku 200-lecia urodzin.
    Wystąpią: ks. Zbigniew Stępniak – bas i Natalia Klykova – fortepian.

    Przy tworzeniu pieśni, które pisał Moniuszko przez całe życie, przyświecała mu określona idea. Pragnął dać społeczeństwu polskiemu pieśni narodowe – ważne w życiu codziennym Polaków. Miały także odpowiadać różnym nastrojom i potrzebom serca, stąd tak bogata ich różnorodność. Podczas koncertu usłyszymy wiele znanych i mniej znanych utworów, które od lat chwytają za serce – niektóre wywołują uśmiech a inne wzruszają. Usłyszymy m.in. “Trzech budrysów”, “Znasz-li ten kraj”, “Dziad i baba” czy “Ten zegar stary” z opery “Straszny dwór”.

    Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146

14
  • Olsztyńska Akademia Dzieci

    Olsztyńska Akademia Dzieci

    Cały dzień
    2019-12-14

    Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne
    al. M. J. Piłsudskiego 38, 10-450 Olsztyn

    Organizator: Olsztyńska Akademia Dzieci

    Bilety · 1 zł

    Spotkanie w ramach Polskiej Akademii Dzieci, podczas którego mali “naukowcy” będą przedstawiać przygotowane przez siebie wykłady, którym będą towarzyszyć warsztaty, pokazy oraz całe mnóstwo innych atrakcji.
    Więcej szczegółów na stronie naszej Akademii
    http://planetarium.olsztyn.pl/pl/edukacja/akademia-dzieci.html

     

  • XI Warmiński Jarmark Świąteczny

    XI Warmiński Jarmark Świąteczny

    00:00
    2019-12-14-2019-12-15

    12-15.12 CZ-ND/ Stare Miasto

    Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera – któż nie lubi świątecznych jarmarków? W tym roku Jarmark odbędzie się pod hasłem “Naturalnie Święta!”. Przy okazji Bożego Narodzenia chcemy bowiem pokłonić się też umęczonej Ziemi, w miarę możliwości ograniczając liczbę gastronomicznego plastiku, proponując naturalne atrakcje i gadżety oraz promując postawy proekologiczne. Zaprosimy mieszkańców Olsztyna na Stare Miasto, gdzie wspólnie przekonamy się, że na chłodny dystans do rzeczywistości najlepszy jest łyk grzanego wina. Dla dusz m.in.: koncerty gwiazd, teatr ognia, pokazy iluzjonistyczne, eko warsztaty, animacje i interaktywne ekspozycje. Opowieści świąteczne przeczyta Irena Telesz-Burczyk,  Krystyna Czubówna oraz Michał Milowicz. Na czasem gorzką codzienność – słodycz piernikowego lukru. Na cierpkie kręcenie nosem – aromat świerków i woń korzennych przypraw.

    Szczegółowy program:

    CZWARTEK (12 grudnia)

    Wysoka Brama
    16:30 Orszak Świętego Mikołaja.

    Scena Staromiejska
    17:00 Otwarcie XI Warmińskiego Jarmarku Świątecznego
    17:15 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    18:30 Występ chóru ProForma
    19:30 Stanisław Soyka Solo – recital kolęd

    Dziedziniec zamkowy
    18:15 Przestrzenny pokaz laserowy
    19:15 Przestrzenny pokaz laserowy

    PIĄTEK (13 grudnia)

    Galeria DOBRO
    16:30-21:00 „Naturalnie na święta” – warsztaty tworzenia ekoprezentów, warsztaty recyklingu z grupą Zmarnowanie oraz pokaz kulinarny zgodny z ideą „zero waste”.
    Inicjatywa: Bank Żywności w Olsztynie

    Scena Staromiejska
    17:30 Zimowe opowieści / czyta: Michał Milowicz
    18:30 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    19:45 „Kolaż bożonarodzeniowy” – spektakl Teatru A

    Dziedziniec zamkowy
    18:15 Przestrzenny pokaz laserowy
    19:30 Przestrzenny pokaz laserowy

    SOBOTA (14 grudnia)

    Galeria DOBRO
    13:00-15:00 „Naturalnie zakupy” – warsztaty szycia ekoworeczków na świąteczne zakupy.
    Prowadzenie: Magdalena Brzezińska
    Zapisy:   zapisy@mok.olsztyn.pl  (uczestnicy od 12 roku życia)
    16:00-20:00 Maraton filmów i bajek świątecznych

    Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
    17:00 „Mikołaj w ognistej krainie” – spektakl Teatru Ognia Nam-Tara

    Scena Staromiejska
    17:30 Zimowe opowieści / czyta: Krystyna Czubówna
    18:30 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    20:00 Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości.

    NIEDZIELA (15 grudnia)

    Spichlerz
    9:00-15:00 „Naturalnie razem” – wspólne szycie onkochust, poduszek, worków i maskotek do olsztyńskich oddziałów szpitalnych.
    Prowadzenie: Barbara Strzelczyk

    Galeria DOBRO
    13:00-15:00 „Naturalnie na prezent” – warsztaty ekopakowania.
    Prowadzenie: Alicja Borsiak-Śleszyńska
    Zapisy: zapisy@mok.olsztyn.pl
    16:00-20:00 Maraton filmów i bajek świątecznych

    Scena Staromiejska
    11:00 Bieg Mikołajowy trasą Łynostrady (5 km). Zapisy: superczas.pl, 
    15:30 Zimowe opowieści / czyta: Irena Telesz-Burczyk.
    16:30 Spektakl iluzji: Maciej Pol

    Atrakcje towarzyszące
    „Wawel Truck” czyli animacje z firmą Wawel (12,13 grudnia)
    Ściana życzeń
    Fotobudka pod jemiołą
    „Rowerowy zaprzęg Świętego Mikołaja” – instalacja oświetlana siłą ludzkich mięśni
    „Dokarmiaj mądrze” – rozdajemy zdrową karmę dla ptactwa
    Interaktywna ekspozycja przygotowana przez Lasy Państwowe (13-15 grudnia)
    Karuzela (naturalnie musi być 😉)
    Kolejka Świętego Mikołaja

    Strefa handlowa z rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi:
    12 grudnia (cz) – 16:00-21:00
    13 grudnia (pt) – 15:00-22:00
    14 grudnia (so) – 13:00-22:00
    15 grudnia (nd) – 13:00-20:00

    Okres świąt to również czas magii, którą przyniosą Wam kolędnicy na uliczkach Starego Miasta: Studio Piosenki Metro – Olsztyn, Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie, Chór Pasjonata Olsztyn, Chór WARMII i MAZUR, CASIO Szkoła Muzyczna Olsztyn, szkoła z Kronowa, Pałac Młodzieży Olsztyn, Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie oraz znani olsztyńscy muzycy: duet Łoszewski / Bierdziewski i Łukasz Jędrys

  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-14-2019-12-19

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KULTURA DOSTĘPNA
    Miłość jest wszystkim – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    śr19:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    śr19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    śr20:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    śr20:30
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    sb, nd17:30
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    czw11:0014:3015:3019:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    czw12:0018:0021:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    czw10:0017:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    czw13:3020:30
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt12:3013:4016:0019:0021:15
    sb11:2013:4016:0018:2020:50
    nd, pn11:1513:4016:0019:0021:15
    wt12:2013:4016:0019:0021:15
    śr11:0013:4515:4018:3020:45
    czw11:4516:3019:1521:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:5012:1514:0014:5017:1018:15
    sb10:3012:1013:0014:5015:3017:1518:00
    nd10:3012:1513:0014:5015:3017:1518:00
    pn10:3012:1513:0014:5015:3017:2018:00
    wt10:3012:1513:0014:4515:3017:1518:00
    śr11:3013:1514:0016:3018:00
    czw11:1513:4016:0018:30
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt11:3014:1516:4519:4020:3022:00
    sb11:1514:0016:3019:4020:2022:00
    nd11:3014:0019:4020:2022:00
    pn11:3014:0016:3019:4020:3022:00
    wt11:4514:0016:3019:4020:3022:00
    śr10:1012:3015:0017:3020:15
    czw10:4014:0018:4521:15
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt10:2012:4515:0017:00
    sb10:1012:5015:1517:00
    nd, pn10:1012:4515:0017:00
    wt10:1012:4014:5017:00
    śr10:3012:0015:2017:00
    czw10:5013:1015:2017:45
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt10:0012:0017:45
    sb10:0010:5012:2017:45
    nd10:0011:0012:3017:45
    pn10:1511:0012:3017:45
    wt10:1512:3017:45
    śr10:1512:4517:40
    czw15:0017:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt10:1513:1514:4018:40
    sb10:1513:3014:4018:40
    nd, pn10:2013:1514:4018:40
    wt10:0013:1514:4018:40
    śr10:4513:0014:45
    czw12:3015:45
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt11:4518:2020:45
    sb12:3020:40
    nd12:0020:45
    pn12:0018:2020:45
    wt10:2018:2020:45
    śr11:1519:4522:00
    czw20:50
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt15:4019:1520:15
    sb15:4019:1521:00
    nd15:4019:15
    pn15:4019:1520:10
    wt19:1520:15
    śr16:1519:15
    czw20:00
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt17:2021:00
    sb20:30
    nd21:00
    pn17:1021:00
    wt15:4021:00
    śr12:1517:15
    czw20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt20:00
    śr15:10
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, nd, pn, wt14:30
    sb14:45
    śr14:15
    Boże Ciało (2D,ORG) – 1
    nd16:30
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    nd18:15
    Joker (2D,Napisy) – 1
    nd20:30
    Artyści przeciw nienawiści (2D,ORG) – 1
    sb19:00
  • Kiermasz Świąteczny w BWA

    Kiermasz Świąteczny w BWA

    11:00 -19:00
    2019-12-14

    ŚWIĄTECZNY KIERMASZ „KUP SZTUKĘ POD CHOINKĘ”
    14.12.2019- 15.12.2019 | HOL
    godz. 11:00-19:00 (sobota) / 11:00 – 18:00 (niedziela)
    BWA Galeria Sztuki w Olsztyn
    Al. Marsz. J. Piłsudskiego 38
    www.bwa.olsztyn.pl

    BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na Świąteczny Kiermasz “Kup sztukę pod choinkę”, który odbędzie się 14-15 grudnia (sobota, niedziela), w godzinach 11:00-19:00 (sobota) / 11:00-18:00 (niedziela).

    Zapraszamy na kolejny Świąteczny Kiermasz, podczas którego mieszkańcy Olsztyna będą mieli możliwość zakupu artystycznych podarunków dla najbliższych. Swoje produkty – jedyne w swoim rodzaju rysunki, oryginalną fotografię, czy pięknie wykonaną biżuterię oraz wiele innych – zaprezentują nam lokalni twórcy.

    W dniach 14-15 grudnia bez codziennego pośpiechu i w miłej atmosferze będzie można kupić wyjątkowe drobiazgi dla najbliższych, które trafią pod świąteczne drzewko. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych prezentów, które wymykają się sklepowym definicjom, a zarazem świetna okazja, by zacząć swoją przygodę ze sztuką.

    Zapewniamy, że różnorodność artystycznych propozycji sprawi, że każdy odwiedzający Kiermasz “Kup sztukę pod choinkę” znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

15
  • XI Warmiński Jarmark Świąteczny

    XI Warmiński Jarmark Świąteczny

    00:00
    2019-12-15

    12-15.12 CZ-ND/ Stare Miasto

    Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera – któż nie lubi świątecznych jarmarków? W tym roku Jarmark odbędzie się pod hasłem “Naturalnie Święta!”. Przy okazji Bożego Narodzenia chcemy bowiem pokłonić się też umęczonej Ziemi, w miarę możliwości ograniczając liczbę gastronomicznego plastiku, proponując naturalne atrakcje i gadżety oraz promując postawy proekologiczne. Zaprosimy mieszkańców Olsztyna na Stare Miasto, gdzie wspólnie przekonamy się, że na chłodny dystans do rzeczywistości najlepszy jest łyk grzanego wina. Dla dusz m.in.: koncerty gwiazd, teatr ognia, pokazy iluzjonistyczne, eko warsztaty, animacje i interaktywne ekspozycje. Opowieści świąteczne przeczyta Irena Telesz-Burczyk,  Krystyna Czubówna oraz Michał Milowicz. Na czasem gorzką codzienność – słodycz piernikowego lukru. Na cierpkie kręcenie nosem – aromat świerków i woń korzennych przypraw.

    Szczegółowy program:

    CZWARTEK (12 grudnia)

    Wysoka Brama
    16:30 Orszak Świętego Mikołaja.

    Scena Staromiejska
    17:00 Otwarcie XI Warmińskiego Jarmarku Świątecznego
    17:15 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    18:30 Występ chóru ProForma
    19:30 Stanisław Soyka Solo – recital kolęd

    Dziedziniec zamkowy
    18:15 Przestrzenny pokaz laserowy
    19:15 Przestrzenny pokaz laserowy

    PIĄTEK (13 grudnia)

    Galeria DOBRO
    16:30-21:00 „Naturalnie na święta” – warsztaty tworzenia ekoprezentów, warsztaty recyklingu z grupą Zmarnowanie oraz pokaz kulinarny zgodny z ideą „zero waste”.
    Inicjatywa: Bank Żywności w Olsztynie

    Scena Staromiejska
    17:30 Zimowe opowieści / czyta: Michał Milowicz
    18:30 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    19:45 „Kolaż bożonarodzeniowy” – spektakl Teatru A

    Dziedziniec zamkowy
    18:15 Przestrzenny pokaz laserowy
    19:30 Przestrzenny pokaz laserowy

    SOBOTA (14 grudnia)

    Galeria DOBRO
    13:00-15:00 „Naturalnie zakupy” – warsztaty szycia ekoworeczków na świąteczne zakupy.
    Prowadzenie: Magdalena Brzezińska
    Zapisy:   zapisy@mok.olsztyn.pl  (uczestnicy od 12 roku życia)
    16:00-20:00 Maraton filmów i bajek świątecznych

    Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
    17:00 „Mikołaj w ognistej krainie” – spektakl Teatru Ognia Nam-Tara

    Scena Staromiejska
    17:30 Zimowe opowieści / czyta: Krystyna Czubówna
    18:30 Spotkanie ze Świętym Mikołajem z Rovaniemi
    20:00 Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości.

    NIEDZIELA (15 grudnia)

    Spichlerz
    9:00-15:00 „Naturalnie razem” – wspólne szycie onkochust, poduszek, worków i maskotek do olsztyńskich oddziałów szpitalnych.
    Prowadzenie: Barbara Strzelczyk

    Galeria DOBRO
    13:00-15:00 „Naturalnie na prezent” – warsztaty ekopakowania.
    Prowadzenie: Alicja Borsiak-Śleszyńska
    Zapisy: zapisy@mok.olsztyn.pl
    16:00-20:00 Maraton filmów i bajek świątecznych

    Scena Staromiejska
    11:00 Bieg Mikołajowy trasą Łynostrady (5 km). Zapisy: superczas.pl, 
    15:30 Zimowe opowieści / czyta: Irena Telesz-Burczyk.
    16:30 Spektakl iluzji: Maciej Pol

    Atrakcje towarzyszące
    „Wawel Truck” czyli animacje z firmą Wawel (12,13 grudnia)
    Ściana życzeń
    Fotobudka pod jemiołą
    „Rowerowy zaprzęg Świętego Mikołaja” – instalacja oświetlana siłą ludzkich mięśni
    „Dokarmiaj mądrze” – rozdajemy zdrową karmę dla ptactwa
    Interaktywna ekspozycja przygotowana przez Lasy Państwowe (13-15 grudnia)
    Karuzela (naturalnie musi być 😉)
    Kolejka Świętego Mikołaja

    Strefa handlowa z rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi:
    12 grudnia (cz) – 16:00-21:00
    13 grudnia (pt) – 15:00-22:00
    14 grudnia (so) – 13:00-22:00
    15 grudnia (nd) – 13:00-20:00

    Okres świąt to również czas magii, którą przyniosą Wam kolędnicy na uliczkach Starego Miasta: Studio Piosenki Metro – Olsztyn, Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie, Chór Pasjonata Olsztyn, Chór WARMII i MAZUR, CASIO Szkoła Muzyczna Olsztyn, szkoła z Kronowa, Pałac Młodzieży Olsztyn, Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie oraz znani olsztyńscy muzycy: duet Łoszewski / Bierdziewski i Łukasz Jędrys

  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-15-2019-12-19

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KULTURA DOSTĘPNA
    Miłość jest wszystkim – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    śr19:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    śr19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    śr20:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    śr20:30
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    sb, nd17:30
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    czw11:0014:3015:3019:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    czw12:0018:0021:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    czw10:0017:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    czw13:3020:30
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt12:3013:4016:0019:0021:15
    sb11:2013:4016:0018:2020:50
    nd, pn11:1513:4016:0019:0021:15
    wt12:2013:4016:0019:0021:15
    śr11:0013:4515:4018:3020:45
    czw11:4516:3019:1521:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:5012:1514:0014:5017:1018:15
    sb10:3012:1013:0014:5015:3017:1518:00
    nd10:3012:1513:0014:5015:3017:1518:00
    pn10:3012:1513:0014:5015:3017:2018:00
    wt10:3012:1513:0014:4515:3017:1518:00
    śr11:3013:1514:0016:3018:00
    czw11:1513:4016:0018:30
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt11:3014:1516:4519:4020:3022:00
    sb11:1514:0016:3019:4020:2022:00
    nd11:3014:0019:4020:2022:00
    pn11:3014:0016:3019:4020:3022:00
    wt11:4514:0016:3019:4020:3022:00
    śr10:1012:3015:0017:3020:15
    czw10:4014:0018:4521:15
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt10:2012:4515:0017:00
    sb10:1012:5015:1517:00
    nd, pn10:1012:4515:0017:00
    wt10:1012:4014:5017:00
    śr10:3012:0015:2017:00
    czw10:5013:1015:2017:45
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt10:0012:0017:45
    sb10:0010:5012:2017:45
    nd10:0011:0012:3017:45
    pn10:1511:0012:3017:45
    wt10:1512:3017:45
    śr10:1512:4517:40
    czw15:0017:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt10:1513:1514:4018:40
    sb10:1513:3014:4018:40
    nd, pn10:2013:1514:4018:40
    wt10:0013:1514:4018:40
    śr10:4513:0014:45
    czw12:3015:45
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt11:4518:2020:45
    sb12:3020:40
    nd12:0020:45
    pn12:0018:2020:45
    wt10:2018:2020:45
    śr11:1519:4522:00
    czw20:50
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt15:4019:1520:15
    sb15:4019:1521:00
    nd15:4019:15
    pn15:4019:1520:10
    wt19:1520:15
    śr16:1519:15
    czw20:00
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt17:2021:00
    sb20:30
    nd21:00
    pn17:1021:00
    wt15:4021:00
    śr12:1517:15
    czw20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt20:00
    śr15:10
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, nd, pn, wt14:30
    sb14:45
    śr14:15
    Boże Ciało (2D,ORG) – 1
    nd16:30
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    nd18:15
    Joker (2D,Napisy) – 1
    nd20:30
    Artyści przeciw nienawiści (2D,ORG) – 1
    sb19:00
  • Kiermasz Świąteczny w BWA

    Kiermasz Świąteczny w BWA

    11:00 -18:00
    2019-12-15

    ŚWIĄTECZNY KIERMASZ „KUP SZTUKĘ POD CHOINKĘ”
    14.12.2019- 15.12.2019 | HOL
    godz. 11:00-19:00 (sobota) / 11:00 – 18:00 (niedziela)
    BWA Galeria Sztuki w Olsztyn
    Al. Marsz. J. Piłsudskiego 38
    www.bwa.olsztyn.pl

    BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na Świąteczny Kiermasz “Kup sztukę pod choinkę”, który odbędzie się 14-15 grudnia (sobota, niedziela), w godzinach 11:00-19:00 (sobota) / 11:00-18:00 (niedziela).

    Zapraszamy na kolejny Świąteczny Kiermasz, podczas którego mieszkańcy Olsztyna będą mieli możliwość zakupu artystycznych podarunków dla najbliższych. Swoje produkty – jedyne w swoim rodzaju rysunki, oryginalną fotografię, czy pięknie wykonaną biżuterię oraz wiele innych – zaprezentują nam lokalni twórcy.

    W dniach 14-15 grudnia bez codziennego pośpiechu i w miłej atmosferze będzie można kupić wyjątkowe drobiazgi dla najbliższych, które trafią pod świąteczne drzewko. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych prezentów, które wymykają się sklepowym definicjom, a zarazem świetna okazja, by zacząć swoją przygodę ze sztuką.

    Zapewniamy, że różnorodność artystycznych propozycji sprawi, że każdy odwiedzający Kiermasz “Kup sztukę pod choinkę” znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

16
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-16-2019-12-19

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KULTURA DOSTĘPNA
    Miłość jest wszystkim – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    śr19:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    śr19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    śr20:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    śr20:30
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    sb, nd17:30
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    czw11:0014:3015:3019:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    czw12:0018:0021:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    czw10:0017:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    czw13:3020:30
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt12:3013:4016:0019:0021:15
    sb11:2013:4016:0018:2020:50
    nd, pn11:1513:4016:0019:0021:15
    wt12:2013:4016:0019:0021:15
    śr11:0013:4515:4018:3020:45
    czw11:4516:3019:1521:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:5012:1514:0014:5017:1018:15
    sb10:3012:1013:0014:5015:3017:1518:00
    nd10:3012:1513:0014:5015:3017:1518:00
    pn10:3012:1513:0014:5015:3017:2018:00
    wt10:3012:1513:0014:4515:3017:1518:00
    śr11:3013:1514:0016:3018:00
    czw11:1513:4016:0018:30
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt11:3014:1516:4519:4020:3022:00
    sb11:1514:0016:3019:4020:2022:00
    nd11:3014:0019:4020:2022:00
    pn11:3014:0016:3019:4020:3022:00
    wt11:4514:0016:3019:4020:3022:00
    śr10:1012:3015:0017:3020:15
    czw10:4014:0018:4521:15
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt10:2012:4515:0017:00
    sb10:1012:5015:1517:00
    nd, pn10:1012:4515:0017:00
    wt10:1012:4014:5017:00
    śr10:3012:0015:2017:00
    czw10:5013:1015:2017:45
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt10:0012:0017:45
    sb10:0010:5012:2017:45
    nd10:0011:0012:3017:45
    pn10:1511:0012:3017:45
    wt10:1512:3017:45
    śr10:1512:4517:40
    czw15:0017:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt10:1513:1514:4018:40
    sb10:1513:3014:4018:40
    nd, pn10:2013:1514:4018:40
    wt10:0013:1514:4018:40
    śr10:4513:0014:45
    czw12:3015:45
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt11:4518:2020:45
    sb12:3020:40
    nd12:0020:45
    pn12:0018:2020:45
    wt10:2018:2020:45
    śr11:1519:4522:00
    czw20:50
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt15:4019:1520:15
    sb15:4019:1521:00
    nd15:4019:15
    pn15:4019:1520:10
    wt19:1520:15
    śr16:1519:15
    czw20:00
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt17:2021:00
    sb20:30
    nd21:00
    pn17:1021:00
    wt15:4021:00
    śr12:1517:15
    czw20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt20:00
    śr15:10
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, nd, pn, wt14:30
    sb14:45
    śr14:15
    Boże Ciało (2D,ORG) – 1
    nd16:30
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    nd18:15
    Joker (2D,Napisy) – 1
    nd20:30
    Artyści przeciw nienawiści (2D,ORG) – 1
    sb19:00
  • Koniec I wojny światowej w satyrze i karykaturze

    Koniec I wojny światowej w satyrze i karykaturze

    11:00 -13:00
    2019-12-16

                   Instytut Północny im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie

                                                   serdecznie zaprasza
    na promocję katalogu wystawy „Koniec I wojny światowej w satyrze i karykaturze”, opracowanego przez autora ekspozycji – dr Tomasza Wyżlica. Wystawa została udostępniona zwiedzającym w dniu 10 października br. Jej otwarcie połączone było
    z dwudniową, międzynarodową sesją naukową pt. „Budowa Niepodległej. Granice Rzeczypospolitej w latach 1918-1921”.  Oba wydarzenia stanowią część projektu „Samostanowienie. Warmia i Mazury w obliczu niepodległości Polski”, sfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego przez Instytut Północny im. W. Kętrzyńskiego w Olsztynie w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

    Spotkaniu promocyjnemu towarzyszyć będzie konferencja prasowa, w trakcie której  wszyscy obecni otrzymają egzemplarz katalogu.

    Wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem serdecznie zapraszamy 16 grudnia (poniedziałek) na godzinę 11:00 do Instytutu Północnego im. W. Kętrzyńskiego przy ul. Partyzantów 87 w Olsztynie ( Sala Konferencyjna – parter budynku).

     

17
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-17-2019-12-19

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KULTURA DOSTĘPNA
    Miłość jest wszystkim – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    śr19:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    śr19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    śr20:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    śr20:30
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    sb, nd17:30
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    czw11:0014:3015:3019:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    czw12:0018:0021:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    czw10:0017:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    czw13:3020:30
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt12:3013:4016:0019:0021:15
    sb11:2013:4016:0018:2020:50
    nd, pn11:1513:4016:0019:0021:15
    wt12:2013:4016:0019:0021:15
    śr11:0013:4515:4018:3020:45
    czw11:4516:3019:1521:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:5012:1514:0014:5017:1018:15
    sb10:3012:1013:0014:5015:3017:1518:00
    nd10:3012:1513:0014:5015:3017:1518:00
    pn10:3012:1513:0014:5015:3017:2018:00
    wt10:3012:1513:0014:4515:3017:1518:00
    śr11:3013:1514:0016:3018:00
    czw11:1513:4016:0018:30
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt11:3014:1516:4519:4020:3022:00
    sb11:1514:0016:3019:4020:2022:00
    nd11:3014:0019:4020:2022:00
    pn11:3014:0016:3019:4020:3022:00
    wt11:4514:0016:3019:4020:3022:00
    śr10:1012:3015:0017:3020:15
    czw10:4014:0018:4521:15
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt10:2012:4515:0017:00
    sb10:1012:5015:1517:00
    nd, pn10:1012:4515:0017:00
    wt10:1012:4014:5017:00
    śr10:3012:0015:2017:00
    czw10:5013:1015:2017:45
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt10:0012:0017:45
    sb10:0010:5012:2017:45
    nd10:0011:0012:3017:45
    pn10:1511:0012:3017:45
    wt10:1512:3017:45
    śr10:1512:4517:40
    czw15:0017:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt10:1513:1514:4018:40
    sb10:1513:3014:4018:40
    nd, pn10:2013:1514:4018:40
    wt10:0013:1514:4018:40
    śr10:4513:0014:45
    czw12:3015:45
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt11:4518:2020:45
    sb12:3020:40
    nd12:0020:45
    pn12:0018:2020:45
    wt10:2018:2020:45
    śr11:1519:4522:00
    czw20:50
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt15:4019:1520:15
    sb15:4019:1521:00
    nd15:4019:15
    pn15:4019:1520:10
    wt19:1520:15
    śr16:1519:15
    czw20:00
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt17:2021:00
    sb20:30
    nd21:00
    pn17:1021:00
    wt15:4021:00
    śr12:1517:15
    czw20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt20:00
    śr15:10
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, nd, pn, wt14:30
    sb14:45
    śr14:15
    Boże Ciało (2D,ORG) – 1
    nd16:30
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    nd18:15
    Joker (2D,Napisy) – 1
    nd20:30
    Artyści przeciw nienawiści (2D,ORG) – 1
    sb19:00
18
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-18-2019-12-19

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KULTURA DOSTĘPNA
    Miłość jest wszystkim – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    śr19:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    śr19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    śr20:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    śr20:30
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    sb, nd17:30
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    czw11:0014:3015:3019:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    czw12:0018:0021:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    czw10:0017:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    czw13:3020:30
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt12:3013:4016:0019:0021:15
    sb11:2013:4016:0018:2020:50
    nd, pn11:1513:4016:0019:0021:15
    wt12:2013:4016:0019:0021:15
    śr11:0013:4515:4018:3020:45
    czw11:4516:3019:1521:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:5012:1514:0014:5017:1018:15
    sb10:3012:1013:0014:5015:3017:1518:00
    nd10:3012:1513:0014:5015:3017:1518:00
    pn10:3012:1513:0014:5015:3017:2018:00
    wt10:3012:1513:0014:4515:3017:1518:00
    śr11:3013:1514:0016:3018:00
    czw11:1513:4016:0018:30
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt11:3014:1516:4519:4020:3022:00
    sb11:1514:0016:3019:4020:2022:00
    nd11:3014:0019:4020:2022:00
    pn11:3014:0016:3019:4020:3022:00
    wt11:4514:0016:3019:4020:3022:00
    śr10:1012:3015:0017:3020:15
    czw10:4014:0018:4521:15
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt10:2012:4515:0017:00
    sb10:1012:5015:1517:00
    nd, pn10:1012:4515:0017:00
    wt10:1012:4014:5017:00
    śr10:3012:0015:2017:00
    czw10:5013:1015:2017:45
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt10:0012:0017:45
    sb10:0010:5012:2017:45
    nd10:0011:0012:3017:45
    pn10:1511:0012:3017:45
    wt10:1512:3017:45
    śr10:1512:4517:40
    czw15:0017:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt10:1513:1514:4018:40
    sb10:1513:3014:4018:40
    nd, pn10:2013:1514:4018:40
    wt10:0013:1514:4018:40
    śr10:4513:0014:45
    czw12:3015:45
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt11:4518:2020:45
    sb12:3020:40
    nd12:0020:45
    pn12:0018:2020:45
    wt10:2018:2020:45
    śr11:1519:4522:00
    czw20:50
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt15:4019:1520:15
    sb15:4019:1521:00
    nd15:4019:15
    pn15:4019:1520:10
    wt19:1520:15
    śr16:1519:15
    czw20:00
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt17:2021:00
    sb20:30
    nd21:00
    pn17:1021:00
    wt15:4021:00
    śr12:1517:15
    czw20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt20:00
    śr15:10
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, nd, pn, wt14:30
    sb14:45
    śr14:15
    Boże Ciało (2D,ORG) – 1
    nd16:30
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    nd18:15
    Joker (2D,Napisy) – 1
    nd20:30
    Artyści przeciw nienawiści (2D,ORG) – 1
    sb19:00
19
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019

    00:00 -23:00
    2019-12-19

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 13.12-19.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    KULTURA DOSTĘPNA
    Miłość jest wszystkim – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    śr19:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    śr19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    śr20:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    śr20:30
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    sb, nd17:30
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    czw11:0014:3015:3019:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    czw12:0018:0021:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    czw10:0017:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    czw13:3020:30
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt12:3013:4016:0019:0021:15
    sb11:2013:4016:0018:2020:50
    nd, pn11:1513:4016:0019:0021:15
    wt12:2013:4016:0019:0021:15
    śr11:0013:4515:4018:3020:45
    czw11:4516:3019:1521:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt9:5012:1514:0014:5017:1018:15
    sb10:3012:1013:0014:5015:3017:1518:00
    nd10:3012:1513:0014:5015:3017:1518:00
    pn10:3012:1513:0014:5015:3017:2018:00
    wt10:3012:1513:0014:4515:3017:1518:00
    śr11:3013:1514:0016:3018:00
    czw11:1513:4016:0018:30
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt11:3014:1516:4519:4020:3022:00
    sb11:1514:0016:3019:4020:2022:00
    nd11:3014:0019:4020:2022:00
    pn11:3014:0016:3019:4020:3022:00
    wt11:4514:0016:3019:4020:3022:00
    śr10:1012:3015:0017:3020:15
    czw10:4014:0018:4521:15
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt10:2012:4515:0017:00
    sb10:1012:5015:1517:00
    nd, pn10:1012:4515:0017:00
    wt10:1012:4014:5017:00
    śr10:3012:0015:2017:00
    czw10:5013:1015:2017:45
    Młody renifer Alex (2D,DUB) – 1
    pt10:0012:0017:45
    sb10:0010:5012:2017:45
    nd10:0011:0012:3017:45
    pn10:1511:0012:3017:45
    wt10:1512:3017:45
    śr10:1512:4517:40
    czw15:0017:15
    Ratujmy Florę (2D,DUB) – 1
    pt10:1513:1514:4018:40
    sb10:1513:3014:4018:40
    nd, pn10:2013:1514:4018:40
    wt10:0013:1514:4018:40
    śr10:4513:0014:45
    czw12:3015:45
    1800 gramów (2D,ORG) – 1
    pt11:4518:2020:45
    sb12:3020:40
    nd12:0020:45
    pn12:0018:2020:45
    wt10:2018:2020:45
    śr11:1519:4522:00
    czw20:50
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt15:4019:1520:15
    sb15:4019:1521:00
    nd15:4019:15
    pn15:4019:1520:10
    wt19:1520:15
    śr16:1519:15
    czw20:00
    Na noże (2D,Napisy) – 1
    pt17:2021:00
    sb20:30
    nd21:00
    pn17:1021:00
    wt15:4021:00
    śr12:1517:15
    czw20:40
    Le Mans ’66 (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt20:00
    śr15:10
    Solid Gold (2D,ORG) – 1
    pt, nd, pn, wt14:30
    sb14:45
    śr14:15
    Boże Ciało (2D,ORG) – 1
    nd16:30
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    nd18:15
    Joker (2D,Napisy) – 1
    nd20:30
    Artyści przeciw nienawiści (2D,ORG) – 1
    sb19:00
  • RekreAKCJA Stawiguda – Joga

    RekreAKCJA Stawiguda – Joga

    18:00 -21:00
    2019-12-19

    19.12.2019- JOGA
    (Czwartek)
    – 18:00 sala Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie Budynek B, ul. Leśna 1 tzw. „Kawiarenka”
    – instruktorka: Agnieszka Jaruszewicz tel. 668 116 009
    – uczestnictwo bezpłatne
    Szczegóły:
    http://gok.stawiguda.pl/aktualnosci/rekreakcja-grudzien-2019/-zapraszamy-na-bezplatne-zajecia-jogi

  • Spektakl „Kobieta Idealna” – Elbląg

    Spektakl „Kobieta Idealna” – Elbląg

    19:00 -23:00
    2019-12-19

    Spektakl „Kobieta Idealna”. 19.12.2019 (czwartek) godz. 19:00, Teatr im. Aleksandra Sewruka (ul. Teatralna 11). Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl.

20
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    09:00 -23:00
    2019-12-20-2019-12-26

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Gwiezdnych Wojen
    pt 23:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Serce Jamajki – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Planeta Singli 3 – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    śr, czw 10:45 14:15 20:15
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    śr 11:30 14:45
    czw 11:30 15:00
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    śr, czw 17:20
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, nd, pn 10:30 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    śr, czw 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 12:30 15:30 18:00 19:00 21:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 10:00 17:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 20:30
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt 10:10 13:30 15:40 17:45
    sb, nd, pn 10:15 13:30 15:40 17:45
    śr, czw 10:10 14:00
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:50 18:15 21:15
    śr, czw 18:15 21:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    śr 17:30 20:00
    czw 16:15 20:00
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    śr 15:45 20:30
    czw 15:45 20:45
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 16:20 20:00
    śr, czw 12:40 22:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:00 18:40 21:00
    śr 12:20 16:20
    czw 18:40
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 14:15 16:45
    sb, nd, pn 11:10 14:15 16:45
    śr 10:00
    czw 10:30
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 10:20 12:45
    sb, nd, pn 10:15 12:45
    śr, czw 10:20
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 19:15 21:45
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00

  • OLSZTYN: Xmas Tour. Sylwia Banasik +

    OLSZTYN: Xmas Tour. Sylwia Banasik +

    19:00 -23:00
    2019-12-20

    Olsztyn– Xmas Tour. Sylwia Banasik +. 20.12.2019 (piątek) godz. 19:00, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie (ul. Parkowa 1). Xmas Tour to okazja do spotkania z Sylwią Banasik i jej gośćmi i poczucia atmosfery nadchodzących Świąt. Artystka w towarzystwie Golden Gate String Quartet oraz znakomitego pianisty Adama Pietrzaka wykona znane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Jednak nie zabraknie utworów, które przyciągają do sal koncertowych wiernych fanów artystki i stanowią jej sceniczny wyróżnik – czyli piosenek z filmów Disneya, które tematycznie też związaną są ze świętami i zimą. Bilety na KupBilecik.pl

21
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    09:00 -23:00
    2019-12-21-2019-12-26

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Gwiezdnych Wojen
    pt 23:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Serce Jamajki – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Planeta Singli 3 – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    śr, czw 10:45 14:15 20:15
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    śr 11:30 14:45
    czw 11:30 15:00
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    śr, czw 17:20
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, nd, pn 10:30 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    śr, czw 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 12:30 15:30 18:00 19:00 21:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 10:00 17:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 20:30
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt 10:10 13:30 15:40 17:45
    sb, nd, pn 10:15 13:30 15:40 17:45
    śr, czw 10:10 14:00
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:50 18:15 21:15
    śr, czw 18:15 21:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    śr 17:30 20:00
    czw 16:15 20:00
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    śr 15:45 20:30
    czw 15:45 20:45
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 16:20 20:00
    śr, czw 12:40 22:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:00 18:40 21:00
    śr 12:20 16:20
    czw 18:40
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 14:15 16:45
    sb, nd, pn 11:10 14:15 16:45
    śr 10:00
    czw 10:30
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 10:20 12:45
    sb, nd, pn 10:15 12:45
    śr, czw 10:20
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 19:15 21:45
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00

  • Lidzbark Warmiński – Jarmark Świąteczny

    Lidzbark Warmiński – Jarmark Świąteczny

    10:00 -20:00
    2019-12-21

    Lidzbark Warmiński- 21.12.2019 (sobota) godz. 10:00, Urząd Miasta Lidzbark Warmiński oraz Lidzbarski Dom Kultury zaprasza na Jarmark Świąteczny. Drodzy wystawcy rękodzielnicy, handlarze obwoźni, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia sobota 21 grudnia od godziny 10:00. Szczegóły pod nr tel. 89-767-26- 88.

  • Koncert Christmas Time! Concert: Elbląg

    Koncert Christmas Time! Concert: Elbląg

    19:00 -23:00
    2019-12-21

    Elbląg- Koncert Christmas Time! Concert: Elbląg. 21.12.2019 (sobota) godz. 19:00. Hala Sportowa CSB Elbląg (ul. Grunwaldzka 135). Podczas koncertu na scenie zaprezentują się: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Halina Mlynkova, Kasia Cerekwicka oraz Andrzej Piaseczny. Artyści zaprezentują największe światowe hity związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Koncert poprowadzi Piotr Polk.

  • Art Weekend – Marco Bocchino

    Art Weekend – Marco Bocchino

    20:00 -23:00
    2019-12-21

    Ostróda– Art Weekend – Marco Bocchino. 21.12.2019 (sobota) godz. 20:00-23:00. Willa Port Resort (ul. Mickiewicza 17). Marco Bocchino – znany i lubiany. Z nami od paru lat. W Trattoria La Riva ma wiernych fanów, którzy uwielbiają włoskie standardy ale też pozytywną osobowość artysty. Przyciąga uśmiechem i da się lubić od pierwszych chwil.. taktów jego muzyki. Autor swoich piosenek, uczestnik wielu programów rozrywkowych. Scena to jego żywioł. Zachęcamy do rezerwowania stolików pod nr telefonu: 89 642 46 36

22
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    09:00 -23:00
    2019-12-22-2019-12-26

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Gwiezdnych Wojen
    pt 23:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Serce Jamajki – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Planeta Singli 3 – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    śr, czw 10:45 14:15 20:15
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    śr 11:30 14:45
    czw 11:30 15:00
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    śr, czw 17:20
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, nd, pn 10:30 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    śr, czw 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 12:30 15:30 18:00 19:00 21:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 10:00 17:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 20:30
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt 10:10 13:30 15:40 17:45
    sb, nd, pn 10:15 13:30 15:40 17:45
    śr, czw 10:10 14:00
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:50 18:15 21:15
    śr, czw 18:15 21:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    śr 17:30 20:00
    czw 16:15 20:00
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    śr 15:45 20:30
    czw 15:45 20:45
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 16:20 20:00
    śr, czw 12:40 22:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:00 18:40 21:00
    śr 12:20 16:20
    czw 18:40
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 14:15 16:45
    sb, nd, pn 11:10 14:15 16:45
    śr 10:00
    czw 10:30
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 10:20 12:45
    sb, nd, pn 10:15 12:45
    śr, czw 10:20
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 19:15 21:45
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00

23
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    09:00 -23:00
    2019-12-23-2019-12-26

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Gwiezdnych Wojen
    pt 23:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Serce Jamajki – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Planeta Singli 3 – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    śr, czw 10:45 14:15 20:15
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    śr 11:30 14:45
    czw 11:30 15:00
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    śr, czw 17:20
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, nd, pn 10:30 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    śr, czw 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 12:30 15:30 18:00 19:00 21:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 10:00 17:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 20:30
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt 10:10 13:30 15:40 17:45
    sb, nd, pn 10:15 13:30 15:40 17:45
    śr, czw 10:10 14:00
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:50 18:15 21:15
    śr, czw 18:15 21:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    śr 17:30 20:00
    czw 16:15 20:00
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    śr 15:45 20:30
    czw 15:45 20:45
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 16:20 20:00
    śr, czw 12:40 22:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:00 18:40 21:00
    śr 12:20 16:20
    czw 18:40
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 14:15 16:45
    sb, nd, pn 11:10 14:15 16:45
    śr 10:00
    czw 10:30
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 10:20 12:45
    sb, nd, pn 10:15 12:45
    śr, czw 10:20
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 19:15 21:45
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00

24
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    09:00 -23:00
    2019-12-24-2019-12-26

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Gwiezdnych Wojen
    pt 23:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Serce Jamajki – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Planeta Singli 3 – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    śr, czw 10:45 14:15 20:15
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    śr 11:30 14:45
    czw 11:30 15:00
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    śr, czw 17:20
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, nd, pn 10:30 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    śr, czw 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 12:30 15:30 18:00 19:00 21:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 10:00 17:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 20:30
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt 10:10 13:30 15:40 17:45
    sb, nd, pn 10:15 13:30 15:40 17:45
    śr, czw 10:10 14:00
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:50 18:15 21:15
    śr, czw 18:15 21:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    śr 17:30 20:00
    czw 16:15 20:00
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    śr 15:45 20:30
    czw 15:45 20:45
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 16:20 20:00
    śr, czw 12:40 22:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:00 18:40 21:00
    śr 12:20 16:20
    czw 18:40
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 14:15 16:45
    sb, nd, pn 11:10 14:15 16:45
    śr 10:00
    czw 10:30
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 10:20 12:45
    sb, nd, pn 10:15 12:45
    śr, czw 10:20
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 19:15 21:45
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00

25
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    09:00 -23:00
    2019-12-25-2019-12-26

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Gwiezdnych Wojen
    pt 23:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Serce Jamajki – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Planeta Singli 3 – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    śr, czw 10:45 14:15 20:15
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    śr 11:30 14:45
    czw 11:30 15:00
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    śr, czw 17:20
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, nd, pn 10:30 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    śr, czw 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 12:30 15:30 18:00 19:00 21:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 10:00 17:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 20:30
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt 10:10 13:30 15:40 17:45
    sb, nd, pn 10:15 13:30 15:40 17:45
    śr, czw 10:10 14:00
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:50 18:15 21:15
    śr, czw 18:15 21:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    śr 17:30 20:00
    czw 16:15 20:00
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    śr 15:45 20:30
    czw 15:45 20:45
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 16:20 20:00
    śr, czw 12:40 22:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:00 18:40 21:00
    śr 12:20 16:20
    czw 18:40
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 14:15 16:45
    sb, nd, pn 11:10 14:15 16:45
    śr 10:00
    czw 10:30
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 10:20 12:45
    sb, nd, pn 10:15 12:45
    śr, czw 10:20
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 19:15 21:45
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00

26
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019

    09:00 -23:00
    2019-12-26

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 20.12-26.12.2019
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Gwiezdnych Wojen
    pt 23:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Serce Jamajki – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Planeta Singli 3 – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    śr, czw 10:45 14:15 20:15
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    śr 11:30 14:45
    czw 11:30 15:00
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    śr, czw 17:20
    PREMIERA
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, nd, pn 10:30 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    śr, czw 11:00 12:00 14:30 16:00 19:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 12:30 15:30 18:00 19:00 21:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 10:00 17:00
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 20:30
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt 10:10 13:30 15:40 17:45
    sb, nd, pn 10:15 13:30 15:40 17:45
    śr, czw 10:10 14:00
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:50 18:15 21:15
    śr, czw 18:15 21:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    śr 17:30 20:00
    czw 16:15 20:00
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    śr 15:45 20:30
    czw 15:45 20:45
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 16:20 20:00
    śr, czw 12:40 22:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Czarne święta (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:00 18:40 21:00
    śr 12:20 16:20
    czw 18:40
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt 14:15 16:45
    sb, nd, pn 11:10 14:15 16:45
    śr 10:00
    czw 10:30
    Śnieżna paczka (2D,DUB) – 1
    pt 10:20 12:45
    sb, nd, pn 10:15 12:45
    śr, czw 10:20
    Jak poślubić milionera (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 19:15 21:45
    Proceder (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00

27
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    09:00 -23:00
    2019-12-27-2020-01-02

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Sylwestrowy_zestaw 1
    wt 21:45
    Maraton Sylwestrowy_ zestaw 2
    wt 21:45
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 3 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Kod Dedala – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Obywatel Jones – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 11:15 18:00
    wt 12:00 17:30
    śr 17:00
    czw 11:15 19:50
    PREMIERA
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    pt, sb, pn, czw 11:00 11:45 17:45
    nd 11:00 12:00 17:45
    wt 11:00 12:40 17:45
    śr 12:10 17:45
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    pt, sb, nd, pn, czw 14:45 20:30
    wt 15:00
    śr 15:00 20:30
    Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00 19:15
    wt 11:45 17:00
    śr 15:10 20:15
    czw 15:15 17:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, pn, czw 10:20 12:00 15:10 18:15
    nd 10:20 11:50 15:10 18:15
    wt 10:10 11:30 14:45 18:00
    śr 12:00 15:10 18:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 16:40 19:45 21:20
    wt 13:20 16:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, czw 10:50 14:00 20:15
    wt 10:50 14:00
    śr 14:00 20:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:50 16:20 18:45 21:10
    wt 13:45 16:15 18:40
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:30 17:30 21:00
    wt 14:30 18:20
    śr 17:30 20:45
    czw 14:30 17:30 20:45
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:00 12:15 17:00
    wt, czw 10:00 12:15
    śr 12:20 14:45
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:20 20:00
    wt 15:10
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 12:40
    wt 15:20
    śr 12:00
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, czw 10:10
    wt 10:20
    śr 12:45
    Niewidzialna Sue (2D,Napisy) – 1
    pt, pn, wt 9:30

28
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    09:00 -23:00
    2019-12-28-2020-01-02

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Sylwestrowy_zestaw 1
    wt 21:45
    Maraton Sylwestrowy_ zestaw 2
    wt 21:45
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 3 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Kod Dedala – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Obywatel Jones – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 11:15 18:00
    wt 12:00 17:30
    śr 17:00
    czw 11:15 19:50
    PREMIERA
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    pt, sb, pn, czw 11:00 11:45 17:45
    nd 11:00 12:00 17:45
    wt 11:00 12:40 17:45
    śr 12:10 17:45
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    pt, sb, nd, pn, czw 14:45 20:30
    wt 15:00
    śr 15:00 20:30
    Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00 19:15
    wt 11:45 17:00
    śr 15:10 20:15
    czw 15:15 17:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, pn, czw 10:20 12:00 15:10 18:15
    nd 10:20 11:50 15:10 18:15
    wt 10:10 11:30 14:45 18:00
    śr 12:00 15:10 18:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 16:40 19:45 21:20
    wt 13:20 16:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, czw 10:50 14:00 20:15
    wt 10:50 14:00
    śr 14:00 20:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:50 16:20 18:45 21:10
    wt 13:45 16:15 18:40
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:30 17:30 21:00
    wt 14:30 18:20
    śr 17:30 20:45
    czw 14:30 17:30 20:45
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:00 12:15 17:00
    wt, czw 10:00 12:15
    śr 12:20 14:45
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:20 20:00
    wt 15:10
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 12:40
    wt 15:20
    śr 12:00
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, czw 10:10
    wt 10:20
    śr 12:45
    Niewidzialna Sue (2D,Napisy) – 1
    pt, pn, wt 9:30

29
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    09:00 -23:00
    2019-12-29-2020-01-02

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Sylwestrowy_zestaw 1
    wt 21:45
    Maraton Sylwestrowy_ zestaw 2
    wt 21:45
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 3 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Kod Dedala – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Obywatel Jones – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 11:15 18:00
    wt 12:00 17:30
    śr 17:00
    czw 11:15 19:50
    PREMIERA
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    pt, sb, pn, czw 11:00 11:45 17:45
    nd 11:00 12:00 17:45
    wt 11:00 12:40 17:45
    śr 12:10 17:45
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    pt, sb, nd, pn, czw 14:45 20:30
    wt 15:00
    śr 15:00 20:30
    Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00 19:15
    wt 11:45 17:00
    śr 15:10 20:15
    czw 15:15 17:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, pn, czw 10:20 12:00 15:10 18:15
    nd 10:20 11:50 15:10 18:15
    wt 10:10 11:30 14:45 18:00
    śr 12:00 15:10 18:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 16:40 19:45 21:20
    wt 13:20 16:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, czw 10:50 14:00 20:15
    wt 10:50 14:00
    śr 14:00 20:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:50 16:20 18:45 21:10
    wt 13:45 16:15 18:40
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:30 17:30 21:00
    wt 14:30 18:20
    śr 17:30 20:45
    czw 14:30 17:30 20:45
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:00 12:15 17:00
    wt, czw 10:00 12:15
    śr 12:20 14:45
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:20 20:00
    wt 15:10
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 12:40
    wt 15:20
    śr 12:00
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, czw 10:10
    wt 10:20
    śr 12:45
    Niewidzialna Sue (2D,Napisy) – 1
    pt, pn, wt 9:30

  • Kiermasz Nietrafionych Prezentów

    Kiermasz Nietrafionych Prezentów

    12:00 -18:00
    2019-12-29

    Olsztyn– Kiermasz Nietrafionych Prezentów. 29.12.2019 (niedziela) godz. 12:00, Spichlerz MOK (ul. Piastowska 13). Dostałeś na święta 113 parę skarpet? Pięciu Mikołajów przyniosło ci pięć jednakowych książek? Przyjdź na kiermasz i wymień swój gwiazdkowy prezent na coś innego.

  • Przedstawienie muzyczne pt. ”Tajemnica świąt”

    Przedstawienie muzyczne pt. ”Tajemnica świąt”

    16:00 -20:00
    2019-12-29

    Bartoszyce– Bartoszycki Dom Kultury oraz Stowarzyszenie „Projekt Kobieta” zapraszają na przedstawienie muzyczne pt. ”Tajemnica świąt” zrealizowane na podstawie bajki „Kraina Lodu”. Sztuka odbędzie się 29 grudnia 2019 roku o godzinie 16.00 w Bartoszyckim Domu Kultury. Spektakl powstał w ramach projektu „Teatr uczy nas żyć” realizowanego w ramach partnerstwa z Fundacją PZU.

30
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    09:00 -23:00
    2019-12-30-2020-01-02

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Sylwestrowy_zestaw 1
    wt 21:45
    Maraton Sylwestrowy_ zestaw 2
    wt 21:45
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 3 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Kod Dedala – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Obywatel Jones – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 11:15 18:00
    wt 12:00 17:30
    śr 17:00
    czw 11:15 19:50
    PREMIERA
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    pt, sb, pn, czw 11:00 11:45 17:45
    nd 11:00 12:00 17:45
    wt 11:00 12:40 17:45
    śr 12:10 17:45
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    pt, sb, nd, pn, czw 14:45 20:30
    wt 15:00
    śr 15:00 20:30
    Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00 19:15
    wt 11:45 17:00
    śr 15:10 20:15
    czw 15:15 17:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, pn, czw 10:20 12:00 15:10 18:15
    nd 10:20 11:50 15:10 18:15
    wt 10:10 11:30 14:45 18:00
    śr 12:00 15:10 18:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 16:40 19:45 21:20
    wt 13:20 16:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, czw 10:50 14:00 20:15
    wt 10:50 14:00
    śr 14:00 20:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:50 16:20 18:45 21:10
    wt 13:45 16:15 18:40
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:30 17:30 21:00
    wt 14:30 18:20
    śr 17:30 20:45
    czw 14:30 17:30 20:45
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:00 12:15 17:00
    wt, czw 10:00 12:15
    śr 12:20 14:45
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:20 20:00
    wt 15:10
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 12:40
    wt 15:20
    śr 12:00
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, czw 10:10
    wt 10:20
    śr 12:45
    Niewidzialna Sue (2D,Napisy) – 1
    pt, pn, wt 9:30

31
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020

    09:00 -23:00
    2019-12-31-2020-01-02

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020
    Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl
    NOCNE MARATONY FILMOWE
    Maraton Sylwestrowy_zestaw 1
    wt 21:45
    Maraton Sylwestrowy_ zestaw 2
    wt 21:45
    HELIOS DLA DZIECI
    Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 3 – HDD
    nd 10:30
    KINO KONESERA
    Kod Dedala – Kino Konesera
    śr 18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Obywatel Jones – Kultura Dostępna
    czw 13:00 18:00
    PRZEDPREMIERA
    Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 11:15 18:00
    wt 12:00 17:30
    śr 17:00
    czw 11:15 19:50
    PREMIERA
    Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1
    pt, sb, pn, czw 11:00 11:45 17:45
    nd 11:00 12:00 17:45
    wt 11:00 12:40 17:45
    śr 12:10 17:45
    Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2
    pt, sb, nd, pn, czw 14:45 20:30
    wt 15:00
    śr 15:00 20:30
    Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 15:00 19:15
    wt 11:45 17:00
    śr 15:10 20:15
    czw 15:15 17:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2
    pt, sb, pn, czw 10:20 12:00 15:10 18:15
    nd 10:20 11:50 15:10 18:15
    wt 10:10 11:30 14:45 18:00
    śr 12:00 15:10 18:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 16:40 19:45 21:20
    wt 13:20 16:30
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3
    pt, sb, nd, pn, czw 10:50 14:00 20:15
    wt 10:50 14:00
    śr 14:00 20:15
    Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15
    Futro z misia (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:50 16:20 18:45 21:10
    wt 13:45 16:15 18:40
    Pan T. (2D,ORG) – 1
    pt, sb, nd, pn 14:30 17:30 21:00
    wt 14:30 18:20
    śr 17:30 20:45
    czw 14:30 17:30 20:45
    Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn 10:00 12:15 17:00
    wt, czw 10:00 12:15
    śr 12:20 14:45
    Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:20 20:00
    wt 15:10
    Zaśnij (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn 12:40
    wt 15:20
    śr 12:00
    Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, czw 10:10
    wt 10:20
    śr 12:45
    Niewidzialna Sue (2D,Napisy) – 1
    pt, pn, wt 9:30

Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń