Na Topie
REKLAMA
REKLAMA
Nadchodzące wydarzenia
- 2626.Listopad.Poniedziałek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 23-29.11.2018
KINO KOBIET Miłość jest wszystkim – Kino Kobiet pn 18:30 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją Mamy talent KNT – Kino na Temat pt 16:00 śr 10:00 DISNEY JUNIOR W KINIE – SEANSE Z KONKURSAMI Disney Junior w kinie 3 sb, nd 10:00 sb, nd 12:00 KINO KONESERA Boso po ściernisku – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA Dywizjon 303. Historia prawdziwa – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PREMIERA Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, wt, śr, czw 11:00 12:50 15:40 18:30 21:20 sb 13:20 15:40 18:30 21:20 nd 12:50 15:40 18:30 21:20 pn 11:00 12:50 15:40 21:20 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt 17:45 20:30 śr 20:30 Misja Yeti (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, czw 10:30 12:40 17:00 śr 10:00 12:40 17:00 Assassination Nation (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:50 17:15 20:20 22:00 śr 11:30 17:15 20:20 22:00 Creed II (2D,Napisy) pt 11:30 14:20 18:15 21:00 sb, nd, pn, wt, czw 14:20 18:15 21:00 śr 14:20 17:45 21:00 Nocne istoty (2D,Napisy) pt 11:15 19:40 21:50 sb 11:00 19:40 21:50 nd, pn, wt 11:40 19:40 21:50 śr 12:00 19:40 21:50 czw 19:40 21:50 Robin Hood: Początek (2D,Napisy) czw 17:45 20:30 Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) czw 11:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie indelwalda (2D,Napisy) pt 10:00 13:10 16:20 19:00 sb, nd, pn, wt, śr 10:10 13:10 16:20 19:00 czw 10:10 16:20 19:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) pt 09:30 10:20 15:15 sb 10:20 16:00 nd, wt, czw 10:20 13:50 16:00 pn 09:30 13:50 16:00 śr 10:00 14:00 16:00 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt 12:30 13:30 18:00 sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 czw 12:30 15:15 20:00 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt, sb, nd, wt, śr, czw 19:15 22:00 pn 22:00 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie indelwalda (2D,Dubbing) pt, nd 14:30 17:30 sb, pn, wt, śr, czw 11:30 14:30 17:30 Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 14:50 20:45 czw 14:50 Chleb z nieba (2D,Napisy) – pn 19:15 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) sb 13:00 Fantastychni zviri: Zlochyny indelʹvalʹda (2D,Dubbing ukraiński) nd 11:30 Klakson i spółka (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:00 Wdowy (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:00 Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) śr 09:30 - 2727.Listopad.Wtorek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 23-29.11.2018
KINO KOBIET Miłość jest wszystkim – Kino Kobiet pn 18:30 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją Mamy talent KNT – Kino na Temat pt 16:00 śr 10:00 DISNEY JUNIOR W KINIE – SEANSE Z KONKURSAMI Disney Junior w kinie 3 sb, nd 10:00 sb, nd 12:00 KINO KONESERA Boso po ściernisku – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA Dywizjon 303. Historia prawdziwa – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PREMIERA Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, wt, śr, czw 11:00 12:50 15:40 18:30 21:20 sb 13:20 15:40 18:30 21:20 nd 12:50 15:40 18:30 21:20 pn 11:00 12:50 15:40 21:20 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt 17:45 20:30 śr 20:30 Misja Yeti (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, czw 10:30 12:40 17:00 śr 10:00 12:40 17:00 Assassination Nation (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:50 17:15 20:20 22:00 śr 11:30 17:15 20:20 22:00 Creed II (2D,Napisy) pt 11:30 14:20 18:15 21:00 sb, nd, pn, wt, czw 14:20 18:15 21:00 śr 14:20 17:45 21:00 Nocne istoty (2D,Napisy) pt 11:15 19:40 21:50 sb 11:00 19:40 21:50 nd, pn, wt 11:40 19:40 21:50 śr 12:00 19:40 21:50 czw 19:40 21:50 Robin Hood: Początek (2D,Napisy) czw 17:45 20:30 Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) czw 11:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie indelwalda (2D,Napisy) pt 10:00 13:10 16:20 19:00 sb, nd, pn, wt, śr 10:10 13:10 16:20 19:00 czw 10:10 16:20 19:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) pt 09:30 10:20 15:15 sb 10:20 16:00 nd, wt, czw 10:20 13:50 16:00 pn 09:30 13:50 16:00 śr 10:00 14:00 16:00 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt 12:30 13:30 18:00 sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 czw 12:30 15:15 20:00 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt, sb, nd, wt, śr, czw 19:15 22:00 pn 22:00 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie indelwalda (2D,Dubbing) pt, nd 14:30 17:30 sb, pn, wt, śr, czw 11:30 14:30 17:30 Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 14:50 20:45 czw 14:50 Chleb z nieba (2D,Napisy) – pn 19:15 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) sb 13:00 Fantastychni zviri: Zlochyny indelʹvalʹda (2D,Dubbing ukraiński) nd 11:30 Klakson i spółka (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:00 Wdowy (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:00 Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) śr 09:30 GOMBROWICZ NIEPODLEGŁY – SPOTKANIE Z KLEMENTYNĄ SUCHANOW
Miejsc: Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa Olsztyn.
Autorka od lat zajmuje się badaniem życia i twórczości Witolda Gombrowicza oraz historii i literatury Ameryki Łacińskiej. Autorka „Argentyńskich przygód Gombrowicza” i „Królowej Karaibów”. Książka „Gombrowicz. Ja, geniusz” zdobyła Nagrodę Miesięcznika „Odra” oraz Nagrodę O!lśnienia Onetu w kategorii Literatura, a także została nominowana do Nagrody Literackiej NIKE. To podróż pełna zagadek i znaków zapytania. Zaczyna się na długo przed 1904 rokiem i kończy śmiercią pisarza. To nie tylko podróż, w czasie której z nieopierzonego ziemiańskiego syna wyrośnie pewny swej indywidualności twórca, kreujący zupełnie nowy język filozof i w końcu zmęczony sławą człowiek, to również wędrówka przez kompleksy polskiej – i nie tylko – literatury, historii, tradycji i obyczajowości.
WSTĘP WOLNY
- 2828.Listopad.Środa
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 23-29.11.2018
KINO KOBIET Miłość jest wszystkim – Kino Kobiet pn 18:30 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją Mamy talent KNT – Kino na Temat pt 16:00 śr 10:00 DISNEY JUNIOR W KINIE – SEANSE Z KONKURSAMI Disney Junior w kinie 3 sb, nd 10:00 sb, nd 12:00 KINO KONESERA Boso po ściernisku – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA Dywizjon 303. Historia prawdziwa – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PREMIERA Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, wt, śr, czw 11:00 12:50 15:40 18:30 21:20 sb 13:20 15:40 18:30 21:20 nd 12:50 15:40 18:30 21:20 pn 11:00 12:50 15:40 21:20 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt 17:45 20:30 śr 20:30 Misja Yeti (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, czw 10:30 12:40 17:00 śr 10:00 12:40 17:00 Assassination Nation (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:50 17:15 20:20 22:00 śr 11:30 17:15 20:20 22:00 Creed II (2D,Napisy) pt 11:30 14:20 18:15 21:00 sb, nd, pn, wt, czw 14:20 18:15 21:00 śr 14:20 17:45 21:00 Nocne istoty (2D,Napisy) pt 11:15 19:40 21:50 sb 11:00 19:40 21:50 nd, pn, wt 11:40 19:40 21:50 śr 12:00 19:40 21:50 czw 19:40 21:50 Robin Hood: Początek (2D,Napisy) czw 17:45 20:30 Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) czw 11:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie indelwalda (2D,Napisy) pt 10:00 13:10 16:20 19:00 sb, nd, pn, wt, śr 10:10 13:10 16:20 19:00 czw 10:10 16:20 19:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) pt 09:30 10:20 15:15 sb 10:20 16:00 nd, wt, czw 10:20 13:50 16:00 pn 09:30 13:50 16:00 śr 10:00 14:00 16:00 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt 12:30 13:30 18:00 sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 czw 12:30 15:15 20:00 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt, sb, nd, wt, śr, czw 19:15 22:00 pn 22:00 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie indelwalda (2D,Dubbing) pt, nd 14:30 17:30 sb, pn, wt, śr, czw 11:30 14:30 17:30 Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 14:50 20:45 czw 14:50 Chleb z nieba (2D,Napisy) – pn 19:15 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) sb 13:00 Fantastychni zviri: Zlochyny indelʹvalʹda (2D,Dubbing ukraiński) nd 11:30 Klakson i spółka (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:00 Wdowy (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:00 Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) śr 09:30 - 2929.Listopad.Czwartek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 23-29.11.2018
KINO KOBIET Miłość jest wszystkim – Kino Kobiet pn 18:30 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją Mamy talent KNT – Kino na Temat pt 16:00 śr 10:00 DISNEY JUNIOR W KINIE – SEANSE Z KONKURSAMI Disney Junior w kinie 3 sb, nd 10:00 sb, nd 12:00 KINO KONESERA Boso po ściernisku – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA Dywizjon 303. Historia prawdziwa – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PREMIERA Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, wt, śr, czw 11:00 12:50 15:40 18:30 21:20 sb 13:20 15:40 18:30 21:20 nd 12:50 15:40 18:30 21:20 pn 11:00 12:50 15:40 21:20 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt 17:45 20:30 śr 20:30 Misja Yeti (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, czw 10:30 12:40 17:00 śr 10:00 12:40 17:00 Assassination Nation (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:50 17:15 20:20 22:00 śr 11:30 17:15 20:20 22:00 Creed II (2D,Napisy) pt 11:30 14:20 18:15 21:00 sb, nd, pn, wt, czw 14:20 18:15 21:00 śr 14:20 17:45 21:00 Nocne istoty (2D,Napisy) pt 11:15 19:40 21:50 sb 11:00 19:40 21:50 nd, pn, wt 11:40 19:40 21:50 śr 12:00 19:40 21:50 czw 19:40 21:50 Robin Hood: Początek (2D,Napisy) czw 17:45 20:30 Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) czw 11:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie indelwalda (2D,Napisy) pt 10:00 13:10 16:20 19:00 sb, nd, pn, wt, śr 10:10 13:10 16:20 19:00 czw 10:10 16:20 19:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) pt 09:30 10:20 15:15 sb 10:20 16:00 nd, wt, czw 10:20 13:50 16:00 pn 09:30 13:50 16:00 śr 10:00 14:00 16:00 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt 12:30 13:30 18:00 sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 czw 12:30 15:15 20:00 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt, sb, nd, wt, śr, czw 19:15 22:00 pn 22:00 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie indelwalda (2D,Dubbing) pt, nd 14:30 17:30 sb, pn, wt, śr, czw 11:30 14:30 17:30 Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 14:50 20:45 czw 14:50 Chleb z nieba (2D,Napisy) – pn 19:15 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) sb 13:00 Fantastychni zviri: Zlochyny indelʹvalʹda (2D,Dubbing ukraiński) nd 11:30 Klakson i spółka (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:00 Wdowy (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:00 Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) śr 09:30 - 3030.Listopad.Piątek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018
KINO NA TEMAT – seans z prelekcją Grinch KNTJ – Kino na Temat czw 10:00 Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat pn 09:45 SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI Grinch (2D,Dubbing) czw 15:45 18:00 Misja Yeti (2D,Dubbing) czw 16:20 Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) czw 17:00 SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) nd 11:30 PREMIERA Grinch (2D,Dubbing) pt, sb 11:00 13:30 15:45 18:00 nd, pn 11:10 13:30 15:45 18:00 wt 11:25 13:30 15:45 18:00 śr 11:45 13:45 15:45 18:00 czw 11:40 13:45 Grinch (2D,Dubbing) – pt, pn, wt 09:00 czw 08:45 Grinch (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, śr 10:20 12:30 14:45 17:00 wt 10:00 10:45 14:45 17:00 czw 12:15 14:45 Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:15 15:10 18:10 21:10 Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – pt 09:30 Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:00 13:30 czw 11:15 13:45 Robin Hood: Początek (2D,Napisy) pt 17:40 20:50 sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:20 20:50 Operacja Overlord (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:45 17:10 19:40 czw 12:00 17:10 19:40 Eter (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 Zabójcze maszyny (2D,Napisy) czw 16:00 19:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Alfa (2D,Dubbing) – pt 09:15 Assassination Nation (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:20 Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) pt 09:45 20:10 sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:15 czw 09:45 20:15 Creed II (2D,Napisy) pt 14:15 20:20 sb, nd, pn, wt, śr 14:15 20:00 czw 14:30 20:00 Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – wt 12:30 czw 09:30 Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – śr 10:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) pt 09:55 16:00 sb, nd, śr 10:10 16:00 pn 10:00 16:00 wt 10:25 16:00 czw 10:25 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – wt 09:00 czw 10:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – śr 09:00 10:00 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) pt 12:10 15:30 sb, nd, pn, śr, czw 12:40 15:30 wt 12:40 14:30 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – czw 09:45 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:30 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – pt 09:30 śr, czw 09:00 Kler (2D,Oryginał) – nd 13:30 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt 12:00 14:45 sb, pn 11:30 14:30 nd 14:30 wt 11:30 15:30 śr, czw 11:45 14:30 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt, śr 19:15 22:00 czw 22:00 Misja Yeti (2D,Dubbing) pt 09:15 14:00 sb, pn 10:00 14:00 nd, wt 10:00 śr 09:45 14:00 czw 14:00 Nocne istoty (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 22:10 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt, sb, pn, śr 11:20 16:10 18:50 21:30 nd 10:50 16:10 18:50 21:30 wt 13:20 16:10 18:50 21:30 czw 11:20 18:50 21:30 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – wt 09:45 Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – czw 10:00 TRZYDZIEŚCI LAT PRZYPAŁU: WERNISAŻ PRAC BOLESŁAWA CHROMREGO
Miejsce: Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25 Olsztyn.
Zgodnie z opisem Korporacji Ha!Art., Bolesław Chromry to rysownik, poeta i marzyciel. Absolwent krakowskiej ASP i jakiejś tam innej we Włoszech. Piewca dobrej nowiny, obywatel, bohater, mąż, kłamca, przyjaciel. Publikuje w intranecie i na Twoim pulpicie. Mieszka w Warszawie i lubi zapach uszu swojego psa. W Olsztynie spróbuje rozliczyć się z 31 latami przypału.Podczas wernisażu wystąpi Złota Jesień.
„Złota Jesień to nazwa ironiczna, ale niosąca ze sobą naprawdę poważne pytanie. Czy muzyka rockowa może być dziś czymś więcej niż podróżą do domu spokojnej starości, sentymentalnym wspominaniem dawno minionych czasów?”
WSTĘP WOLNY
- 0101.Grudzień.Sobota
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018
KINO NA TEMAT – seans z prelekcją Grinch KNTJ – Kino na Temat czw 10:00 Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat pn 09:45 SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI Grinch (2D,Dubbing) czw 15:45 18:00 Misja Yeti (2D,Dubbing) czw 16:20 Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) czw 17:00 SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) nd 11:30 PREMIERA Grinch (2D,Dubbing) pt, sb 11:00 13:30 15:45 18:00 nd, pn 11:10 13:30 15:45 18:00 wt 11:25 13:30 15:45 18:00 śr 11:45 13:45 15:45 18:00 czw 11:40 13:45 Grinch (2D,Dubbing) – pt, pn, wt 09:00 czw 08:45 Grinch (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, śr 10:20 12:30 14:45 17:00 wt 10:00 10:45 14:45 17:00 czw 12:15 14:45 Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:15 15:10 18:10 21:10 Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – pt 09:30 Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:00 13:30 czw 11:15 13:45 Robin Hood: Początek (2D,Napisy) pt 17:40 20:50 sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:20 20:50 Operacja Overlord (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:45 17:10 19:40 czw 12:00 17:10 19:40 Eter (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 Zabójcze maszyny (2D,Napisy) czw 16:00 19:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Alfa (2D,Dubbing) – pt 09:15 Assassination Nation (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:20 Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) pt 09:45 20:10 sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:15 czw 09:45 20:15 Creed II (2D,Napisy) pt 14:15 20:20 sb, nd, pn, wt, śr 14:15 20:00 czw 14:30 20:00 Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – wt 12:30 czw 09:30 Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – śr 10:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) pt 09:55 16:00 sb, nd, śr 10:10 16:00 pn 10:00 16:00 wt 10:25 16:00 czw 10:25 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – wt 09:00 czw 10:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – śr 09:00 10:00 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) pt 12:10 15:30 sb, nd, pn, śr, czw 12:40 15:30 wt 12:40 14:30 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – czw 09:45 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:30 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – pt 09:30 śr, czw 09:00 Kler (2D,Oryginał) – nd 13:30 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt 12:00 14:45 sb, pn 11:30 14:30 nd 14:30 wt 11:30 15:30 śr, czw 11:45 14:30 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt, śr 19:15 22:00 czw 22:00 Misja Yeti (2D,Dubbing) pt 09:15 14:00 sb, pn 10:00 14:00 nd, wt 10:00 śr 09:45 14:00 czw 14:00 Nocne istoty (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 22:10 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt, sb, pn, śr 11:20 16:10 18:50 21:30 nd 10:50 16:10 18:50 21:30 wt 13:20 16:10 18:50 21:30 czw 11:20 18:50 21:30 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – wt 09:45 Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – czw 10:00 KALENDARZE ADWENTOWE
Miejsce: Spichlerz, ul. Piastowska 13 Olsztyn
Oczekiwać świąt można rozmaicie, wypełniając czas nerwową kolejką po karpia albo neurotycznym sprawdzaniem salda. Ale można przecież ominąć konsumpcję boczkiem i całą rodziną włączyć się w warsztaty tworzenia przestrzennych kalendarzy adwentowych! Emocje związane z późniejszym otwieraniem kolejnych okienek takiego kalendarza można porównać chyba jedynie z rozwijaniem choinkowych prezentów. Dlatego wpadajcie do nas powycinać, porysować, pokleić i przede wszystkim świetnie się bawić!WARSZTATY BEZPŁATNE (obowiązują zapisy: spichlerz@mok.olsztyn.pl)
TRZYDZIEŚCI LAT PRZYPAŁU: SPOTKANIE Z BOLESŁAWEM CHROMRYM
Miejsce: Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25 Olsztyn
Porozmawiamy o najnowszej książce Chromrego, czyli „Elementarzu Polskim dla Polaka i Polki z Polski”. Polskę trudno jest zrozumieć. A co dopiero wytłumaczyć na obrazkach. Bolesław Chromry podjął się heroicznej próby narysowania i opisania najważniejszego kraju na świecie. Elementarz to encyklopedia wiedzy, którą niby wszyscy posiadamy, ale próbujemy o niej zapomnieć i zamieść pod dywan. Chromry wyciąga te trupy z szafy i sadza je przy stole nakrytym biało-czerwoną flagą i ironią, która jest niezbędna, żeby w Polsce przetrwać.WSTĘP WOLNY
- 0202.Grudzień.Niedziela
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018
KINO NA TEMAT – seans z prelekcją Grinch KNTJ – Kino na Temat czw 10:00 Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat pn 09:45 SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI Grinch (2D,Dubbing) czw 15:45 18:00 Misja Yeti (2D,Dubbing) czw 16:20 Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) czw 17:00 SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) nd 11:30 PREMIERA Grinch (2D,Dubbing) pt, sb 11:00 13:30 15:45 18:00 nd, pn 11:10 13:30 15:45 18:00 wt 11:25 13:30 15:45 18:00 śr 11:45 13:45 15:45 18:00 czw 11:40 13:45 Grinch (2D,Dubbing) – pt, pn, wt 09:00 czw 08:45 Grinch (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, śr 10:20 12:30 14:45 17:00 wt 10:00 10:45 14:45 17:00 czw 12:15 14:45 Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:15 15:10 18:10 21:10 Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – pt 09:30 Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:00 13:30 czw 11:15 13:45 Robin Hood: Początek (2D,Napisy) pt 17:40 20:50 sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:20 20:50 Operacja Overlord (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:45 17:10 19:40 czw 12:00 17:10 19:40 Eter (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 Zabójcze maszyny (2D,Napisy) czw 16:00 19:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Alfa (2D,Dubbing) – pt 09:15 Assassination Nation (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:20 Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) pt 09:45 20:10 sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:15 czw 09:45 20:15 Creed II (2D,Napisy) pt 14:15 20:20 sb, nd, pn, wt, śr 14:15 20:00 czw 14:30 20:00 Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – wt 12:30 czw 09:30 Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – śr 10:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) pt 09:55 16:00 sb, nd, śr 10:10 16:00 pn 10:00 16:00 wt 10:25 16:00 czw 10:25 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – wt 09:00 czw 10:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – śr 09:00 10:00 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) pt 12:10 15:30 sb, nd, pn, śr, czw 12:40 15:30 wt 12:40 14:30 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – czw 09:45 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:30 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – pt 09:30 śr, czw 09:00 Kler (2D,Oryginał) – nd 13:30 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt 12:00 14:45 sb, pn 11:30 14:30 nd 14:30 wt 11:30 15:30 śr, czw 11:45 14:30 Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) pt, sb, nd, pn, wt, śr 19:15 22:00 czw 22:00 Misja Yeti (2D,Dubbing) pt 09:15 14:00 sb, pn 10:00 14:00 nd, wt 10:00 śr 09:45 14:00 czw 14:00 Nocne istoty (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 22:10 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) pt, sb, pn, śr 11:20 16:10 18:50 21:30 nd 10:50 16:10 18:50 21:30 wt 13:20 16:10 18:50 21:30 czw 11:20 18:50 21:30 Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – wt 09:45 Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – czw 10:00