O modzie i stylu na nowym portalu Galerii Warmińskiej w Olsztynie

0
4732

W ostatnią sobotę (23 kwietnia) w hotelu Tiffi w Olsztynie zaprezentowano działalność nowego portalu modowego fashion-time.pl. Portal ten będzie tworzony przez Galerię Warmińską, a jego nazwa nawiązuje do magazynu modowego wydawanego i bezpłatnie kolportowanego przez Galerię Warmińską, nie tylko na terenie Olsztyna, ale i całego regionu.

Galeria Warmińska angażuje się w wydawanie magazynu modowego i portalu o tej  samej tematyce, ponieważ chce zyskać wizerunek miejsca, w którym można zrobić udane, a nie przypadkowe zakupy. –Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, na tym, by kupili u nas ubrania, w których wyglądają modnie i szykownie. Chcemy służyć naszym klientom radą i pomocą-mówił na sobotniej inauguracji portalu Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Nowy portal fashion-time.pl w założeniu jego twórców będzie przybliżał internautkom i internautom kwestie dotyczące szeroko pojętej mody: będzie podpowiadał, w czym ludzie o danej sylwetce będą wyglądali najlepiej, w jakich kolorach będzie im do twarzy, a wszyscy odwiedzający nowy poratal będą  mogli uzyskać szereg porad dotyczących obowiązujących trendów w świecie mody.

FOTORELACJA

BRAK KOMENTARZY