Warmia Energa Olsztyn już 13 marca zagra z Mistrzem Polski!

0
522

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn zagrają przeciwko drużynie PGE Vive Kielce. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 1/8 finału Pucharu Polski.

PGE Vive Kielce to najbardziej utytułowana drużyna w Polsce. Czternastokrotne sięgała po mistrzostwo kraju, trzykrotnie po wicemistrzostwo, a także wywalczyła sześć brązowych medali. Największy sukces drużyna z Kielc wywalczyła w sezonie 2015/16, kiedy to wygrała rozgrywki Ligi Mistrzów.

Warmia Energa Olsztyn awansowała do 1/8 finału, dzięki wygranej nad innym zespołem z Superligi, drużyną MMTS Kwidzyn. W tamtym spotkaniu mieliśmy wynik 23:21. Już wtedy była to ogromna niespodzianka, jednak trzeba szczerze powiedzieć, że teraz poprzeczka została jeszcze wyżej podniesiona. Ewentualne wyeliminowanie najlepszej drużyny w Polsce zostałoby uznane za ogromną sensacje.

Spotkanie 1/8 Finału Pucharu Polski przeciwko drużynie z Kielc zostanie rozegrane 13 marca o godzinie 18. Spotkanie zostanie zgłoszone jako impreza masowa, a co za tym idzie otwarta zostanie główna trybuna. Ze względu na duże zainteresowanie meczem klub postanowił także zadbać o odpowiednią oprawę. Niestety to wszystko wiąże się z tym, że ceny biletów na to spotkanie będą wyższe. Ceny wejściówek zostały ustalone na 20 zł (normalny) i 10 złotych (ulgowy). Przypomnijmy, że podczas spotkań ligowych ceny biletów to 8 i 5 złotych.

Nie została jeszcze ustalona ostateczna procedura zakupu biletów, ponieważ w grę wchodzi opcja zakupu poprzez internet lub u Partnerów klubu (stacjonarnie, w Olsztynie) i przed samym spotkaniem w klubowych kasach.

BRAK KOMENTARZY