Mundial zbliża się wielkimi krokami. Gdzie powstaną strefy kibica?

0
195

Wiemy, że na pewno w czterech miastach województwa warmińsko-mazurskiego powstaną strefy kibica, w których będzie można oglądać mundialowe mecze. Najświeższe informacja jest również taka, że do tego grona dołącza Olsztyn. 

Strefy kibica powstaną w Braniewie, Iławie, Gołdapi i Elblągu. Braniewska Strefa Kibica jest to impreza sportowo – rekreacyjna niemasowa i będzie otwarta godzinę przed każdym meczem, ilość miejsc będzie ograniczona. Braniewskie placówki miejskie przygotowują na te historyczne wydarzenie wiele atrakcji i niespodzianek animacyjnych. W braniewskiej strefie kibica transmitowane będą mecze reprezentacji Polski.

Podobnie sytuacja wygląda w Iławie. Strefa będzie usytuowana w namiocie lodowiska przy ulicy Sienkiewicza i będzie otwarta do momentu, w którym polska reprezentacja pożegna się z turniejem.

W Gołdapi również będzie można obejrzeć zmagania polskich piłkarzy podczas mundialu. Kibice będą mogli wspólnie obejrzeć mecze Polaków w fazie grupowej, oraz ewentualne spotkania w fazie pucharowej.

W Elblągu strefa kibica zostanie otwarta już 14 czerwca, na godzinę przed meczem otwarcia mistrzostw, w którym zmierzą się reprezentacje Rosji i Arabii Saudyjskiej. Strefa będzie zlokalizowana na Lodowisku „Helena”. Będzie ona otwarta, aż do zakończenia Mistrzostw Świata.

Jeżeli chodzi o stolicę i największe miasto województwa warmińsko-mazurskiego, czyli Olsztyn, to tutaj wydawało się, że kibice nie doczekają się strefy kibica. Ostateczna informacja jednak jest taka, że strefa w Olsztynie powstanie i będzie się mieścić w olsztyńskim amfiteatrze.

BRAK KOMENTARZY