Na Topie
REKLAMA
REKLAMA
Nadchodzące wydarzenia
- 1818.Czerwiec.Poniedziałek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 15-21.06.2018
KINO KONESERA 120 uderzeń serca – Kino Konesera śr 18:30 KINO NA TEMAT Bella i Sebastian 3 – KNT. pt 10:00 Twój Simon – KnT. śr 09:30 Miłość pisana braillem – KnT. wt 10:00 Odlotowy nielot – KNT. śr 09:30 KULTURA DOSTĘPNA Twój Vincent – KD – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PRZEDPREMIERA Ocean’s 8 (2D,napisy). śr, czw 18:15 20:45 PREMIERA Twój Simon (2D,napisy). pt 12:45 15:30 18:15 sb, nd, pn 12:00 15:30 18:15 wt 12:00 15:45 18:15 śr, czw 12:00 15:30 19:30 I że ci nie odpuszczę (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, czw 13:45 18:45 21:15 śr 13:30 19:00 21:15 Odlotowy nielot (2D,dubbing). pt 10:15 13:30 17:30 sb, nd, pn 10:15 13:15 17:30 wt 10:00 13:15 17:30 śr 13:15 17:30 czw 10:15 13:15 18:15 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:30 19:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:15 15:00 18:00 21:00 czw 15:00 21:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,dubbing). pt, sb, nd, wt, czw 10:00 13:00 16:00 19:00 śr 10:00 13:00 16:00 pn 09:00 10:00 13:00 16:00 19:00 Zimna wojna (2D,napisy). pt, sb, nd 10:00 16:30 18:30 20:30 śr 16:00 19:00 21:15 czw 16:30 17:30 20:30 pn 13:30 16:30 18:30 20:30 wt 09:30 16:30 18:30 20:30 Deadpool 2 (2D,napisy). pt, sb, nd 11:00 12:45 21:45 pn 11:00 21:45 wt 13:00 21:45 śr, czw 11:00 12:45 22:00 Wyszczekani (2D,dubbing). pt 10:30 15:15 19:30 sb, nd, pn, wt 10:45 15:15 19:30 śr, czw 10:45 15:15 Jurassic World: Upadłe królestwo (3D,dubbing). pt, sb, nd, pn, śr, czw 11:15 17:00 wt 11:30 17:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (3D,napisy). pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:00 20:00 wt 14:15 20:00 Bella i Sebastian 3 (2D,dubbing). pt 12:15 sb, nd, pn, czw 10:30 13:30 wt 09:30 13:30 śr 13:30 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt 15:45 20:45 śr 15:45 czw 15:30 Bóg nie umarł: Światło w ciemności (2D,lektor).. wt 11:00 Czuwaj (2D,pl). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 Kaczki z gęsiej paczki (2D,dubbing).. wt 10:15 Katyń – Ostatni świadek (2D,napisy).. śr 10:00 Paweł, Apostoł Chrystusa (2D,dubbing).. pt 08:10 Pozycja obowiązkowa (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 22:00 Przebudzenie dusz (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:45 - 1919.Czerwiec.Wtorek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 15-21.06.2018
KINO KONESERA 120 uderzeń serca – Kino Konesera śr 18:30 KINO NA TEMAT Bella i Sebastian 3 – KNT. pt 10:00 Twój Simon – KnT. śr 09:30 Miłość pisana braillem – KnT. wt 10:00 Odlotowy nielot – KNT. śr 09:30 KULTURA DOSTĘPNA Twój Vincent – KD – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PRZEDPREMIERA Ocean’s 8 (2D,napisy). śr, czw 18:15 20:45 PREMIERA Twój Simon (2D,napisy). pt 12:45 15:30 18:15 sb, nd, pn 12:00 15:30 18:15 wt 12:00 15:45 18:15 śr, czw 12:00 15:30 19:30 I że ci nie odpuszczę (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, czw 13:45 18:45 21:15 śr 13:30 19:00 21:15 Odlotowy nielot (2D,dubbing). pt 10:15 13:30 17:30 sb, nd, pn 10:15 13:15 17:30 wt 10:00 13:15 17:30 śr 13:15 17:30 czw 10:15 13:15 18:15 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:30 19:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:15 15:00 18:00 21:00 czw 15:00 21:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,dubbing). pt, sb, nd, wt, czw 10:00 13:00 16:00 19:00 śr 10:00 13:00 16:00 pn 09:00 10:00 13:00 16:00 19:00 Zimna wojna (2D,napisy). pt, sb, nd 10:00 16:30 18:30 20:30 śr 16:00 19:00 21:15 czw 16:30 17:30 20:30 pn 13:30 16:30 18:30 20:30 wt 09:30 16:30 18:30 20:30 Deadpool 2 (2D,napisy). pt, sb, nd 11:00 12:45 21:45 pn 11:00 21:45 wt 13:00 21:45 śr, czw 11:00 12:45 22:00 Wyszczekani (2D,dubbing). pt 10:30 15:15 19:30 sb, nd, pn, wt 10:45 15:15 19:30 śr, czw 10:45 15:15 Jurassic World: Upadłe królestwo (3D,dubbing). pt, sb, nd, pn, śr, czw 11:15 17:00 wt 11:30 17:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (3D,napisy). pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:00 20:00 wt 14:15 20:00 Bella i Sebastian 3 (2D,dubbing). pt 12:15 sb, nd, pn, czw 10:30 13:30 wt 09:30 13:30 śr 13:30 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt 15:45 20:45 śr 15:45 czw 15:30 Bóg nie umarł: Światło w ciemności (2D,lektor).. wt 11:00 Czuwaj (2D,pl). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 Kaczki z gęsiej paczki (2D,dubbing).. wt 10:15 Katyń – Ostatni świadek (2D,napisy).. śr 10:00 Paweł, Apostoł Chrystusa (2D,dubbing).. pt 08:10 Pozycja obowiązkowa (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 22:00 Przebudzenie dusz (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:45 STREFA KIBICA W AMFITEATRZE
Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. Okopowa 1
Zapraszamy do wspólnego kibicowania polskiej drużynie narodowej podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018!Sportowe zmagania będziemy mogli śledzić na ekranie o powierzchni 15 m².
Na terenie strefy całkowity zakaz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych.
MAZURSKIE ŚLADY ERNSTA JÜNGERA
Miejsce: Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3b OlsztynOpowieść Artura Sobieli o kultowym, acz wciąż w Polsce mało znanym niemieckim pisarzu i jego krótkim pobycie na Mazurach w 1942 roku. Portret Jüngera – niebezpiecznego myśliciela, bywalca europejskich salonów, frontowego żołnierza i subtelnego intelektualisty w jednej osobie – osadzony zostanie w pejzażu wschodniopruskiej prowincji. Pejzażu świata, który przeminął bezpowrotnie, a którego powidok zapragnie-my wskrzesić wyłącznie na jeden wieczór w Muzeum Nowoczesności.
WSTĘP WOLNY
- 2020.Czerwiec.Środa
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 15-21.06.2018
KINO KONESERA 120 uderzeń serca – Kino Konesera śr 18:30 KINO NA TEMAT Bella i Sebastian 3 – KNT. pt 10:00 Twój Simon – KnT. śr 09:30 Miłość pisana braillem – KnT. wt 10:00 Odlotowy nielot – KNT. śr 09:30 KULTURA DOSTĘPNA Twój Vincent – KD – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PRZEDPREMIERA Ocean’s 8 (2D,napisy). śr, czw 18:15 20:45 PREMIERA Twój Simon (2D,napisy). pt 12:45 15:30 18:15 sb, nd, pn 12:00 15:30 18:15 wt 12:00 15:45 18:15 śr, czw 12:00 15:30 19:30 I że ci nie odpuszczę (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, czw 13:45 18:45 21:15 śr 13:30 19:00 21:15 Odlotowy nielot (2D,dubbing). pt 10:15 13:30 17:30 sb, nd, pn 10:15 13:15 17:30 wt 10:00 13:15 17:30 śr 13:15 17:30 czw 10:15 13:15 18:15 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:30 19:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:15 15:00 18:00 21:00 czw 15:00 21:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,dubbing). pt, sb, nd, wt, czw 10:00 13:00 16:00 19:00 śr 10:00 13:00 16:00 pn 09:00 10:00 13:00 16:00 19:00 Zimna wojna (2D,napisy). pt, sb, nd 10:00 16:30 18:30 20:30 śr 16:00 19:00 21:15 czw 16:30 17:30 20:30 pn 13:30 16:30 18:30 20:30 wt 09:30 16:30 18:30 20:30 Deadpool 2 (2D,napisy). pt, sb, nd 11:00 12:45 21:45 pn 11:00 21:45 wt 13:00 21:45 śr, czw 11:00 12:45 22:00 Wyszczekani (2D,dubbing). pt 10:30 15:15 19:30 sb, nd, pn, wt 10:45 15:15 19:30 śr, czw 10:45 15:15 Jurassic World: Upadłe królestwo (3D,dubbing). pt, sb, nd, pn, śr, czw 11:15 17:00 wt 11:30 17:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (3D,napisy). pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:00 20:00 wt 14:15 20:00 Bella i Sebastian 3 (2D,dubbing). pt 12:15 sb, nd, pn, czw 10:30 13:30 wt 09:30 13:30 śr 13:30 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt 15:45 20:45 śr 15:45 czw 15:30 Bóg nie umarł: Światło w ciemności (2D,lektor).. wt 11:00 Czuwaj (2D,pl). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 Kaczki z gęsiej paczki (2D,dubbing).. wt 10:15 Katyń – Ostatni świadek (2D,napisy).. śr 10:00 Paweł, Apostoł Chrystusa (2D,dubbing).. pt 08:10 Pozycja obowiązkowa (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 22:00 Przebudzenie dusz (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:45 NIEME ŚRODY: SZALONE ŻONY (1922)
Miejsce: Park Podzamcze, Olsztyn
Monumentalna, kosztująca milion dolarów satyra na zachowania ówczesnych środowisk arystokratycznych. Z typową dla siebie ironią Erich von Stroheim ? scenarzysta, reżyser i aktor zarazem ? przedstawia historię fałszywego hrabiego, rozkochującego w sobie naiwne żony milionerów, a następnie wyłudzającego od nich pieniądze. To wszystko dzieje się na tle pełnych zbytku i przepychu scenerii Monte Carlo, wiernie odtworzonych w hollywoodzkim studio. Jedna z naj-oryginalniejszych produkcji amerykańskiego kina niemego.Wydarzenie tłumaczone na język migowy.
Czas projekcji: 108 min.
Prowadzenie: Michał Zarecki
WSTĘP WOLNY
Park Podzamcze, za Casablancą, w pobliżu fontanny „Ryba z dzieckiem”
- 2121.Czerwiec.Czwartek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 15-21.06.2018
KINO KONESERA 120 uderzeń serca – Kino Konesera śr 18:30 KINO NA TEMAT Bella i Sebastian 3 – KNT. pt 10:00 Twój Simon – KnT. śr 09:30 Miłość pisana braillem – KnT. wt 10:00 Odlotowy nielot – KNT. śr 09:30 KULTURA DOSTĘPNA Twój Vincent – KD – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PRZEDPREMIERA Ocean’s 8 (2D,napisy). śr, czw 18:15 20:45 PREMIERA Twój Simon (2D,napisy). pt 12:45 15:30 18:15 sb, nd, pn 12:00 15:30 18:15 wt 12:00 15:45 18:15 śr, czw 12:00 15:30 19:30 I że ci nie odpuszczę (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, czw 13:45 18:45 21:15 śr 13:30 19:00 21:15 Odlotowy nielot (2D,dubbing). pt 10:15 13:30 17:30 sb, nd, pn 10:15 13:15 17:30 wt 10:00 13:15 17:30 śr 13:15 17:30 czw 10:15 13:15 18:15 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:30 19:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:15 15:00 18:00 21:00 czw 15:00 21:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,dubbing). pt, sb, nd, wt, czw 10:00 13:00 16:00 19:00 śr 10:00 13:00 16:00 pn 09:00 10:00 13:00 16:00 19:00 Zimna wojna (2D,napisy). pt, sb, nd 10:00 16:30 18:30 20:30 śr 16:00 19:00 21:15 czw 16:30 17:30 20:30 pn 13:30 16:30 18:30 20:30 wt 09:30 16:30 18:30 20:30 Deadpool 2 (2D,napisy). pt, sb, nd 11:00 12:45 21:45 pn 11:00 21:45 wt 13:00 21:45 śr, czw 11:00 12:45 22:00 Wyszczekani (2D,dubbing). pt 10:30 15:15 19:30 sb, nd, pn, wt 10:45 15:15 19:30 śr, czw 10:45 15:15 Jurassic World: Upadłe królestwo (3D,dubbing). pt, sb, nd, pn, śr, czw 11:15 17:00 wt 11:30 17:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (3D,napisy). pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:00 20:00 wt 14:15 20:00 Bella i Sebastian 3 (2D,dubbing). pt 12:15 sb, nd, pn, czw 10:30 13:30 wt 09:30 13:30 śr 13:30 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt 15:45 20:45 śr 15:45 czw 15:30 Bóg nie umarł: Światło w ciemności (2D,lektor).. wt 11:00 Czuwaj (2D,pl). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 Kaczki z gęsiej paczki (2D,dubbing).. wt 10:15 Katyń – Ostatni świadek (2D,napisy).. śr 10:00 Paweł, Apostoł Chrystusa (2D,dubbing).. pt 08:10 Pozycja obowiązkowa (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 22:00 Przebudzenie dusz (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:45 POZNAJ SWOJĄ GMINĘ - Stawiguda
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Gmina Stawiguda, Sołectwa: Gryźliny, Miodówko, Wymój, Stawiguda oraz Pluski-Rybaki serdecznie zapraszają na
II wycieczkę “POZNAJ SWOJĄ GMINĘ”
zorganizowaną dla Seniorów z Gminy Stawiguda
Termin wyjazdu: 21.06.2018 r. (czwartek)
CELEM WYCIECZKI JEST ZAPOZNANIE SIĘ
Z MIEJSCOWOŚCIAMI GMINY STAWIGUDA, POZNANIE ICH HISTORII ORAZ BOGACTWA NATURALNEGO 😉
Podczas II wycieczki odwiedzamy: Gryźliny, Wymój, Miodówko, Stawigudę i Pluski
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.UDZIAŁ BEZPŁATNY!ZAPISY DO 15 czerwca br.
Transport bezpłatnym autokarem gminnym;-)
Przystanki:
Ruś (PRZY ŚWIETLICY): 8.50
Bartąg (PRZYSTANEK): 9.00
Tomaszkowo (PRZYSTANEK): 9.15
Stawiguda ( PRZY GOK-u): 9.30
Gryźliny (PRZYSTANEK): 9.45ROZPOCZĘCIE WYCIECZKI:
GRYŹLINY
MIODÓWKO
WYMÓJ
STAWIGUDA
PLUSKI (OGNISKO INTEGRACYJNE z kiełbasą i bułką)Zapisy pod nr tel. 89/ 5126-922
509-856-964 lub e-mail: milik@stawiguda.plWernisaż: Lekcja dizajnu
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy „Lekcja dizajnu – polskie projekty tworzone z myślą o dzieciach”, który odbędzie się 21 czerwca (czwartek) o godz. 18:00 w siedzibie galerii – al. Piłsudskiego 38, Olsztyn.
Aleksandra Richert / Bajo / Bastama / Beza Projekt / Czerwony Konik / Dwie Siostry / Echa Leśne / FAM FARA / First Baby Shoes / Hokus – Pokus / Joanna Lisiecka / Joanna Rusin / Kółko Krzyżyk / LemonKid / Ładne Halo / Minimetry / Miuki / Muchomor / Nogistonogi / Olga Szymańska / Pan tu nie stał / Pani Jurek / Planeco / POOREX / Ringo / Sznur Wiór / Śnimisie / Tiku tiku / UAU Project dla Brambla / Wooden Story / Wytwórnia / Zuzu Toys
Wystawa „Lekcja dizajnu” to rezultat dotychczasowych działań i nasz subiektywny przegląd polskich marek, które tworzą z myślą o dzieciach. To także doskonała okazja do spotkania i konfrontacji świata najmłodszych, gdzie króluje nieograniczona wyobraźnia, ze światem projektantów kierujących się przede wszystkim logiką. Twórcy, których produkty prezentujemy na wystawie to zazwyczaj małe, rodzinne lub jednoosobowe firmy. Ich członkowie kultywują rzemieślnicze tradycje i przekazują doświadczenia z pokolenia na pokolenie, co przekłada się na jakość wyrobów.
- 2222.Czerwiec.Piątek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 22-28.06.2018
FILMOWE PORANKI Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.2 – HDD nd 10:30 MARATON FILMOWY Wakacyjny Maraton Horrorów pt 23:00 KULTURA DOSTĘPNA Botoks – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PREMIERA Ocean’s 8 (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 10:30 13:00 15:30 16:15 18:00 19:00 20:30 21:30 nd 10:30 13:00 15:30 16:30 18:00 19:00 20:30 21:30 Uprowadzona księżniczka (2D,dubbing). pt, sb, pn, wt 11:30 13:45 16:00 18:15 nd 11:45 14:00 16:15 18:30 czw 11:00 13:30 15:45 18:45 śr 09:00 11:30 13:45 16:00 18:15 Dziedzictwo. Hereditary (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:15 16:45 19:30 22:15 nd 11:00 16:45 19:30 22:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 14:30 20:00 21:00 nd 11:30 14:30 20:00 21:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:45 13:30 17:15 czw 10:15 17:15 Odlotowy nielot (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, śr 10:15 15:00 17:00 wt 10:00 15:00 17:00 czw 10:30 15:00 17:00 Wyszczekani (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 17:30 czw 10:00 12:15 16:30 Zimna wojna (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr 11:00 16:30 18:45 nd 11:15 16:15 18:45 czw 11:00 17:30 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 14:00 19:45 nd 13:45 19:45 Twój Simon (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:30 19:15 I że ci nie odpuszczę (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:45 20:45 Deadpool 2 (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:45 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 13:15 Puchar Mariny Elbląg 2018
Jachtklub Elbląg zaprasza wszystkich na koleją edycję regat:
PUCHAR MARINY ELBLĄG
22 – 24 czerwca 2018 roku
Cały dzień żeglugi i wzajemnej rywalizacji. Trasa jak co roku poprowadzi dookoła całego akwenu Zalewu Wiślanego.
Puchar Mariny Elbląg oferuje całodniową dawkę żeglarskiej adrenaliny, po zakończeniu której spotkamy się wszyscy w zaciszu ogrodu Hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej.
- 2323.Czerwiec.Sobota
XXXIV Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych
Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach zaprasza 23 i 24 czerwca na XXXIV Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych. Konkurs ma na celu prezentację najcenniejszych wartości polskiej kultury ludowej.
Uczestnikami imprezy są zespoły folklorystyczne z terenu Warmii i Mazur oraz innych regionów etnograficznych Polski, z uwzględnieniem kultury ludowej mniejszości narodowych.Puchar Mariny Elbląg 2018
Jachtklub Elbląg zaprasza wszystkich na koleją edycję regat:
PUCHAR MARINY ELBLĄG
22 – 24 czerwca 2018 roku
Cały dzień żeglugi i wzajemnej rywalizacji. Trasa jak co roku poprowadzi dookoła całego akwenu Zalewu Wiślanego.
Puchar Mariny Elbląg oferuje całodniową dawkę żeglarskiej adrenaliny, po zakończeniu której spotkamy się wszyscy w zaciszu ogrodu Hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej.
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 22-28.06.2018
FILMOWE PORANKI Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.2 – HDD nd 10:30 MARATON FILMOWY Wakacyjny Maraton Horrorów pt 23:00 KULTURA DOSTĘPNA Botoks – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PREMIERA Ocean’s 8 (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 10:30 13:00 15:30 16:15 18:00 19:00 20:30 21:30 nd 10:30 13:00 15:30 16:30 18:00 19:00 20:30 21:30 Uprowadzona księżniczka (2D,dubbing). pt, sb, pn, wt 11:30 13:45 16:00 18:15 nd 11:45 14:00 16:15 18:30 czw 11:00 13:30 15:45 18:45 śr 09:00 11:30 13:45 16:00 18:15 Dziedzictwo. Hereditary (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:15 16:45 19:30 22:15 nd 11:00 16:45 19:30 22:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 14:30 20:00 21:00 nd 11:30 14:30 20:00 21:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:45 13:30 17:15 czw 10:15 17:15 Odlotowy nielot (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, śr 10:15 15:00 17:00 wt 10:00 15:00 17:00 czw 10:30 15:00 17:00 Wyszczekani (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 17:30 czw 10:00 12:15 16:30 Zimna wojna (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr 11:00 16:30 18:45 nd 11:15 16:15 18:45 czw 11:00 17:30 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 14:00 19:45 nd 13:45 19:45 Twój Simon (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:30 19:15 I że ci nie odpuszczę (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:45 20:45 Deadpool 2 (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:45 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 13:15 OLSZTYN GŁÓWNY. METAMORFOZY
Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3b
Autorska wystawa Rafała Bętkowskiego. Ukazuje historię i rozwój dworca na przestrzeni 150-letnich dziejów kolei w Olsztynie (1868-2018), począwszy od pierwszych dokumentów kartograficznych na jego temat, aż po najnowsze projekty architektoniczne. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z unikalnymi, nigdy niepublikowanymi dotąd szczegółowymi planami dworca z XIX i XX wieku. Wystawę wzbogacą pamiątki związane z historią kolei w Olsztynie. Jedna z nich – oryginalna tablica z nazwą stacji, pochodząca ze zbiorów Michała Semczyszyna – prezentowana będzie jako Eksponat Miesiąca.
- 2424.Czerwiec.Niedziela
XXXIV Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych
Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach zaprasza 23 i 24 czerwca na XXXIV Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych. Konkurs ma na celu prezentację najcenniejszych wartości polskiej kultury ludowej.
Uczestnikami imprezy są zespoły folklorystyczne z terenu Warmii i Mazur oraz innych regionów etnograficznych Polski, z uwzględnieniem kultury ludowej mniejszości narodowych.Puchar Mariny Elbląg 2018
Jachtklub Elbląg zaprasza wszystkich na koleją edycję regat:
PUCHAR MARINY ELBLĄG
22 – 24 czerwca 2018 roku
Cały dzień żeglugi i wzajemnej rywalizacji. Trasa jak co roku poprowadzi dookoła całego akwenu Zalewu Wiślanego.
Puchar Mariny Elbląg oferuje całodniową dawkę żeglarskiej adrenaliny, po zakończeniu której spotkamy się wszyscy w zaciszu ogrodu Hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej.
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 22-28.06.2018
FILMOWE PORANKI Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.2 – HDD nd 10:30 MARATON FILMOWY Wakacyjny Maraton Horrorów pt 23:00 KULTURA DOSTĘPNA Botoks – Kultura Dostępna czw 13:00 czw 18:00 PREMIERA Ocean’s 8 (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 10:30 13:00 15:30 16:15 18:00 19:00 20:30 21:30 nd 10:30 13:00 15:30 16:30 18:00 19:00 20:30 21:30 Uprowadzona księżniczka (2D,dubbing). pt, sb, pn, wt 11:30 13:45 16:00 18:15 nd 11:45 14:00 16:15 18:30 czw 11:00 13:30 15:45 18:45 śr 09:00 11:30 13:45 16:00 18:15 Dziedzictwo. Hereditary (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:15 16:45 19:30 22:15 nd 11:00 16:45 19:30 22:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 14:30 20:00 21:00 nd 11:30 14:30 20:00 21:00 Jurassic World: Upadłe królestwo (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:45 13:30 17:15 czw 10:15 17:15 Odlotowy nielot (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, śr 10:15 15:00 17:00 wt 10:00 15:00 17:00 czw 10:30 15:00 17:00 Wyszczekani (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 17:30 czw 10:00 12:15 16:30 Zimna wojna (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr 11:00 16:30 18:45 nd 11:15 16:15 18:45 czw 11:00 17:30 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2D,napisy). pt, sb, pn, wt, śr, czw 14:00 19:45 nd 13:45 19:45 Twój Simon (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:30 19:15 I że ci nie odpuszczę (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:45 20:45 Deadpool 2 (2D,napisy). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:45 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2D,dubbing). pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 13:15