AKTUALNOŚCI

AKTUALNE WYDANIE

czytelnia

POLECAMY

TV Samorządowa
Kulinarna mapa Warmii i Mazur


SPORT

Sezon Plus Ligi wkracza w decydującą fazę. Siatkarze z Olsztyna przed sezonem za cel stawiali sobie zajęcie miejsca w  pierwszej szóstce na zakończenie fazy zasadniczej....

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn zagrają przeciwko drużynie PGE Vive Kielce. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. PGE Vive Kielce to najbardziej...

Ostatni weekend maja w Olsztynie zapowiada się niezwykle interesująco i będzie bez wątpienia wielkim sportowym świętem! 26 maja w Olsztynie odbędą się zawody Pucharu Europy w...

Indykpol AZS Olsztyn we własnej hali podejmował Mistrza Polski, drużynę ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Olsztynianie przystępowali do tego meczu w dobrych nastrojach, natomiast ich rywale z...

W Hotelu Park w Olsztynie odbyła się uroczysta gala zakończenia sezonu w sportach motorowych. Podczas  zakończenia sezonu zawodnicy, przedstawiciele i działacze klubów otrzymali okolicznościowe puchary...
- REKLAMA -

Nadchodzące wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Styczeń
Styczeń
Styczeń
1
  • Klub Czytających Rodzin

    Klub Czytających Rodzin

    11:00 -13:00
    2018-02-01

    Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza w dniach 22.01.-2.02. o godz. 11:00 na Klub Czytających Rodzin. W programie spotkanie z seniorami, czytanie najmłodszym, twórcze spędzanie czasu przez dzieci i osoby starsze, przy współudziale młodzieży z ZSP nr 2 w ramach projektu „Kultura to nie bzdura”.

2
  • Zabawy na lodowisku dla najmłodszych

    Zabawy na lodowisku dla najmłodszych

    10:00 -14:00
    2018-02-02

    Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie,

    Park Miejski Łazienki

    Wstęp i wypożyczenie łyżew bezpłatne

  • Klub Czytających Rodzin

    Klub Czytających Rodzin

    11:00 -13:00
    2018-02-02

    Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza w dniach 22.01.-2.02. o godz. 11:00 na Klub Czytających Rodzin. W programie spotkanie z seniorami, czytanie najmłodszym, twórcze spędzanie czasu przez dzieci i osoby starsze, przy współudziale młodzieży z ZSP nr 2 w ramach projektu „Kultura to nie bzdura”.

  • FERIE ZIMOWE NA ZAMKU w Ostródzie.

    FERIE ZIMOWE NA ZAMKU w Ostródzie.

    16:00 -18:00
    2018-02-02

    Ferie tuż, tuż…Pomyśl już teraz jak je spędzić…. Zatańcz  Hip..Hop..,Zatańcz  z Maurem,Zostań Małą Gwiazdą Estrady” i spróbuj na „prawdziwej scenie z  z prawdziwym mikrofonem”, Poszalej na Dziecięcym Karnawałowym Balu”, udaj się  wraz z  teatrzykiem dla dzieci  w”Podróż za horyzont”, jeśli spadnie śnieg, to ulep bałwana…..Baw się dobrze!!!życzy Centrum Kultury w Ostródzie

  • ZAPRASZAMY na kolorowy BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci.

    ZAPRASZAMY na kolorowy BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci.

    17:00 -19:00
    2018-02-02

    Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na kolorowy Bal Karnawałowy dla dzieci.
    Stroje karnawałowe będą na tę okazję doskonałe 😉

    Wspaniała zabawa odbędzie się w dniu  02.02.2018 r. w godz. 17.00-19.00

    W programie wszystko co dzieciom sprawia radość:
    – animacje taneczne 😉
    – animacje integracyjne 😉
    – artystyczne malowanie buziek 😉
    – słodki poczęstunek 😉
    – wesołe zdjęcia z karnawałowymi akcesoriami 😉

    WSTĘP WOLNY 😉 

  • Więcej wydarzeń
    • Zabawy na lodowisku dla najmłodszych
      Zabawy na lodowisku dla najmłodszych
      10:00 -14:00
      2018-02-02

      Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie,

      Park Miejski Łazienki

      Wstęp i wypożyczenie łyżew bezpłatne

    • Klub Czytających Rodzin
      Klub Czytających Rodzin
      11:00 -13:00
      2018-02-02

      Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza w dniach 22.01.-2.02. o godz. 11:00 na Klub Czytających Rodzin. W programie spotkanie z seniorami, czytanie najmłodszym, twórcze spędzanie czasu przez dzieci i osoby starsze, przy współudziale młodzieży z ZSP nr 2 w ramach projektu „Kultura to nie bzdura”.

    • FERIE ZIMOWE NA ZAMKU w Ostródzie.
      FERIE ZIMOWE NA ZAMKU w Ostródzie.
      16:00 -18:00
      2018-02-02

      Ferie tuż, tuż…Pomyśl już teraz jak je spędzić…. Zatańcz  Hip..Hop..,Zatańcz  z Maurem,Zostań Małą Gwiazdą Estrady” i spróbuj na „prawdziwej scenie z  z prawdziwym mikrofonem”, Poszalej na Dziecięcym Karnawałowym Balu”, udaj się  wraz z  teatrzykiem dla dzieci  w”Podróż za horyzont”, jeśli spadnie śnieg, to ulep bałwana…..Baw się dobrze!!!życzy Centrum Kultury w Ostródzie

    • ZAPRASZAMY na kolorowy BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci.
      ZAPRASZAMY na kolorowy BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci.
      17:00 -19:00
      2018-02-02

      Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na kolorowy Bal Karnawałowy dla dzieci.
      Stroje karnawałowe będą na tę okazję doskonałe 😉

      Wspaniała zabawa odbędzie się w dniu  02.02.2018 r. w godz. 17.00-19.00

      W programie wszystko co dzieciom sprawia radość:
      – animacje taneczne 😉
      – animacje integracyjne 😉
      – artystyczne malowanie buziek 😉
      – słodki poczęstunek 😉
      – wesołe zdjęcia z karnawałowymi akcesoriami 😉

      WSTĘP WOLNY 😉 

3
  • PLUSLIGA: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE

    PLUSLIGA: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE

    Cały dzień
    2018-02-03

    Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa Urania, al.Piłsudskiego 44
    tel.: +48 89 533-77-85
    tel. kom.: 519-566-332
    e-mail: urania@osir.olsztyn.pl

  • FERIE ZIMOWE NA ZAMKU w Ostródzie.

    FERIE ZIMOWE NA ZAMKU w Ostródzie.

    16:00 -18:00
    2018-02-03

    Ferie tuż, tuż…Pomyśl już teraz jak je spędzić….Zatańcz  Hip..Hop..,Zatańcz  z Maurem,Zostań Małą Gwiazdą Estrady” i spróbuj na „prawdziwej scenie z  z prawdziwym mikrofonem”, Poszalej na Dziecięcym Karnawałowym Balu”, udaj się  wraz z  teatrzykiem dla dzieci  w”Podróż za horyzont”, jeśli spadnie śnieg, to ulep bałwana…..Baw się dobrze!!!życzy Centrum Kultury w Ostródzie

4
  • 10 kolejka Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej

    10 kolejka Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej

    14:00 -18:30
    2018-02-04

    10 kolejka Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej

    Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie,

    Hala Widowiskowo-Sportowa przy Św.Barbary 45, uroczyste zakończenie ok 18.30

  • Spektakl „Kot w butach”

    Spektakl „Kot w butach”

    17:00 -19:00
    2018-02-04

    Wstęp wolny // 4 lutego (niedziela) // godz. 17:00 // sala widowiskowa

    Bartoszycki Dom Kultury serdecznie zaprasza na spektakl pod tytułem „Kot w butach” prezentowany przez Studio Teatralne KRAK-ART!

5
  • Spotkanie Klubu Podróżnika. Krzysztof Groth z prezentacją „Azja Południowo-Wschodnia”

    Spotkanie Klubu Podróżnika. Krzysztof Groth z prezentacją „Azja Południowo-Wschodnia”

    17:00 -19:00
    2018-02-05

    5 lutego 2017 r. o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bartoszycach odbędzie się spotkanie Klubu Podróżnika, podczas którego wystąpi Krzysztof Groth z prezentacją na temat Azji południowo-wschodniej.

    Krzysiek wraz z kolegą Przemkiem Laskowskim w ciągu ponad dwóch miesięcy przemierzyli na rowerze takie kraje jak Singapur, Malezja, Tajlandia, Birma, Kambodża oraz Wietnam i mieli okazje poznać zwyczaje tamtejszej ludności oraz nieco historii regionu Półwyspu Indochińskiego. Zgromadzili też pokaźny materiał foto i wideo, który pokrótce zaprezentują podczas prelekcji.

    Serdecznie zapraszamy!

  • Kreatywny Maluch poleca się na Luty.

    Kreatywny Maluch poleca się na Luty.

    17:00 -18:00
    2018-02-05

    Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na zajęcia Kreatywny Maluch w Stawigudzie, które odbywają się
    w poniedziałki 
    w godz. 17.00-18.00 w budynku B
    Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. 
    Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem
    zajęć w lutym 2018 😉
  • RekreAKCJA- luty 2018 zaprasza na zajęcia FITNESS

    RekreAKCJA- luty 2018 zaprasza na zajęcia FITNESS

    18:00 -20:00
    2018-02-05

    FITNESS – Płaski Brzuch Zgrabne Uda i Pośladki

    Są to zajęcia wzmacniające mięśnie całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha, ud i pośladków. Trening jest adresowany do osób, które chcą wyrzeźbić swoją sylwetkę, spalić zbędne kalorie, a przede wszystkim wyszczuplić talię i ukształtować uda i pośladki. Zajęcia są intensywne, ale przeznaczone dla osób o każdym poziomie sprawności fizycznej.

    W trakcie zajęć wykorzystujemy piłki, wałki do masażu, taśmy i ciężarki.

    FITNESS:
    – 05.02.2018 r. (poniedziałek)
    – godz. 18:00
    – hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigidzie Budynek B (byłe Gimnazjum) ul. Leśnej 1
    – instruktorka: Hanna Czechowska tel. 692 407 305
    http://www.slimhania.pl/

    – zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w ramach RekreAKCJI.

6
  • Wystawa NA ZDROWIE

    Wystawa NA ZDROWIE

    08:00 -14:00
    2018-02-06

    Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na interaktywną wystawę „Na Zdrowie”.

    Ekspozycja jest oparta na modelach oraz planszach informacyjnych i stanowi małe ABC zdrowia. Dwadzieścia interaktywnych stanowisk uczy budowy ciała i podstawowych zasad dbania o zdrowie. Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających od 3 października 2017 r. do 27 lutego 2018 r., od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 oraz w pierwsze soboty miesiąca.

    WSTĘP WOLNY !!!

    Zapisy dla grup zorganizowanych: b.zegota@opnt.olsztyn.pl

    GdzieOlsztyński Park Naukowo-Technologiczy
    OrganizacjaOlsztyński Park Naukowo-Technologiczy
    Kontakt+48 89 612 05 00
    Data2018-02-01
    Godziny08:00 – 14:00
7
  • Spotkanie w MOPS w Bartoszycach ws. transplantologii

    Spotkanie w MOPS w Bartoszycach ws. transplantologii

    10:00 -12:00
    2018-02-07

    Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejsko-Powiatowe w Bartoszycach zaprasza na spotkanie z wojewódzkimi koordynatorami do spraw transplantologii.

    Spotkanie odbędzie się 7 lutego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Początek o g. 10:00

    Omówione zostaną kwestie związane m.in. z dawstwem szpiku.

  • Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    12:00 -14:00
    2018-02-07

    Ełckie Centrum Kultury oraz Galeria Ślad zapraszają od 25 stycznia na wernisaż wystawy komiksów i ilustracji Łukasza Kowalczuka SZLAM 4.

    Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 24 lutego, w godzinach otwarcia placówki.

  • Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu

    Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu

    15:00 -18:00
    2018-02-07

    – W lutym zapraszamy na warsztaty plastyczne i digitalizacyjne, w trakcie których będzie można przy pomocy instruktorów przedstawić swoją rodzinę w formie drzewa genealogicznego, wywodu przodków lub albumu – zachęca Aleksandra Bednarczuk z CSE „Światowid” w Elblągu.

    Udział w warsztatach jest nieodpłatny, organizatorzy zapewniają również wszelkie niezbędne materiały plastyczne. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą jedynie informacje o przodkach i zdjęcia.

    Warsztaty odbywać się będą w ramach projektu „Łączymy historie” dofinansowanego w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Prowadzone będą przez instruktorów CSE Światowid dla trzech grup, a odbywać się będą w następujących terminach:

    • tworzenie drzewa genealogicznego lub wywodu przodków – 7.02.2018, w godz. 15.00 – 18.00 ( grupa I) i 14.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (grupa II).
    • tworzenie albumu rodzinnego – 15 i 22.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (dwa spotkania dla jednej grupy)

    Zgromadzone fotografie będzie można również zeskanować i wydrukować na warsztatach digitalizacyjnych, które odbędą się w dniach 6, 13 i 20 lutego w godz. 14.00 – 17.00.

    Warsztaty skierowane są do osób powyżej 15 roku życia.
    Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty przyjmuje Aleksandra Bednarczuk pod nr tel. 605636670 lub poprzez pocztę elektroniczną aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

    Cykl warsztatowy zakończy wystawa „Odnalezione korzenie”, na której zostaną przedstawione efekty pracy uczestników warsztatów – stworzone drzewa genealogiczne oraz albumy.

  • Wystawa „Koty”

    Wystawa „Koty”

    18:00 -20:00
    2018-02-07

    7 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy do Centrum Polsko-Francuskiego na wernisaż wystawy malarstwa Marioli Żylińskiej-Jestadt.

    Artystka uprawia twórczość w zakresie malarstwa, tkaniny i rysunku. Jak mówi artystka: “Każdy mój obraz o kotach przygotowany na tę wystawę  powstawał w obecności mojego psa. Bywało, że rozmazywał mi kolor na płótnie ogonem!”

  • Więcej wydarzeń
    • Spotkanie w MOPS w Bartoszycach ws. transplantologii
      Spotkanie w MOPS w Bartoszycach ws. transplantologii
      10:00 -12:00
      2018-02-07

      Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejsko-Powiatowe w Bartoszycach zaprasza na spotkanie z wojewódzkimi koordynatorami do spraw transplantologii.

      Spotkanie odbędzie się 7 lutego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Początek o g. 10:00

      Omówione zostaną kwestie związane m.in. z dawstwem szpiku.

    • Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji
      Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji
      12:00 -14:00
      2018-02-07

      Ełckie Centrum Kultury oraz Galeria Ślad zapraszają od 25 stycznia na wernisaż wystawy komiksów i ilustracji Łukasza Kowalczuka SZLAM 4.

      Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 24 lutego, w godzinach otwarcia placówki.

    • Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu
      Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu
      15:00 -18:00
      2018-02-07

      – W lutym zapraszamy na warsztaty plastyczne i digitalizacyjne, w trakcie których będzie można przy pomocy instruktorów przedstawić swoją rodzinę w formie drzewa genealogicznego, wywodu przodków lub albumu – zachęca Aleksandra Bednarczuk z CSE „Światowid” w Elblągu.

      Udział w warsztatach jest nieodpłatny, organizatorzy zapewniają również wszelkie niezbędne materiały plastyczne. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą jedynie informacje o przodkach i zdjęcia.

      Warsztaty odbywać się będą w ramach projektu „Łączymy historie” dofinansowanego w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Prowadzone będą przez instruktorów CSE Światowid dla trzech grup, a odbywać się będą w następujących terminach:

      • tworzenie drzewa genealogicznego lub wywodu przodków – 7.02.2018, w godz. 15.00 – 18.00 ( grupa I) i 14.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (grupa II).
      • tworzenie albumu rodzinnego – 15 i 22.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (dwa spotkania dla jednej grupy)

      Zgromadzone fotografie będzie można również zeskanować i wydrukować na warsztatach digitalizacyjnych, które odbędą się w dniach 6, 13 i 20 lutego w godz. 14.00 – 17.00.

      Warsztaty skierowane są do osób powyżej 15 roku życia.
      Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty przyjmuje Aleksandra Bednarczuk pod nr tel. 605636670 lub poprzez pocztę elektroniczną aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

      Cykl warsztatowy zakończy wystawa „Odnalezione korzenie”, na której zostaną przedstawione efekty pracy uczestników warsztatów – stworzone drzewa genealogiczne oraz albumy.

    • Wystawa "Koty"
      Wystawa "Koty"
      18:00 -20:00
      2018-02-07

      7 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy do Centrum Polsko-Francuskiego na wernisaż wystawy malarstwa Marioli Żylińskiej-Jestadt.

      Artystka uprawia twórczość w zakresie malarstwa, tkaniny i rysunku. Jak mówi artystka: “Każdy mój obraz o kotach przygotowany na tę wystawę  powstawał w obecności mojego psa. Bywało, że rozmazywał mi kolor na płótnie ogonem!”

8
  • I Powiatowy Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych.

    I Powiatowy Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych.

    09:00 -14:00
    2018-02-08

    Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie oraz Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zapraszają do udziału w I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych. Przegląd będzie doskonałą okazją do zaprezentowania różnorodnych form artystycznych związanych ze zwyczajami okresu Bożego Narodzenia.

  • Spotkanie z Małgorzatą Jackiewicz-Garniec w Oranżerii Kultury

    Spotkanie z Małgorzatą Jackiewicz-Garniec w Oranżerii Kultury

    18:00 -20:00
    2018-02-08

    „Z miłości do zabytków regionu”- spotkanie w Klubie „Nasza Mała Ojczyzna”Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim zaprasza 8 lutego o godzinie 18:00 na spotkanie z Małgorzatą Jackiewicz – Garniec – historykiem sztuki, zabytkoznawcą, kustoszem lidzbarskiego zamku.
    Małgorzata Jackiewicz – Garniec jest autorką książek, tekstów o wystawach, artykułów naukowych i popularno-naukowch. Wspólnie z Piotrem Matwiejczukiem prowadziła serie audycji radiowych dla ogólnopolskiego Programu 2 Polskiego Radia o tematyce dziedzictwa regionu.
    O miłości do zabytków regionu i nie tylko usłyszycie na spotkaniu – 8 lutego o godzinie 18:00. 

    Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl lub tel. 517 262 146

9
  • Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Cały dzień
    2018-02-09-2018-02-15

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 09-15.02.2018     
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    ZMYSŁOWA NOC Z GREYEM
    Zmysłowa noc z Greyem
    pt23:00
    FILMOWY PORANEK
    Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.6 – HDD
    nd10:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Po prostu przyjaźń- Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA     
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    pt11:0012:0012:4513:3014:30
    sb, nd, pn,śr, czw11:0012:0012:4513:3014:30
    wt11:0012:0012:4513:3014:30
    czw11:0012:0013:3014:3016:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4516:1519:15
    Czarna Pantera (2D,dubbing)
    śr, czw12:30
    Czarna Pantera (2D,napisy)
    śr21:00
    Czarna Pantera (3D,napisy)
    czw20:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY     
    Plan B (2D,oryginał)
    pt13:4515:4518:0020:15
    sb, nd, wt, śr13:4515:4518:0020:1522:15
    pn13:4516:0020:1522:15
    czw14:0016:0017:1520:1522:15
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:4513:0015:0017:15
    czw10:4513:0015:00
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:1512:1514:15
    wt10:0010:4514:30
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    pt, sb, pn, wt, śr11:1516:3020:45
    nd10:0016:3020:45
    czw10:1516:3020:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:1519:0021:15
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    wt12:30
    śr09:0010:00
    czw09:0012:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw18:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    wt09:00
    Pełnia życia (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw15:30
    wt18:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:30
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, czw21:00
    Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt12:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pt10:00
    pn09:00
    Blanka – Kino na Temat – Kino na Temat
    wt10:00
  • 4 POKOJE – KURLĘDA \, WITKOWSKI \, ŻYLIŃSKA – JESTADT \, YUKOV

    4 POKOJE – KURLĘDA \, WITKOWSKI \, ŻYLIŃSKA – JESTADT \, YUKOV

    19:00 -23:00
    2018-02-09

    MIEJSCE: Galeria Amfilada, ul. Erwina Kruka 3

    Galeria Amfilada przechodzi lekkie przemeblowanie estetyczne, więc nie mówmy o rewolucji, żeby nie budzić olsztyńskich demonów. To jej nowe otwarcie-rozdanie: cztery pokoje, cztery pracownie, cztery osobowości twórcze. Efekt pomnożenia artystycznego gwarantowany. Zapraszamy na wernisaż wystawy Agnieszki Kurlędy, Tomasza Witkowskiego, Marioli Żylińskiej-Jestadt oraz Edy Yukov – postaci dobrze znanych, bo ukończyli, bo mają wystawy, bo są w kolekcjach krajowych i zagranicznych, i tak dalej. Najważniejsze jednak, że chadzają własnymi ścieżkami malarstwa, tkaniny, rysunku i rzeźby. 4 POKOJE to kolektyw malarski, który urządza parapetówkę. Obrazów wystarczy dla wszystkich oczu.

    WSTĘP WOLNY

    GdzieMOK
    OrganizacjaMOK
    Data2018-02-09
10
  • Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Cały dzień
    2018-02-10-2018-02-15

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 09-15.02.2018     
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    ZMYSŁOWA NOC Z GREYEM
    Zmysłowa noc z Greyem
    pt23:00
    FILMOWY PORANEK
    Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.6 – HDD
    nd10:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Po prostu przyjaźń- Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA     
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    pt11:0012:0012:4513:3014:30
    sb, nd, pn,śr, czw11:0012:0012:4513:3014:30
    wt11:0012:0012:4513:3014:30
    czw11:0012:0013:3014:3016:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4516:1519:15
    Czarna Pantera (2D,dubbing)
    śr, czw12:30
    Czarna Pantera (2D,napisy)
    śr21:00
    Czarna Pantera (3D,napisy)
    czw20:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY     
    Plan B (2D,oryginał)
    pt13:4515:4518:0020:15
    sb, nd, wt, śr13:4515:4518:0020:1522:15
    pn13:4516:0020:1522:15
    czw14:0016:0017:1520:1522:15
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:4513:0015:0017:15
    czw10:4513:0015:00
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:1512:1514:15
    wt10:0010:4514:30
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    pt, sb, pn, wt, śr11:1516:3020:45
    nd10:0016:3020:45
    czw10:1516:3020:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:1519:0021:15
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    wt12:30
    śr09:0010:00
    czw09:0012:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw18:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    wt09:00
    Pełnia życia (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw15:30
    wt18:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:30
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, czw21:00
    Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt12:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pt10:00
    pn09:00
    Blanka – Kino na Temat – Kino na Temat
    wt10:00
  • SOBÓTKA LITERACKO-PLASTYCZNA

    SOBÓTKA LITERACKO-PLASTYCZNA

    10:00 -13:00
    2018-02-10

    SOBÓTKA LITERACKO-PLASTYCZNA

    MIEJSCE: Spichlerz, ul. Piastowska 13

    Warsztaty, które przeniosą dzieci do świata baśni, podań i legend warmińskich.
    Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat.

    Zapisy: p.balabanska@mok.olsztyn.pl

11
  • Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Cały dzień
    2018-02-11-2018-02-15

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 09-15.02.2018     
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    ZMYSŁOWA NOC Z GREYEM
    Zmysłowa noc z Greyem
    pt23:00
    FILMOWY PORANEK
    Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.6 – HDD
    nd10:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Po prostu przyjaźń- Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA     
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    pt11:0012:0012:4513:3014:30
    sb, nd, pn,śr, czw11:0012:0012:4513:3014:30
    wt11:0012:0012:4513:3014:30
    czw11:0012:0013:3014:3016:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4516:1519:15
    Czarna Pantera (2D,dubbing)
    śr, czw12:30
    Czarna Pantera (2D,napisy)
    śr21:00
    Czarna Pantera (3D,napisy)
    czw20:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY     
    Plan B (2D,oryginał)
    pt13:4515:4518:0020:15
    sb, nd, wt, śr13:4515:4518:0020:1522:15
    pn13:4516:0020:1522:15
    czw14:0016:0017:1520:1522:15
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:4513:0015:0017:15
    czw10:4513:0015:00
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:1512:1514:15
    wt10:0010:4514:30
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    pt, sb, pn, wt, śr11:1516:3020:45
    nd10:0016:3020:45
    czw10:1516:3020:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:1519:0021:15
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    wt12:30
    śr09:0010:00
    czw09:0012:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw18:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    wt09:00
    Pełnia życia (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw15:30
    wt18:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:30
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, czw21:00
    Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt12:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pt10:00
    pn09:00
    Blanka – Kino na Temat – Kino na Temat
    wt10:00
  • Karnawał z Concordią

    Karnawał z Concordią

    17:00 -19:00
    2018-02-11

    Karnawał z Concordią – 11 lutego, godz. 17:00

    CKB, Salon Artystyczny, ul. Górna 1a Dobre Miasto

12
  • Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Cały dzień
    2018-02-12-2018-02-15

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 09-15.02.2018     
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    ZMYSŁOWA NOC Z GREYEM
    Zmysłowa noc z Greyem
    pt23:00
    FILMOWY PORANEK
    Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.6 – HDD
    nd10:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Po prostu przyjaźń- Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA     
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    pt11:0012:0012:4513:3014:30
    sb, nd, pn,śr, czw11:0012:0012:4513:3014:30
    wt11:0012:0012:4513:3014:30
    czw11:0012:0013:3014:3016:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4516:1519:15
    Czarna Pantera (2D,dubbing)
    śr, czw12:30
    Czarna Pantera (2D,napisy)
    śr21:00
    Czarna Pantera (3D,napisy)
    czw20:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY     
    Plan B (2D,oryginał)
    pt13:4515:4518:0020:15
    sb, nd, wt, śr13:4515:4518:0020:1522:15
    pn13:4516:0020:1522:15
    czw14:0016:0017:1520:1522:15
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:4513:0015:0017:15
    czw10:4513:0015:00
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:1512:1514:15
    wt10:0010:4514:30
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    pt, sb, pn, wt, śr11:1516:3020:45
    nd10:0016:3020:45
    czw10:1516:3020:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:1519:0021:15
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    wt12:30
    śr09:0010:00
    czw09:0012:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw18:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    wt09:00
    Pełnia życia (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw15:30
    wt18:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:30
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, czw21:00
    Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt12:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pt10:00
    pn09:00
    Blanka – Kino na Temat – Kino na Temat
    wt10:00
  • „Bezpieczny Senior” w gminie Stawiguda

    „Bezpieczny Senior” w gminie Stawiguda

    10:00 -12:00
    2018-02-12

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawigudzie zaprasza na spotkanie z przedstawicielem służb ratowniczych Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Olsztynie w ramach kampanii infromacyjno-promocyjnej „Bezpieczny Senior 2018”.

  • Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    12:00 -16:00
    2018-02-12

    Ełckie Centrum Kultury oraz Galeria Ślad zapraszają od 25 stycznia na wernisaż wystawy komiksów i ilustracji Łukasza Kowalczuka SZLAM 4.

    Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 24 lutego, w godzinach otwarcia placówki.

  • Kreatywny Maluch poleca się na Luty.

    Kreatywny Maluch poleca się na Luty.

    17:00 -18:00
    2018-02-12

    Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na zajęcia Kreatywny Maluch w Stawigudzie, które odbywają się
    w poniedziałki 
    w godz. 17.00-18.00 w budynku B
    Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. 
    Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem
    zajęć w lutym 2018 😉
  • Więcej wydarzeń
    • Repertuar Kina Helios Olsztyn
      Repertuar Kina Helios Olsztyn
      Cały dzień
      2018-02-12-2018-02-15
      REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 09-15.02.2018     
      Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
      ZMYSŁOWA NOC Z GREYEM
      Zmysłowa noc z Greyem
      pt23:00
      FILMOWY PORANEK
      Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.6 – HDD
      nd10:30
      KULTURA DOSTĘPNA
      Po prostu przyjaźń- Kultura Dostępna
      czw13:00
      czw18:00
      PREMIERA     
      Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
      pt11:0012:0012:4513:3014:30
      sb, nd, pn,śr, czw11:0012:0012:4513:3014:30
      wt11:0012:0012:4513:3014:30
      czw11:0012:0013:3014:3016:00
      Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:30
      Disaster Artist (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4516:1519:15
      Czarna Pantera (2D,dubbing)
      śr, czw12:30
      Czarna Pantera (2D,napisy)
      śr21:00
      Czarna Pantera (3D,napisy)
      czw20:00
      POZOSTAŁE TYTUŁY     
      Plan B (2D,oryginał)
      pt13:4515:4518:0020:15
      sb, nd, wt, śr13:4515:4518:0020:1522:15
      pn13:4516:0020:1522:15
      czw14:0016:0017:1520:1522:15
      Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr10:4513:0015:0017:15
      czw10:4513:0015:00
      Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, pn, śr, czw10:1512:1514:15
      wt10:0010:4514:30
      Narzeczony na niby (2D,pl)
      pt, sb, pn, wt, śr11:1516:3020:45
      nd10:0016:3020:45
      czw10:1516:3020:45
      Podatek od miłości (2D,pl)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:1519:0021:15
      Cudowny chłopak (2D,dubbing)
      wt12:30
      śr09:0010:00
      czw09:0012:00
      Cudowny chłopak (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, śr, czw18:15
      Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
      wt09:00
      Pełnia życia (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, śr, czw15:30
      wt18:15
      Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:30
      Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, czw21:00
      Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, pn, wt12:30
      Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
      pt10:00
      pn09:00
      Blanka – Kino na Temat – Kino na Temat
      wt10:00
    • „Bezpieczny Senior” w gminie Stawiguda
      „Bezpieczny Senior” w gminie Stawiguda
      10:00 -12:00
      2018-02-12

      Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawigudzie zaprasza na spotkanie z przedstawicielem służb ratowniczych Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Olsztynie w ramach kampanii infromacyjno-promocyjnej „Bezpieczny Senior 2018”.

    • Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji
      Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji
      12:00 -16:00
      2018-02-12

      Ełckie Centrum Kultury oraz Galeria Ślad zapraszają od 25 stycznia na wernisaż wystawy komiksów i ilustracji Łukasza Kowalczuka SZLAM 4.

      Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 24 lutego, w godzinach otwarcia placówki.

    • Kreatywny Maluch poleca się na Luty.
      Kreatywny Maluch poleca się na Luty.
      17:00 -18:00
      2018-02-12
      Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na zajęcia Kreatywny Maluch w Stawigudzie, które odbywają się
      w poniedziałki 
      w godz. 17.00-18.00 w budynku B
      Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. 
      Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem
      zajęć w lutym 2018 😉
13
  • Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Cały dzień
    2018-02-13-2018-02-15

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 09-15.02.2018     
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    ZMYSŁOWA NOC Z GREYEM
    Zmysłowa noc z Greyem
    pt23:00
    FILMOWY PORANEK
    Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.6 – HDD
    nd10:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Po prostu przyjaźń- Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA     
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    pt11:0012:0012:4513:3014:30
    sb, nd, pn,śr, czw11:0012:0012:4513:3014:30
    wt11:0012:0012:4513:3014:30
    czw11:0012:0013:3014:3016:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4516:1519:15
    Czarna Pantera (2D,dubbing)
    śr, czw12:30
    Czarna Pantera (2D,napisy)
    śr21:00
    Czarna Pantera (3D,napisy)
    czw20:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY     
    Plan B (2D,oryginał)
    pt13:4515:4518:0020:15
    sb, nd, wt, śr13:4515:4518:0020:1522:15
    pn13:4516:0020:1522:15
    czw14:0016:0017:1520:1522:15
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:4513:0015:0017:15
    czw10:4513:0015:00
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:1512:1514:15
    wt10:0010:4514:30
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    pt, sb, pn, wt, śr11:1516:3020:45
    nd10:0016:3020:45
    czw10:1516:3020:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:1519:0021:15
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    wt12:30
    śr09:0010:00
    czw09:0012:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw18:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    wt09:00
    Pełnia życia (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw15:30
    wt18:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:30
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, czw21:00
    Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt12:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pt10:00
    pn09:00
    Blanka – Kino na Temat – Kino na Temat
    wt10:00
  • Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    12:00 -16:00
    2018-02-13

    Ełckie Centrum Kultury oraz Galeria Ślad zapraszają od 25 stycznia na wernisaż wystawy komiksów i ilustracji Łukasza Kowalczuka SZLAM 4.

    Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 24 lutego, w godzinach otwarcia placówki.

  • RekreAKCJA- luty 2018 zaprasza na TRENING FUNKCJONALNY

    RekreAKCJA- luty 2018 zaprasza na TRENING FUNKCJONALNY

    18:00 -20:00
    2018-02-13

    Zapraszamy na kolejny bezpłatny TRENING FUNKCJONALNY realizowany w ramach RekreAKCJI.

    TRENING FUNKCJONALNY– jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

    Zajęcia prowadzi trener Adrian Turkowski
    Trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej specjalizujący się w kulturystyce, sportach siłowych, dietetyce i suplementacji.

    Zajęcia dedykowane się zarówno paniom jak i panom. Zapraszamy również starszą młodzież, która chce poprawić swoją kondycję.

    Zapraszamy na bezpłatny trening, podczas którego każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości i zdecydować, czy taka forma aktywności odpowiada.

    Informacje:
    – 13.02.2018 r. (wtorek)
    – godz. 18:00

    – uczestnictwo bezpłatne!

    – hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie Budynek B (byłe Gimnazjum) ul. Leśna 1
    – na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę oraz dużo wody, która z pewnością się przyda 🙂

    – trener- Adrian Turkowski tel. 505 991 777
    https://www.cts-olsztyn.com/

    – zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a w każdy drugi wtorek miesiąca zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w ramach RekreAKCJI.

14
  • Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Cały dzień
    2018-02-14-2018-02-15

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 09-15.02.2018     
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    ZMYSŁOWA NOC Z GREYEM
    Zmysłowa noc z Greyem
    pt23:00
    FILMOWY PORANEK
    Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.6 – HDD
    nd10:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Po prostu przyjaźń- Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA     
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    pt11:0012:0012:4513:3014:30
    sb, nd, pn,śr, czw11:0012:0012:4513:3014:30
    wt11:0012:0012:4513:3014:30
    czw11:0012:0013:3014:3016:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4516:1519:15
    Czarna Pantera (2D,dubbing)
    śr, czw12:30
    Czarna Pantera (2D,napisy)
    śr21:00
    Czarna Pantera (3D,napisy)
    czw20:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY     
    Plan B (2D,oryginał)
    pt13:4515:4518:0020:15
    sb, nd, wt, śr13:4515:4518:0020:1522:15
    pn13:4516:0020:1522:15
    czw14:0016:0017:1520:1522:15
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:4513:0015:0017:15
    czw10:4513:0015:00
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:1512:1514:15
    wt10:0010:4514:30
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    pt, sb, pn, wt, śr11:1516:3020:45
    nd10:0016:3020:45
    czw10:1516:3020:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:1519:0021:15
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    wt12:30
    śr09:0010:00
    czw09:0012:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw18:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    wt09:00
    Pełnia życia (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw15:30
    wt18:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:30
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, czw21:00
    Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt12:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pt10:00
    pn09:00
    Blanka – Kino na Temat – Kino na Temat
    wt10:00
  • Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    12:00 -16:00
    2018-02-14

    Ełckie Centrum Kultury oraz Galeria Ślad zapraszają od 25 stycznia na wernisaż wystawy komiksów i ilustracji Łukasza Kowalczuka SZLAM 4.

    Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 24 lutego, w godzinach otwarcia placówki.

  • Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu

    Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu

    15:00 -18:00
    2018-02-14

    – W lutym zapraszamy na warsztaty plastyczne i digitalizacyjne, w trakcie których będzie można przy pomocy instruktorów przedstawić swoją rodzinę w formie drzewa genealogicznego, wywodu przodków lub albumu – zachęca Aleksandra Bednarczuk z CSE „Światowid” w Elblągu.

    Udział w warsztatach jest nieodpłatny, organizatorzy zapewniają również wszelkie niezbędne materiały plastyczne. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą jedynie informacje o przodkach i zdjęcia.

    Warsztaty odbywać się będą w ramach projektu „Łączymy historie” dofinansowanego w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Prowadzone będą przez instruktorów CSE Światowid dla trzech grup, a odbywać się będą w następujących terminach:

    • tworzenie drzewa genealogicznego lub wywodu przodków – 7.02.2018, w godz. 15.00 – 18.00 ( grupa I) i 14.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (grupa II).
    • tworzenie albumu rodzinnego – 15 i 22.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (dwa spotkania dla jednej grupy)

    Zgromadzone fotografie będzie można również zeskanować i wydrukować na warsztatach digitalizacyjnych, które odbędą się w dniach 6, 13 i 20 lutego w godz. 14.00 – 17.00.

    Warsztaty skierowane są do osób powyżej 15 roku życia.
    Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty przyjmuje Aleksandra Bednarczuk pod nr tel. 605636670 lub poprzez pocztę elektroniczną aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

    Cykl warsztatowy zakończy wystawa „Odnalezione korzenie”, na której zostaną przedstawione efekty pracy uczestników warsztatów – stworzone drzewa genealogiczne oraz albumy.

15
  • Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Repertuar Kina Helios Olsztyn

    Cały dzień
    2018-02-15

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 09-15.02.2018     
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    ZMYSŁOWA NOC Z GREYEM
    Zmysłowa noc z Greyem
    pt23:00
    FILMOWY PORANEK
    Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.6 – HDD
    nd10:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Po prostu przyjaźń- Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA     
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    pt11:0012:0012:4513:3014:30
    sb, nd, pn,śr, czw11:0012:0012:4513:3014:30
    wt11:0012:0012:4513:3014:30
    czw11:0012:0013:3014:3016:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw11:4516:1519:15
    Czarna Pantera (2D,dubbing)
    śr, czw12:30
    Czarna Pantera (2D,napisy)
    śr21:00
    Czarna Pantera (3D,napisy)
    czw20:00
    POZOSTAŁE TYTUŁY     
    Plan B (2D,oryginał)
    pt13:4515:4518:0020:15
    sb, nd, wt, śr13:4515:4518:0020:1522:15
    pn13:4516:0020:1522:15
    czw14:0016:0017:1520:1522:15
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr10:4513:0015:0017:15
    czw10:4513:0015:00
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:1512:1514:15
    wt10:0010:4514:30
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    pt, sb, pn, wt, śr11:1516:3020:45
    nd10:0016:3020:45
    czw10:1516:3020:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:1519:0021:15
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    wt12:30
    śr09:0010:00
    czw09:0012:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw18:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    wt09:00
    Pełnia życia (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, śr, czw15:30
    wt18:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:30
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, czw21:00
    Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt12:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pt10:00
    pn09:00
    Blanka – Kino na Temat – Kino na Temat
    wt10:00
  • Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu

    Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu

    15:00 -18:00
    2018-02-15

    – W lutym zapraszamy na warsztaty plastyczne i digitalizacyjne, w trakcie których będzie można przy pomocy instruktorów przedstawić swoją rodzinę w formie drzewa genealogicznego, wywodu przodków lub albumu – zachęca Aleksandra Bednarczuk z CSE „Światowid” w Elblągu.

    Udział w warsztatach jest nieodpłatny, organizatorzy zapewniają również wszelkie niezbędne materiały plastyczne. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą jedynie informacje o przodkach i zdjęcia.

    Warsztaty odbywać się będą w ramach projektu „Łączymy historie” dofinansowanego w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Prowadzone będą przez instruktorów CSE Światowid dla trzech grup, a odbywać się będą w następujących terminach:

    • tworzenie drzewa genealogicznego lub wywodu przodków – 7.02.2018, w godz. 15.00 – 18.00 ( grupa I) i 14.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (grupa II).
    • tworzenie albumu rodzinnego – 15 i 22.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (dwa spotkania dla jednej grupy)

    Zgromadzone fotografie będzie można również zeskanować i wydrukować na warsztatach digitalizacyjnych, które odbędą się w dniach 6, 13 i 20 lutego w godz. 14.00 – 17.00.

    Warsztaty skierowane są do osób powyżej 15 roku życia.
    Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty przyjmuje Aleksandra Bednarczuk pod nr tel. 605636670 lub poprzez pocztę elektroniczną aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

    Cykl warsztatowy zakończy wystawa „Odnalezione korzenie”, na której zostaną przedstawione efekty pracy uczestników warsztatów – stworzone drzewa genealogiczne oraz albumy.

  • Narodowy Balet Gruzji SUKHISHVILI w Olsztynie

    Narodowy Balet Gruzji SUKHISHVILI w Olsztynie

    19:00 -21:00
    2018-02-15

    Gruziński balet narodowy „Sukhishvili”  – jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę, 15.02.2018 r. o godz.19.00 wystąpi w olsztyńskiej Hali Urania. W swojej historii zespół wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

16
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    Cały dzień
    2018-02-16-2018-02-22

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    MARATON FILMOWY
    Nieromantyczny Maraton Horrorów
    pt23:00
    KINO KOBIET
    Plan B – Kino Kobiet
    pn18:30
    KINO KONESERA
    The Florida Project – Kino Konesera
    śr18:30
    KINO NA TEMAT
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
    pt09:30
    śr10:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pn09:30
    czw10:00
    KULTURA DOSTĘPNA
    Zgoda – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA      
    Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
    Czwarta władza (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
    Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
    Kobiety mafii (2D,pl) – 1
    czw17:1520:15
    Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, czw12:4520:00
    pn, wt13:0020:00
    śr15:1520:00
    Kształt wody (2D,napisy) – 1
    pt18:1521:45
    sb, nd, pn, wt18:1521:00
    śr20:45
    czw19:45
    Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
    pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
    pn12:00
    Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
    pn14:45 
    POZOSTAŁE TYTUŁY      
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    Plan B (2D,oryginał)
    pt12:3017:15
    sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
    wt12:4514:1517:15
    czw14:00
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt09:1510:0016:15
    sb, nd, wt10:1516:15
    pn, śr10:0016:15
    czw10:0016:00
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, czw11:3015:00
    pn, wt11:3015:15
    śr10:4511:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt10:4514:15
    sb09:3012:15
    nd10:4512:15
    pn11:0012:00
    wt10:4511:00
    śr12:0013:15
    czw10:4512:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
    czw16:3021:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt19:15
    sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    wt12:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt, śr, czw10:00
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt09:15
    sb, pn10:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt12:00
  • Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    Wernisaż Wystawy Komiksów i Ilustracji

    12:00 -16:00
    2018-02-16

    Ełckie Centrum Kultury oraz Galeria Ślad zapraszają od 25 stycznia na wernisaż wystawy komiksów i ilustracji Łukasza Kowalczuka SZLAM 4.

    Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 24 lutego, w godzinach otwarcia placówki.

  • Piątkowe Wieczory z Uranią

    Piątkowe Wieczory z Uranią

    17:00 -19:00
    2018-02-16

    OPOiA (sala projekcyjna) | Olsztyn, al. Piłsudskiego 38

    Muzyka pod Gwiazdami – Polska Muzyka Elektroniczna, Co ciekawego wydano w ubiegłym roku?

17
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    Cały dzień
    2018-02-17-2018-02-22

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    MARATON FILMOWY
    Nieromantyczny Maraton Horrorów
    pt23:00
    KINO KOBIET
    Plan B – Kino Kobiet
    pn18:30
    KINO KONESERA
    The Florida Project – Kino Konesera
    śr18:30
    KINO NA TEMAT
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
    pt09:30
    śr10:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pn09:30
    czw10:00
    KULTURA DOSTĘPNA
    Zgoda – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA      
    Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
    Czwarta władza (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
    Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
    Kobiety mafii (2D,pl) – 1
    czw17:1520:15
    Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, czw12:4520:00
    pn, wt13:0020:00
    śr15:1520:00
    Kształt wody (2D,napisy) – 1
    pt18:1521:45
    sb, nd, pn, wt18:1521:00
    śr20:45
    czw19:45
    Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
    pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
    pn12:00
    Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
    pn14:45 
    POZOSTAŁE TYTUŁY      
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    Plan B (2D,oryginał)
    pt12:3017:15
    sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
    wt12:4514:1517:15
    czw14:00
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt09:1510:0016:15
    sb, nd, wt10:1516:15
    pn, śr10:0016:15
    czw10:0016:00
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, czw11:3015:00
    pn, wt11:3015:15
    śr10:4511:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt10:4514:15
    sb09:3012:15
    nd10:4512:15
    pn11:0012:00
    wt10:4511:00
    śr12:0013:15
    czw10:4512:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
    czw16:3021:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt19:15
    sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    wt12:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt, śr, czw10:00
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt09:15
    sb, pn10:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt12:00
  • CITY TRAIL Olsztyn

    CITY TRAIL Olsztyn

    Cały dzień
    2018-02-17

    6 miesięcy, 10 lokalizacji, 60 biegów – Grand Prix CITY TRAIL – największy cykl biegów w Polsce
    CITY TRAIL to przełajowe zawody na dystansie 5 km z pięcioletnią historią. Zawody dla każdego – ścigaczy, amatorów aktywnego spędzania czasu, początkujących biegaczy, a także dzieci, bowiem w ramach zawodów organizowane są także krótsze biegi dla najmłodszych – CITY TRAIL Junior na dystansach od 300 m do 3 km.
  • Mini-konwent Gier Towarzyskich GAMEGRINDER

    Mini-konwent Gier Towarzyskich GAMEGRINDER

    09:00 -19:00
    2018-02-17

    Akademicki Klub miłośników fantastyki – Olifant oraz Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie zapraszają na kolejną, XIV. edycję Kortowskiego Mini-konwentu Gier Towarzyskich GAMEGRINDER.

    Wydarzenie zaplanowane na 17 lutego, w godz. 9:00–19:00 (Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie, ul. M. Oczapowskiego 12b, 1 piętro /antresola/) polega na graniu we współczesne gry towarzyskie (w tym planszowe, karciane bitewne, a nawet fabularne) udostępniane przez organizatorów oraz przyniesione przez uczestników.

    Organizatorzy zapraszają nie tylko tych, którym współczesne gry towarzyskie nie są obce, ale i tych, którzy przygodę z grami rozpoczynają. Młodzież szkolna i przedszkolna, ich opiekunowie i członkowie rodzin, studenci i ci, którzy nigdy ze studiami nie mieli nic wspólnego, jednym słowem wszyscy, którzy chcą spędzić czas w sympatycznej atmosferze są mile widziani!

    Wystarczy przyjść o dowolnej porze, wybrać grę spośród udostępnionych przez organizatorów i cieszyć się rozgrywką.

    Nie ma ograniczeń wiekowych!

    Wstęp wolny!

  • Obchody 686. urodzin Miasta Bartoszyce

    Obchody 686. urodzin Miasta Bartoszyce

    10:00 -20:00
    2018-02-17

    Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w obchodach 686. urodzin Miasta Bartoszyce.

  • Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

    Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

    12:00 -14:00
    2018-02-17

    Miejska Biblioteka Pubbliczna
    serdecznie zaprasza na spotkanie
    Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

    „Tu czytamy”


    do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, przy ul. Ogrodowej 1A

    17.02.2018 r. godz. 12:00

  • Nauka gry tenisa ziemnego dla najmłodszych – Mrągowo.

    Nauka gry tenisa ziemnego dla najmłodszych – Mrągowo.

    12:00 -14:00
    2018-02-17

    Udział w projekcie jest darmowy!
    Zapisy trwają do 10.02.2018 r.

    – Zajęcia odbędą się w 2 grupach 20 – osobowych,
    – 12,5 godziny nauki (2,5 godziny tygodniowo),
    – Zajęcia w soboty w godzinach 10-15:,
    * Grupa 1 (10-12:30),
    * Grupa 2 (12:30-15),
    – Na zakończenie szkoleń turniej z nagrodami,
    – Zajęcia dla dzieci w wieku 5 – 12 lat,
    – Uczestnicy muszą być mieszkańcami miasta Mrągowo.

    Terminy spotkań:
    – 17.02
    – 24.02
    – 3.03
    – 10.03
    – 17.03
    Turniej na zakończenie szkolenia 24.03.2018 r. na godzinę 10 (1 i 2 grupa)

    Zajęcia odbędą się w Tennis Club Mrągowo przy ul. Młodkowskiego 40.

    Zadanie współfinansowane przy użyciu środków Gminy Miasta Mrągowo.

    Zapisy:
    535 338 979
    lukasz@siwik.com.pl

  • „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”

    „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”

    16:00 -18:00
    2018-02-17

    „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”,   : 17 lutego o godzinie 16.00 (w Aquasferze).

    Partnerem tego spotkania jest Zielarnia Warmińska.

    Osoba prowadząca: Joanna Kulczyk

    Zapisy: mailowo: a.pakulska@aquasfera.olsztyn.eu lub telefonicznie lub e-mailowo:  89 523-79-89,

  • Więcej wydarzeń
    • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.
      REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.
      Cały dzień
      2018-02-17-2018-02-22
      REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
      Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
      MARATON FILMOWY
      Nieromantyczny Maraton Horrorów
      pt23:00
      KINO KOBIET
      Plan B – Kino Kobiet
      pn18:30
      KINO KONESERA
      The Florida Project – Kino Konesera
      śr18:30
      KINO NA TEMAT
      Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
      pt09:30
      śr10:30
      Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
      pn09:30
      czw10:00
      KULTURA DOSTĘPNA
      Zgoda – Kultura Dostępna
      czw13:00
      czw18:00
      PREMIERA      
      Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
      Czwarta władza (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
      Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
      Kobiety mafii (2D,pl) – 1
      czw17:1520:15
      Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, czw12:4520:00
      pn, wt13:0020:00
      śr15:1520:00
      Kształt wody (2D,napisy) – 1
      pt18:1521:45
      sb, nd, pn, wt18:1521:00
      śr20:45
      czw19:45
      Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
      pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
      pn12:00
      Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
      pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
      pn14:45 
      POZOSTAŁE TYTUŁY      
      Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
      sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      Plan B (2D,oryginał)
      pt12:3017:15
      sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
      wt12:4514:1517:15
      czw14:00
      Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
      pt09:1510:0016:15
      sb, nd, wt10:1516:15
      pn, śr10:0016:15
      czw10:0016:00
      Cudowny chłopak (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, czw11:3015:00
      pn, wt11:3015:15
      śr10:4511:30
      Disaster Artist (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
      Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
      pt10:4514:15
      sb09:3012:15
      nd10:4512:15
      pn11:0012:00
      wt10:4511:00
      śr12:0013:15
      czw10:4512:00
      Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
      czw16:3021:45
      Podatek od miłości (2D,pl)
      pt19:15
      sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
      Narzeczony na niby (2D,pl)
      wt12:15
      Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, pn10:30
      wt, śr, czw10:00
      Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
      Cudowny chłopak (2D,dubbing)
      pt09:15
      sb, pn10:00
      Cudowny chłopak (2D,napisy)
      pt12:00
    • CITY TRAIL Olsztyn
      CITY TRAIL Olsztyn
      Cały dzień
      2018-02-17
      6 miesięcy, 10 lokalizacji, 60 biegów – Grand Prix CITY TRAIL – największy cykl biegów w Polsce
      CITY TRAIL to przełajowe zawody na dystansie 5 km z pięcioletnią historią. Zawody dla każdego – ścigaczy, amatorów aktywnego spędzania czasu, początkujących biegaczy, a także dzieci, bowiem w ramach zawodów organizowane są także krótsze biegi dla najmłodszych – CITY TRAIL Junior na dystansach od 300 m do 3 km.
    • Mini-konwent Gier Towarzyskich GAMEGRINDER
      Mini-konwent Gier Towarzyskich GAMEGRINDER
      09:00 -19:00
      2018-02-17

      Akademicki Klub miłośników fantastyki – Olifant oraz Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie zapraszają na kolejną, XIV. edycję Kortowskiego Mini-konwentu Gier Towarzyskich GAMEGRINDER.

      Wydarzenie zaplanowane na 17 lutego, w godz. 9:00–19:00 (Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie, ul. M. Oczapowskiego 12b, 1 piętro /antresola/) polega na graniu we współczesne gry towarzyskie (w tym planszowe, karciane bitewne, a nawet fabularne) udostępniane przez organizatorów oraz przyniesione przez uczestników.

      Organizatorzy zapraszają nie tylko tych, którym współczesne gry towarzyskie nie są obce, ale i tych, którzy przygodę z grami rozpoczynają. Młodzież szkolna i przedszkolna, ich opiekunowie i członkowie rodzin, studenci i ci, którzy nigdy ze studiami nie mieli nic wspólnego, jednym słowem wszyscy, którzy chcą spędzić czas w sympatycznej atmosferze są mile widziani!

      Wystarczy przyjść o dowolnej porze, wybrać grę spośród udostępnionych przez organizatorów i cieszyć się rozgrywką.

      Nie ma ograniczeń wiekowych!

      Wstęp wolny!

    • Obchody 686. urodzin Miasta Bartoszyce
      Obchody 686. urodzin Miasta Bartoszyce
      10:00 -20:00
      2018-02-17

      Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w obchodach 686. urodzin Miasta Bartoszyce.

    • Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki
      Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki
      12:00 -14:00
      2018-02-17

      Miejska Biblioteka Pubbliczna
      serdecznie zaprasza na spotkanie
      Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

      „Tu czytamy”


      do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, przy ul. Ogrodowej 1A

      17.02.2018 r. godz. 12:00

    • Nauka gry tenisa ziemnego dla najmłodszych - Mrągowo.
      Nauka gry tenisa ziemnego dla najmłodszych - Mrągowo.
      12:00 -14:00
      2018-02-17

      Udział w projekcie jest darmowy!
      Zapisy trwają do 10.02.2018 r.

      – Zajęcia odbędą się w 2 grupach 20 – osobowych,
      – 12,5 godziny nauki (2,5 godziny tygodniowo),
      – Zajęcia w soboty w godzinach 10-15:,
      * Grupa 1 (10-12:30),
      * Grupa 2 (12:30-15),
      – Na zakończenie szkoleń turniej z nagrodami,
      – Zajęcia dla dzieci w wieku 5 – 12 lat,
      – Uczestnicy muszą być mieszkańcami miasta Mrągowo.

      Terminy spotkań:
      – 17.02
      – 24.02
      – 3.03
      – 10.03
      – 17.03
      Turniej na zakończenie szkolenia 24.03.2018 r. na godzinę 10 (1 i 2 grupa)

      Zajęcia odbędą się w Tennis Club Mrągowo przy ul. Młodkowskiego 40.

      Zadanie współfinansowane przy użyciu środków Gminy Miasta Mrągowo.

      Zapisy:
      535 338 979
      lukasz@siwik.com.pl

    • „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”
      „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”
      16:00 -18:00
      2018-02-17

      „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”,   : 17 lutego o godzinie 16.00 (w Aquasferze).

      Partnerem tego spotkania jest Zielarnia Warmińska.

      Osoba prowadząca: Joanna Kulczyk

      Zapisy: mailowo: a.pakulska@aquasfera.olsztyn.eu lub telefonicznie lub e-mailowo:  89 523-79-89,

18
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    Cały dzień
    2018-02-18-2018-02-22

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    MARATON FILMOWY
    Nieromantyczny Maraton Horrorów
    pt23:00
    KINO KOBIET
    Plan B – Kino Kobiet
    pn18:30
    KINO KONESERA
    The Florida Project – Kino Konesera
    śr18:30
    KINO NA TEMAT
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
    pt09:30
    śr10:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pn09:30
    czw10:00
    KULTURA DOSTĘPNA
    Zgoda – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA      
    Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
    Czwarta władza (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
    Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
    Kobiety mafii (2D,pl) – 1
    czw17:1520:15
    Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, czw12:4520:00
    pn, wt13:0020:00
    śr15:1520:00
    Kształt wody (2D,napisy) – 1
    pt18:1521:45
    sb, nd, pn, wt18:1521:00
    śr20:45
    czw19:45
    Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
    pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
    pn12:00
    Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
    pn14:45 
    POZOSTAŁE TYTUŁY      
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    Plan B (2D,oryginał)
    pt12:3017:15
    sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
    wt12:4514:1517:15
    czw14:00
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt09:1510:0016:15
    sb, nd, wt10:1516:15
    pn, śr10:0016:15
    czw10:0016:00
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, czw11:3015:00
    pn, wt11:3015:15
    śr10:4511:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt10:4514:15
    sb09:3012:15
    nd10:4512:15
    pn11:0012:00
    wt10:4511:00
    śr12:0013:15
    czw10:4512:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
    czw16:3021:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt19:15
    sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    wt12:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt, śr, czw10:00
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt09:15
    sb, pn10:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt12:00
  • 3 runda EŁCKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ 2017/2018

    3 runda EŁCKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ 2017/2018

    08:30 -10:00
    2018-02-18

    III EŁCKA LIGA PŁYWACKA – RUNDA III

    1. Organizator:

    – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku

     

    1. Współorganizator:

    – Ełckie Stowarzyszenie Pływackie „FALA”

    – Ełckie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  „WODNIK”

    – Gimnazjum nr 1 w Ełku

    – Gimnazjum nr 3 w Ełku

    1. Terminy i miejsce zawodów:

    – Park Wodny MOSiR w Ełku przy ul. Piłsudskiego 29

  • 12. Kąpiel dla odważnych

    12. Kąpiel dla odważnych

    12:00 -15:00
    2018-02-18

    Data: 18.02.2018

    Miejsce: Plaża miejska przy ul. Parkowej Ełk

    Start: 12:00

    Biuro zawodów od 10 – camping przy plaży miejskiej

    WSTĘP WOLNY

    Limit uczestników wynosi 200 osób

    Koniec zapisów – po osiągnięciu limitu lub 16.02.2018

  • Muzyka islandzka w Oranżerii Kultury

    Muzyka islandzka w Oranżerii Kultury

    17:00 -19:00
    2018-02-18

    Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim zaprasza – 18 lutego o godzinie 17:00 – na niezwykły koncert kameralnej muzyki islandzkiej!
    Przybyli wysłuchają pianistki Agnieszki Panasiuk wraz z zaproszonymi gośćmi. Zagrają:

    Anna Wandtke – skrzypce
    Dominik Jastrzębski – klarnet basowy 
    Paweł Panasiuk – wiolonczela 
    Leszek Szarzyński – flet

    To niepowtarzalna okazja, by poznać utwory kompozytorów islandzkich w wykonaniu doskonałych muzyków!

    Bezpłatne zaproszenia czekają na Was w Oranżerii Kultury!

    Kontakt: oranzeria@lidzbarkw.pl lub tel. 517 262 146

  • Więcej wydarzeń
    • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.
      REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.
      Cały dzień
      2018-02-18-2018-02-22
      REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
      Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
      MARATON FILMOWY
      Nieromantyczny Maraton Horrorów
      pt23:00
      KINO KOBIET
      Plan B – Kino Kobiet
      pn18:30
      KINO KONESERA
      The Florida Project – Kino Konesera
      śr18:30
      KINO NA TEMAT
      Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
      pt09:30
      śr10:30
      Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
      pn09:30
      czw10:00
      KULTURA DOSTĘPNA
      Zgoda – Kultura Dostępna
      czw13:00
      czw18:00
      PREMIERA      
      Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
      Czwarta władza (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
      Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
      Kobiety mafii (2D,pl) – 1
      czw17:1520:15
      Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, czw12:4520:00
      pn, wt13:0020:00
      śr15:1520:00
      Kształt wody (2D,napisy) – 1
      pt18:1521:45
      sb, nd, pn, wt18:1521:00
      śr20:45
      czw19:45
      Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
      pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
      pn12:00
      Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
      pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
      pn14:45 
      POZOSTAŁE TYTUŁY      
      Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
      sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      Plan B (2D,oryginał)
      pt12:3017:15
      sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
      wt12:4514:1517:15
      czw14:00
      Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
      pt09:1510:0016:15
      sb, nd, wt10:1516:15
      pn, śr10:0016:15
      czw10:0016:00
      Cudowny chłopak (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, czw11:3015:00
      pn, wt11:3015:15
      śr10:4511:30
      Disaster Artist (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
      Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
      pt10:4514:15
      sb09:3012:15
      nd10:4512:15
      pn11:0012:00
      wt10:4511:00
      śr12:0013:15
      czw10:4512:00
      Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
      czw16:3021:45
      Podatek od miłości (2D,pl)
      pt19:15
      sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
      Narzeczony na niby (2D,pl)
      wt12:15
      Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, pn10:30
      wt, śr, czw10:00
      Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
      Cudowny chłopak (2D,dubbing)
      pt09:15
      sb, pn10:00
      Cudowny chłopak (2D,napisy)
      pt12:00
    • 3 runda EŁCKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ 2017/2018
      3 runda EŁCKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ 2017/2018
      08:30 -10:00
      2018-02-18

      III EŁCKA LIGA PŁYWACKA – RUNDA III

      1. Organizator:

      – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku

       

      1. Współorganizator:

      – Ełckie Stowarzyszenie Pływackie „FALA”

      – Ełckie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  „WODNIK”

      – Gimnazjum nr 1 w Ełku

      – Gimnazjum nr 3 w Ełku

      1. Terminy i miejsce zawodów:

      – Park Wodny MOSiR w Ełku przy ul. Piłsudskiego 29

    • 12. Kąpiel dla odważnych
      12. Kąpiel dla odważnych
      12:00 -15:00
      2018-02-18

      Data: 18.02.2018

      Miejsce: Plaża miejska przy ul. Parkowej Ełk

      Start: 12:00

      Biuro zawodów od 10 – camping przy plaży miejskiej

      WSTĘP WOLNY

      Limit uczestników wynosi 200 osób

      Koniec zapisów – po osiągnięciu limitu lub 16.02.2018

    • Muzyka islandzka w Oranżerii Kultury
      Muzyka islandzka w Oranżerii Kultury
      17:00 -19:00
      2018-02-18

      Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim zaprasza – 18 lutego o godzinie 17:00 – na niezwykły koncert kameralnej muzyki islandzkiej!
      Przybyli wysłuchają pianistki Agnieszki Panasiuk wraz z zaproszonymi gośćmi. Zagrają:

      Anna Wandtke – skrzypce
      Dominik Jastrzębski – klarnet basowy 
      Paweł Panasiuk – wiolonczela 
      Leszek Szarzyński – flet

      To niepowtarzalna okazja, by poznać utwory kompozytorów islandzkich w wykonaniu doskonałych muzyków!

      Bezpłatne zaproszenia czekają na Was w Oranżerii Kultury!

      Kontakt: oranzeria@lidzbarkw.pl lub tel. 517 262 146

19
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    Cały dzień
    2018-02-19-2018-02-22

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    MARATON FILMOWY
    Nieromantyczny Maraton Horrorów
    pt23:00
    KINO KOBIET
    Plan B – Kino Kobiet
    pn18:30
    KINO KONESERA
    The Florida Project – Kino Konesera
    śr18:30
    KINO NA TEMAT
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
    pt09:30
    śr10:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pn09:30
    czw10:00
    KULTURA DOSTĘPNA
    Zgoda – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA      
    Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
    Czwarta władza (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
    Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
    Kobiety mafii (2D,pl) – 1
    czw17:1520:15
    Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, czw12:4520:00
    pn, wt13:0020:00
    śr15:1520:00
    Kształt wody (2D,napisy) – 1
    pt18:1521:45
    sb, nd, pn, wt18:1521:00
    śr20:45
    czw19:45
    Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
    pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
    pn12:00
    Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
    pn14:45 
    POZOSTAŁE TYTUŁY      
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    Plan B (2D,oryginał)
    pt12:3017:15
    sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
    wt12:4514:1517:15
    czw14:00
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt09:1510:0016:15
    sb, nd, wt10:1516:15
    pn, śr10:0016:15
    czw10:0016:00
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, czw11:3015:00
    pn, wt11:3015:15
    śr10:4511:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt10:4514:15
    sb09:3012:15
    nd10:4512:15
    pn11:0012:00
    wt10:4511:00
    śr12:0013:15
    czw10:4512:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
    czw16:3021:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt19:15
    sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    wt12:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt, śr, czw10:00
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt09:15
    sb, pn10:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt12:00
  • Światowy Dzień Kota – Kocie opowieści

    Światowy Dzień Kota – Kocie opowieści

    15:30 -17:00
    2018-02-19

    Światowy Dzień Kota – Kocie opowieści

    19 lutego, godz. 15:30 – CKB,

    Oddział dla dzieci, ul. Górna 1a Dobre Miasto

  • Kreatywny Maluch poleca się na Luty.

    Kreatywny Maluch poleca się na Luty.

    17:00 -18:00
    2018-02-19

    Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na zajęcia Kreatywny Maluch w Stawigudzie, które odbywają się
    w poniedziałki 
    w godz. 17.00-18.00 w budynku B
    Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. 
    Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem
    zajęć w lutym 2018 😉
20
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    Cały dzień
    2018-02-20-2018-02-22

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    MARATON FILMOWY
    Nieromantyczny Maraton Horrorów
    pt23:00
    KINO KOBIET
    Plan B – Kino Kobiet
    pn18:30
    KINO KONESERA
    The Florida Project – Kino Konesera
    śr18:30
    KINO NA TEMAT
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
    pt09:30
    śr10:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pn09:30
    czw10:00
    KULTURA DOSTĘPNA
    Zgoda – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA      
    Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
    Czwarta władza (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
    Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
    Kobiety mafii (2D,pl) – 1
    czw17:1520:15
    Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, czw12:4520:00
    pn, wt13:0020:00
    śr15:1520:00
    Kształt wody (2D,napisy) – 1
    pt18:1521:45
    sb, nd, pn, wt18:1521:00
    śr20:45
    czw19:45
    Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
    pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
    pn12:00
    Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
    pn14:45 
    POZOSTAŁE TYTUŁY      
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    Plan B (2D,oryginał)
    pt12:3017:15
    sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
    wt12:4514:1517:15
    czw14:00
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt09:1510:0016:15
    sb, nd, wt10:1516:15
    pn, śr10:0016:15
    czw10:0016:00
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, czw11:3015:00
    pn, wt11:3015:15
    śr10:4511:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt10:4514:15
    sb09:3012:15
    nd10:4512:15
    pn11:0012:00
    wt10:4511:00
    śr12:0013:15
    czw10:4512:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
    czw16:3021:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt19:15
    sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    wt12:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt, śr, czw10:00
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt09:15
    sb, pn10:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt12:00
  • Wystawa Eksponatów Związanych z Historią Pożarnictwa

    Wystawa Eksponatów Związanych z Historią Pożarnictwa

    10:00 -16:00
    2018-02-20

    Warmińsko-Mazurskie Muzeum Pożarnictwa w Lidzbarku
    Lidzbark, ul. Nowy Rynek/14, +48 23 696 22 43

    W muzeum zgromadzono kilkaset cennych eksponatów, są to przedmioty związane z historią pożarnictwa oraz Lidzbarka. Do placówki trafiły zbiory przekazywane przez jednostki ochotniczych straży pożarnych z całego województwa i ludzi związanych ze strażą.

  • Kolejne spotkanie z Japonią

    Kolejne spotkanie z Japonią

    15:00 -17:00
    2018-02-20

    Przed nami kolejne warsztaty w ramach współpracy Olsztyna z Japonią. Tym razem tematem spotkania będą „mochi” – kluseczki ryżowe.

    Prowadząca, Izumi Saito, opowie m.in. jak i z czego się je robi, jakie mają znaczenie dla Japończyków oraz podczas jakich świąt są konsumowane. Mochi można jeść na różne sposoby, podczas warsztatów gość z Japonii zaprezentuje kilka z nich.

    Dotychczasowe spotkania odbywały się w ratuszu, tym razem organizatorzy zapraszają na Stare Miasto do Herbaciarni „ZEN”. Warsztaty odbędą się we wtorek (20 lutego) o 15:00.

    W programie spotkania zaplanowano degustację, w związku z tym ilość uczestników jest ograniczona.

    Obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane mogą zgłosić chęć udziału mailowo na adres: yoichi@footlink.tv. Udział w warsztatach jest bezpłatny

21
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    Cały dzień
    2018-02-21-2018-02-22

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    MARATON FILMOWY
    Nieromantyczny Maraton Horrorów
    pt23:00
    KINO KOBIET
    Plan B – Kino Kobiet
    pn18:30
    KINO KONESERA
    The Florida Project – Kino Konesera
    śr18:30
    KINO NA TEMAT
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
    pt09:30
    śr10:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pn09:30
    czw10:00
    KULTURA DOSTĘPNA
    Zgoda – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA      
    Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
    Czwarta władza (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
    Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
    Kobiety mafii (2D,pl) – 1
    czw17:1520:15
    Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, czw12:4520:00
    pn, wt13:0020:00
    śr15:1520:00
    Kształt wody (2D,napisy) – 1
    pt18:1521:45
    sb, nd, pn, wt18:1521:00
    śr20:45
    czw19:45
    Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
    pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
    pn12:00
    Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
    pn14:45 
    POZOSTAŁE TYTUŁY      
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    Plan B (2D,oryginał)
    pt12:3017:15
    sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
    wt12:4514:1517:15
    czw14:00
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt09:1510:0016:15
    sb, nd, wt10:1516:15
    pn, śr10:0016:15
    czw10:0016:00
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, czw11:3015:00
    pn, wt11:3015:15
    śr10:4511:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt10:4514:15
    sb09:3012:15
    nd10:4512:15
    pn11:0012:00
    wt10:4511:00
    śr12:0013:15
    czw10:4512:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
    czw16:3021:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt19:15
    sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    wt12:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt, śr, czw10:00
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt09:15
    sb, pn10:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt12:00
  • Pobór Krwi w Mrągowie

    Pobór Krwi w Mrągowie

    08:30 -12:00
    2018-02-21

    UWAGA WAŻNE!

    Czas poboru 8:30 – 12:00
    Trzeba mieć dowód osobisty
    Rekompensata utraconych kalorii – 8 czekolad
    Każdorazowo może oddać krew 60 osób!

    Miejsce: Bursa Międzyszkolna Mrągowo.

22
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.

    Cały dzień
    2018-02-22

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
    MARATON FILMOWY
    Nieromantyczny Maraton Horrorów
    pt23:00
    KINO KOBIET
    Plan B – Kino Kobiet
    pn18:30
    KINO KONESERA
    The Florida Project – Kino Konesera
    śr18:30
    KINO NA TEMAT
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
    pt09:30
    śr10:30
    Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
    pn09:30
    czw10:00
    KULTURA DOSTĘPNA
    Zgoda – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA      
    Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
    Czwarta władza (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
    Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
    Kobiety mafii (2D,pl) – 1
    czw17:1520:15
    Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
    pt, sb, nd, czw12:4520:00
    pn, wt13:0020:00
    śr15:1520:00
    Kształt wody (2D,napisy) – 1
    pt18:1521:45
    sb, nd, pn, wt18:1521:00
    śr20:45
    czw19:45
    Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
    pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
    pn12:00
    Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
    pn14:45 
    POZOSTAŁE TYTUŁY      
    Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
    sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
    Plan B (2D,oryginał)
    pt12:3017:15
    sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
    wt12:4514:1517:15
    czw14:00
    Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
    pt09:1510:0016:15
    sb, nd, wt10:1516:15
    pn, śr10:0016:15
    czw10:0016:00
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, czw11:3015:00
    pn, wt11:3015:15
    śr10:4511:30
    Disaster Artist (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
    Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
    pt10:4514:15
    sb09:3012:15
    nd10:4512:15
    pn11:0012:00
    wt10:4511:00
    śr12:0013:15
    czw10:4512:00
    Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
    czw16:3021:45
    Podatek od miłości (2D,pl)
    pt19:15
    sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
    Narzeczony na niby (2D,pl)
    wt12:15
    Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt, śr, czw10:00
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
    Cudowny chłopak (2D,dubbing)
    pt09:15
    sb, pn10:00
    Cudowny chłopak (2D,napisy)
    pt12:00
  • Malarskie Emocje w Ełku

    Malarskie Emocje w Ełku

    09:00 -20:00
    2018-02-22

    Od 22 Lutego 2018 | Godzina: 09:00 Do 22 Lutego 2018 | Godzina: 20:00 | Miejsce: Szkoła Artystyczna
    Malarskie Emocje
    Data: 22-02-2018 – 22-02-2018 | Godzina: 09:00
    Miejsce: Szkoła Artystyczna
    Organizator: Ełckie Centrum Kultury
    Bilety: wstęp wolny
    malarskie_emocje_baner_1600.jpg

    Kontakt z dziełem sztuki opiera się na emocjach. Pejzaże, portrety i sceny rodzajowe emanują spokojem,  smutkiem, lękiem, cierpieniem i radością. Czy te uczucia zawsze są prawidłowo interpretowane przez widza. Czy za powierzchowną radością może kryć się lęk?

    Zapraszamy na wykłady Edyty Mańczuk, absolwentki studiów magisterskich na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

    Wykłady będą odbywać się w sali koncertowej Szkoły Artystycznej, ul. Armii Krajowej 21. Ełk

    Wstęp na wykłady jest bezpłatny.

    Godz. 9.00 (grupy zorganizowane – po wcześniejszym umówieniu telefonicznym w sekretariacie Szkoły Artystycznej)

    Godz. 18.00 – wszyscy zainteresowani

    Tematy wykładów i terminy:

    Spokój – 22 lutego 2018

    Bezkres góralskiego krajobrazu lub martwa natura – tak najczęściej artyści przedstawiali spokój. Postrzegamy go w dziełach malarzy francuskich i romantycznych pejzażystów  (na podstawie obrazu  „Wędrowiec nad morzem’’ Davida  Friedricha i martwe natury Jeana Chardina). „Najpierw było jajko, potem pojawiła się sztuka’’

  • Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu

    Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu

    15:00 -18:00
    2018-02-22

    – W lutym zapraszamy na warsztaty plastyczne i digitalizacyjne, w trakcie których będzie można przy pomocy instruktorów przedstawić swoją rodzinę w formie drzewa genealogicznego, wywodu przodków lub albumu – zachęca Aleksandra Bednarczuk z CSE „Światowid” w Elblągu.

    Udział w warsztatach jest nieodpłatny, organizatorzy zapewniają również wszelkie niezbędne materiały plastyczne. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą jedynie informacje o przodkach i zdjęcia.

    Warsztaty odbywać się będą w ramach projektu „Łączymy historie” dofinansowanego w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Prowadzone będą przez instruktorów CSE Światowid dla trzech grup, a odbywać się będą w następujących terminach:

    • tworzenie drzewa genealogicznego lub wywodu przodków – 7.02.2018, w godz. 15.00 – 18.00 ( grupa I) i 14.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (grupa II).
    • tworzenie albumu rodzinnego – 15 i 22.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (dwa spotkania dla jednej grupy)

    Zgromadzone fotografie będzie można również zeskanować i wydrukować na warsztatach digitalizacyjnych, które odbędą się w dniach 6, 13 i 20 lutego w godz. 14.00 – 17.00.

    Warsztaty skierowane są do osób powyżej 15 roku życia.
    Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty przyjmuje Aleksandra Bednarczuk pod nr tel. 605636670 lub poprzez pocztę elektroniczną aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

    Cykl warsztatowy zakończy wystawa „Odnalezione korzenie”, na której zostaną przedstawione efekty pracy uczestników warsztatów – stworzone drzewa genealogiczne oraz albumy.

  • Wieczór artystyczny „Bilet Olsztyn-Chicago”

    Wieczór artystyczny „Bilet Olsztyn-Chicago”

    18:00 -20:00
    2018-02-22

    Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oraz Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka zaprasza na wieczór artystyczny, podczas którego zaprezentowane zostanie 400 zdjęć wykonanych przez Polaków mieszkających  w USA.

    Wydarzenie wzbogacą również teksty inspirowane rozmowami i e-mailami słuchaczy radiowych oraz prezentacja graficzna na kopule Planetarium. Wszystko to przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki ilustracyjnej.

    Pokaz muzyczno-wizualny „Bilet Olsztyn-Chicago” odbędzie się w czwartek (22 lutego) o 18:00 w olsztyńskim Planetarium.

  • Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA „Uzbekistan- Jedwabnym Szlakiem do Morza Aralskiego i nie tylko…”

    Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA „Uzbekistan- Jedwabnym Szlakiem do Morza Aralskiego i nie tylko…”

    18:30 -20:00
    2018-02-22

    Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie V edycji.

    KLUB PODRÓŻNIKA/ V edycja/ V spotkanie: UZBEKISTAN

    – 22.02.2018 r. (czwartek)

    – godz. 18:30

    – świetlica wiejska „DOM WARMIŃSKI” w Tomaszkowie (ul. Żurawia 3) gmina Stawiguda

    – gość: Iwona Batyk i Andrzej Krakowiak

    – tytuł spotkania: „Uzbekistan- Jedwabnym Szlakiem do Morza Aralskiego i nie tylko…”

    Państwo Iwona i Andrzej będą po raz kolejny gośćmi KLUBU PODRÓŻNIKA. Tym razem opowiedzą o swojej podróży po Uzbekistanie. Serdecznie zapraszamy!

  • Więcej wydarzeń
    • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.
      REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018r.
      Cały dzień
      2018-02-22
      REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 16-22.02.2018      
      Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztn www.helios.pl tel. 89 535 20 30     
      MARATON FILMOWY
      Nieromantyczny Maraton Horrorów
      pt23:00
      KINO KOBIET
      Plan B – Kino Kobiet
      pn18:30
      KINO KONESERA
      The Florida Project – Kino Konesera
      śr18:30
      KINO NA TEMAT
      Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – KNT – Kino na Temat
      pt09:30
      śr10:30
      Cudowny chłopak dubbing KnT – Kino na Temat
      pn09:30
      czw10:00
      KULTURA DOSTĘPNA
      Zgoda – Kultura Dostępna
      czw13:00
      czw18:00
      PREMIERA      
      Czarna Pantera (2D,dubbing) – 3
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:0013:0017:30
      Czwarta władza (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:0018:4521:15
      Czarna Pantera (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:0019:0020:30
      Kobiety mafii (2D,pl) – 1
      czw17:1520:15
      Mąż czy nie mąż (2D,napisy) – 1
      pt, sb, nd, czw12:4520:00
      pn, wt13:0020:00
      śr15:1520:00
      Kształt wody (2D,napisy) – 1
      pt18:1521:45
      sb, nd, pn, wt18:1521:00
      śr20:45
      czw19:45
      Czarna Pantera (3D,dubbing) – 4
      pt, sb, nd, wt, śr, czw11:30
      pn12:00
      Czarna Pantera (3D,napisy) – 2
      pt, sb, nd, wt, śr, czw14:30 
      pn14:45 
      POZOSTAŁE TYTUŁY      
      Nowe oblicze Greya (2D,napisy)
      sb, nd, wt, śr, czw11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      pn11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      pt11:0012:0013:3014:3016:0017:00
      Plan B (2D,oryginał)
      pt12:3017:15
      sb, nd, pn, śr12:3014:1517:15
      wt12:4514:1517:15
      czw14:00
      Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (2D,dubbing)
      pt09:1510:0016:15
      sb, nd, wt10:1516:15
      pn, śr10:0016:15
      czw10:0016:00
      Cudowny chłopak (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, czw11:3015:00
      pn, wt11:3015:15
      śr10:4511:30
      Disaster Artist (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw17:4522:15
      Gnomy rozrabiają (2D,dubbing)
      pt10:4514:15
      sb09:3012:15
      nd10:4512:15
      pn11:0012:00
      wt10:4511:00
      śr12:0013:15
      czw10:4512:00
      Winchester: Dom duchów (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr16:3021:30
      czw16:3021:45
      Podatek od miłości (2D,pl)
      pt19:15
      sb, nd, pn, wt, śr19:1521:45
      Narzeczony na niby (2D,pl)
      wt12:15
      Tedi i mapa skarbów (2D,dubbing)
      pt, sb, nd, pn10:30
      wt, śr, czw10:00
      Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2D,napisy)
      pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw14:45
      Cudowny chłopak (2D,dubbing)
      pt09:15
      sb, pn10:00
      Cudowny chłopak (2D,napisy)
      pt12:00
    • Malarskie Emocje w Ełku
      Malarskie Emocje w Ełku
      09:00 -20:00
      2018-02-22
      Od 22 Lutego 2018 | Godzina: 09:00 Do 22 Lutego 2018 | Godzina: 20:00 | Miejsce: Szkoła Artystyczna
      Malarskie Emocje
      Data: 22-02-2018 – 22-02-2018 | Godzina: 09:00
      Miejsce: Szkoła Artystyczna
      Organizator: Ełckie Centrum Kultury
      Bilety: wstęp wolny
      malarskie_emocje_baner_1600.jpg

      Kontakt z dziełem sztuki opiera się na emocjach. Pejzaże, portrety i sceny rodzajowe emanują spokojem,  smutkiem, lękiem, cierpieniem i radością. Czy te uczucia zawsze są prawidłowo interpretowane przez widza. Czy za powierzchowną radością może kryć się lęk?

      Zapraszamy na wykłady Edyty Mańczuk, absolwentki studiów magisterskich na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

      Wykłady będą odbywać się w sali koncertowej Szkoły Artystycznej, ul. Armii Krajowej 21. Ełk

      Wstęp na wykłady jest bezpłatny.

      Godz. 9.00 (grupy zorganizowane – po wcześniejszym umówieniu telefonicznym w sekretariacie Szkoły Artystycznej)

      Godz. 18.00 – wszyscy zainteresowani

      Tematy wykładów i terminy:

      Spokój – 22 lutego 2018

      Bezkres góralskiego krajobrazu lub martwa natura – tak najczęściej artyści przedstawiali spokój. Postrzegamy go w dziełach malarzy francuskich i romantycznych pejzażystów  (na podstawie obrazu  „Wędrowiec nad morzem’’ Davida  Friedricha i martwe natury Jeana Chardina). „Najpierw było jajko, potem pojawiła się sztuka’’

    • Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu
      Warsztaty „Jak zrobić drzewo genealogiczne?” w Elblągu
      15:00 -18:00
      2018-02-22

      – W lutym zapraszamy na warsztaty plastyczne i digitalizacyjne, w trakcie których będzie można przy pomocy instruktorów przedstawić swoją rodzinę w formie drzewa genealogicznego, wywodu przodków lub albumu – zachęca Aleksandra Bednarczuk z CSE „Światowid” w Elblągu.

      Udział w warsztatach jest nieodpłatny, organizatorzy zapewniają również wszelkie niezbędne materiały plastyczne. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą jedynie informacje o przodkach i zdjęcia.

      Warsztaty odbywać się będą w ramach projektu „Łączymy historie” dofinansowanego w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Prowadzone będą przez instruktorów CSE Światowid dla trzech grup, a odbywać się będą w następujących terminach:

      • tworzenie drzewa genealogicznego lub wywodu przodków – 7.02.2018, w godz. 15.00 – 18.00 ( grupa I) i 14.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (grupa II).
      • tworzenie albumu rodzinnego – 15 i 22.02.2018 r., w godz. 15.00 – 18.00 (dwa spotkania dla jednej grupy)

      Zgromadzone fotografie będzie można również zeskanować i wydrukować na warsztatach digitalizacyjnych, które odbędą się w dniach 6, 13 i 20 lutego w godz. 14.00 – 17.00.

      Warsztaty skierowane są do osób powyżej 15 roku życia.
      Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty przyjmuje Aleksandra Bednarczuk pod nr tel. 605636670 lub poprzez pocztę elektroniczną aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

      Cykl warsztatowy zakończy wystawa „Odnalezione korzenie”, na której zostaną przedstawione efekty pracy uczestników warsztatów – stworzone drzewa genealogiczne oraz albumy.

    • Wieczór artystyczny „Bilet Olsztyn-Chicago”
      Wieczór artystyczny „Bilet Olsztyn-Chicago”
      18:00 -20:00
      2018-02-22

      Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oraz Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka zaprasza na wieczór artystyczny, podczas którego zaprezentowane zostanie 400 zdjęć wykonanych przez Polaków mieszkających  w USA.

      Wydarzenie wzbogacą również teksty inspirowane rozmowami i e-mailami słuchaczy radiowych oraz prezentacja graficzna na kopule Planetarium. Wszystko to przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki ilustracyjnej.

      Pokaz muzyczno-wizualny „Bilet Olsztyn-Chicago” odbędzie się w czwartek (22 lutego) o 18:00 w olsztyńskim Planetarium.

    • Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA "Uzbekistan- Jedwabnym Szlakiem do Morza Aralskiego i nie tylko..."
      Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA "Uzbekistan- Jedwabnym Szlakiem do Morza Aralskiego i nie tylko..."
      18:30 -20:00
      2018-02-22

      Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie V edycji.

      KLUB PODRÓŻNIKA/ V edycja/ V spotkanie: UZBEKISTAN

      – 22.02.2018 r. (czwartek)

      – godz. 18:30

      – świetlica wiejska „DOM WARMIŃSKI” w Tomaszkowie (ul. Żurawia 3) gmina Stawiguda

      – gość: Iwona Batyk i Andrzej Krakowiak

      – tytuł spotkania: „Uzbekistan- Jedwabnym Szlakiem do Morza Aralskiego i nie tylko…”

      Państwo Iwona i Andrzej będą po raz kolejny gośćmi KLUBU PODRÓŻNIKA. Tym razem opowiedzą o swojej podróży po Uzbekistanie. Serdecznie zapraszamy!

23
  • „Sztuczki ze sztuką”

    „Sztuczki ze sztuką”

    10:00 -12:00
    2018-02-23

    Tworzymy „picassowski” portret

    Celem zajęć jest zaktywowanie dzieci do działań na polu sztuki i kultury, pokazanie nowych ścieżek rozwoju poprzez wykorzystanie innowacyjnych i atrakcyjnych metod pracy.

    Projekt lekcji pt. Tworzymy „picassowski” portret skupia się wokół sztuki XX wieku.

    Zajęcia te pozwolą dzieciom na zapoznanie się z nowym kierunkiem – kubizmem i jego najważniejszym przedstawicielem – Pablem Picassem .

    Oferta dla dzieci w wieku 6-8 lat.

    Zapisy:

    Sekretariat Szkoły Artystycznej, tel. 87 520 00 48, 726 333 200

  • Piątkowe Wieczory z Uranią

    Piątkowe Wieczory z Uranią

    17:00 -19:00
    2018-02-23

    Odczyt „O Baobabach i małym księżycu, czyli co kryją wnętrza planetoid” – dr hab. Tomasz Kwiatkowski, Instytut Obserwatorium Astronomiczne UAM w Poznaniu.

  • Obchody 686. urodzin Miasta Bartoszyce

    Obchody 686. urodzin Miasta Bartoszyce

    17:00 -20:00
    2018-02-23

    Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w obchodach 686. urodzin Miasta Bartoszyce – Miejska Biblioteka Publiczna.

24
  • Zimowy Runmageddon Ełk – Intro, Rekrut i Hardcore

    Zimowy Runmageddon Ełk – Intro, Rekrut i Hardcore

    Cały dzień
    2018-02-24-2018-02-25

    Lubisz zimowy wycisk? Przyjedź do Ełku i sprawdź się w zimowym Runmageddonie!

    W Ełku czekają na Ciebie trzy formuły z ekstremalnymi trasami:
    Intro – 3km / 15+ przeszkód
    Rekrut – 6km / 30+ przeszkód
    Hardcore – 21 km/ 70+ przeszkód

  • „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR.”

    „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR.”

    11:30 -13:00
    2018-02-24

    24 lutego 2018 r, godz: 11.30.

    Miejsce: basen przy ul. Głowackiego.

    Temat: „Zdrowe plecy”.

    Partner spotkania: Planeta Formy

  • „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR. Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać, a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?”

    „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR. Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać, a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?”

    11:30 -13:00
    2018-02-24

    24 lutego 2018 r, sobota, godz: 11.30. Miejsce: sala FITNESS na basenie przy ul. Głowackiego. Temat: „Zdrowe plecy”.

    Spotkanie będzie się składać z części teoretycznej oraz praktycznej. Zaprezentujemy ćwiczenia,  które mają na celu wzmocnienie mięśni pleców i brzucha, redukując przy tym bóle kręgosłupa i spalając tkankę tłuszczową. Zaprezentowane ćwiczenia pozwolą  zadbać o sylwetkę nie obciążając przy tym stawów, korzystnie wpłyną na organizm minimalizując skutki takich dolegliwości jak np. bóle kręgosłupa. Polecane osobom uprawiającym sport, osobom młodym, starszym ale też takim, które prowadzą  mało aktywny tryb życia

    .
    Partnerem tego spotkania jest Planeta Formy.

    Osoba prowadząca: Karolina Wełnicka

    Zapisy: mailowo:basen@osir.olsztyn.pl lub telefonicznie pod nr 519-566-653.

  • Nauka gry tenisa ziemnego dla najmłodszych – Mrągowo.

    Nauka gry tenisa ziemnego dla najmłodszych – Mrągowo.

    12:00 -14:00
    2018-02-24

    Udział w projekcie jest darmowy!
    Zapisy trwają do 10.02.2018 r.

    – Zajęcia odbędą się w 2 grupach 20 – osobowych,
    – 12,5 godziny nauki (2,5 godziny tygodniowo),
    – Zajęcia w soboty w godzinach 10-15:,
    * Grupa 1 (10-12:30),
    * Grupa 2 (12:30-15),
    – Na zakończenie szkoleń turniej z nagrodami,
    – Zajęcia dla dzieci w wieku 5 – 12 lat,
    – Uczestnicy muszą być mieszkańcami miasta Mrągowo.

    Terminy spotkań:
    – 17.02
    – 24.02
    – 3.03
    – 10.03
    – 17.03
    Turniej na zakończenie szkolenia 24.03.2018 r. na godzinę 10 (1 i 2 grupa)

    Zajęcia odbędą się w Tennis Club Mrągowo przy ul. Młodkowskiego 40.

    Zadanie współfinansowane przy użyciu środków Gminy Miasta Mrągowo.

    Zapisy:
    535 338 979
    lukasz@siwik.com.pl

  • Więcej wydarzeń
    • Zimowy Runmageddon Ełk - Intro, Rekrut i Hardcore
      Zimowy Runmageddon Ełk - Intro, Rekrut i Hardcore
      Cały dzień
      2018-02-24-2018-02-25